2000x130-Tekstil-ustbant.jpg

37 ürün bulundu

PRİMA BEBEK BEZİ

 

İnsanlar, dünyaya geldiklerinde en savunmasız olan canlılardır. Yeni doğan bir kuzu veya bir fil doğar doğmaz ayaklanmaya başlarken insanoğlu en bakıma muhtaç memeli türüdür. Bu nedenle ebeveynler bebek bakımı konusunda birçok bilgiye ve bunun yanı sıra yardımcı ögelere ihtiyaç duymaktadırlar. Yeni doğan bebek ise gün içerisinde çok fazla şey yapmayacak; sadece yiyecek, dışkılayacak ve uyuyacaktır. Tabii bunları yaparken mutlu ve huzurlu olması çok önemlidir. Bebeğin huzurlu olabilmesi için de altının kuru olması, pişik olmaması gerekir. Yıllardır bebek sahibi ailelerin en kadim dostu olan Prima bebek bezi ise tam da bu noktada bir bezden beklenenin fazlasını sunarak bu ihtiyacı en iyi şekilde gidermektedir.

 

Bebeğiniz İçin En İyisini Sunan Marka

 

Anne ve babalar için bebekleri, hayatlarına girdiği an en önemli varlıkları olur. Onun sağlıklı ve mutlu olması ebeveynler için her şeyden önce gelir. Bu nedenle de bebeklerine kullanacakları her bir ürünün kaliteli ve kullanışlı olması onlar için çok önemlidir. Bir bebeğin gün içerisinde en çok kullanacağı ürün ise elbette bez olacaktır. Çünkü bebekler, özellikle ilk zamanlarda sadece sıvı ile beslendiklerinden çok sık altlarına yaparlar. Bu da bebeğinizin altının her daim kuru ve pürüzsüz kalmasını zorlaştırabilir; tabii eğer Prima bez kullanmıyorsanız!

 

Düşünsenize, bebeğinizin poposu günün 24 saati bezin içinde kalıyor! Bu nedenle miniğinize kullanacağınız bezin emiciliğinin yüksek, bariyerlerinin sağlam, yapısının yumuşak ve esnek olması gerekir ki yavrunuz huzurlu olsun. Prima bebek bezleri, her aydan bebeğe uygun farklı ürün yelpazesiyle bebeğinizin o dönemde ihtiyacı olacak her şeyi karşılıyor. Bebeklerin gelişim dönemlerini ve ihtiyaçlarını oldukça iyi bilen bir marka olarak anne ve babaların üzerinden de büyük bir yük alıyor. Hem onları hem de minik bebeklerini her daim mutlu etmeyi başarıyor.

 

Prima Bebek Bezi Neden Bebeğiniz İçin En Uygun Ürün?

 

Bebeğiniz birazcık bile huzursuz olsa moraliniz bozulur ve huzursuz olursunuz. Bu nedenle hasta olmasın, canı acımasın diye her türlü önlemi almak istersiniz. Özellikle miniklerin altı sürekli bezli olduğundan pişik problemi sıkça rastlanan bir durumdur. Emiciliği iyi olmayan, hava almayan ve yeterli yumuşaklıkta olmayan ürünler miniğinizin hassas cildinize zarar verir. Siz sık sık altını değiştirseniz bile nihayetinde miniğinizin cildi emiciliği iyi olmayan bezlerde dışkı ile daha çok temas eder ve hava almadığı için sürekli nemli kalır. Bu da bebeğinizin cildinin tahriş olması için çok uygun bir ortam yaratır. Her ne kadar kremler kullanarak rahatlatmaya çalışsanız da bebeğinizin canının yanması ve cildinin tahriş olması sizi üzecektir. Bu nedenle bez seçiminde bulunurken bezin tüm özellikleri iyi araştırılmalı, en ufak detaylar göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Bebekler kadar ebeveynler de düşünülerek tasarlanmış olan bebek bezleri Prima ile birçok özellik kazanmış ve özellikle ıslaklık göstergesi oldukça kullanışlı bir ürün haline gelmiştir. Çünkü bebeğinizin ne zaman altına yapacağını tahmin etmek zordur. Bazen tam altını değiştirirsiniz ki miniğiniz bir sürpriz yapar ve siz bezini bağlar bağlamaz yeniden altını kirletir. Ama siz altını yeni değiştirdiğiniz için altının kuru ve temiz olduğunu düşünürsünüz. Beziniz her ne kadar yüksek emiciliğe sahip olursa olsun, yavrunuzun temiz ve kuru bir bez yerine kirli bir bez içerisinde uzunca zaman geçirmesini elbette istemezsiniz. Islaklık göstergeli ürünlerin üzerindeki sarı çizginin mavi olması, bebeğinizin altını değiştirmeniz gerektiğini göstererek dışkısı ile en az temas etmesini sağlar.

 

Yenidoğanlar İçin Tasarlanmış Özel Ürünler

 

Yenidoğanların göbek bağı bakımının iyi yapılması enfeksiyon kapmamaları ve çabuk iyileşmeleri açısından oldukça önemlidir. Çabuk iyileşmeleri de göbek bağlarının iyi hava almasıyla doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle yenidoğanlar için tasarlanmış Prima bebek bezlerinin ön tarafında yer alan ve göbek deliğini açıkta bırakan bir oyuğu vardır. Bu şekilde yenidoğan bebeğinizin göbek bağı daima hava alabilir ve böylece daha kısa sürede iyileşir.

 

 

Bebeğinizin gelişim dönemine uygun ve hem onun hem de sizin ihtiyaçlarınıza yanıt veren Prima bebek bezleri ebebek’te! Özellikleri ile fark yaratan Prima bebek bezi fiyatları ebebek’i takip ettiğiniz sürece bütçenizi sarsmayacak. Bizi takip edin ve kampanyalar ile bu ürünlere çok daha uygun fiyatlarla sahip olun!