500 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

YardımYardım
SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Banyo Şapkası

BEBEK BANYO ŞAPKASI

Bebeğinizin beslenme, temizlik, uyku gibi çeşitli bakımları konusunda oldukça hassas davranmaya çalışırsınız. Banyo yapmak da bebeğinizin büyüme sürecinde oldukça etkilidir. Banyo yaptırarak bebeğinizin hijyen konusuna ve sağlıklı büyümesine destek sağlamış olursunuz. Bazı bebekler suyu çok severken bazıları sudan hiç hoşlanmazlar. Bu durum bebeğin yapısıyla ilgili ya da sonradan kazanılmış bir davranış olabilir. Sonradan banyo yapmaktan hoşlanmama, sürekli ağlama gibi bir durum söz konusuysa bebeğiniz için tatsız bir durum yaşanmış olabilir diye düşünebiliriz. Bebeğin banyo yapmayı sevmesi için anne babalara önemli bir rol düşmektedir. Bebeğinizin gözüne, kulağına, burnuna veya ağzına kaçabilecek su veya sabun bebeğinizi rahatsız edebilir veya korkutabilirBu durumdan bebeğinizi korumak için bebek banyo şapkası kullanabilirsiniz. Böylece bebeğinizin daha rahat banyo yapmasını sağlamış olursunuz.

Bebek Banyo Şapkası İle Banyolar Daha Keyifli

Bebeğinizi banyo yaptırırken ani hareketler ve ani seslerden kaçınarak onun korkmasını önlemeniz gerekmektedir. Güven ortamı her konuda bebek için önemlidir. Nazikçe, tedirgin olmadan ve sevecen bir tavırla yaptıracağınız banyo, bebeğinizin güven duygusu içinde olmasını sağlayacaktır. Banyo yaparken bebeğinizle sakin bir ses tonuyla konuşmak onun duygularını dile getirmek veya banyo oyuncaklarıyla banyo yaptırmak bebeğiniz için cesaret verici olacaktır. Banyo sırasında ise bebeğinizin suratına sabunlu su gelip onu rahatsız etmemesi, ağzına, gözüne veya kulağına su kaçmaması için bebek banyo şapkası kullanabilirsiniz. Kullanacağınız banyo şapkası, başından döktüğünüz suyun bebeğinizi rahatsız etmesini engelleyecektir. Böylece hiçbir yerine su kaçmayacak ve bebeğiniz tedirgin olmayacaktır. Bebeğiniz rahatsız olmayınca da banyoyu eğlenceli bir aktivite haline getirebilirsiniz.

Bebek Banyo Şapkası Neden Önemli

Yavrunuz, saçlarını yıkadığınızda eğer ağlıyorsa veya huysuzlanıyorsa istemsizce su yutabilir. Yüzüne gelen su bebeğinizi korkuttuğunda ya da bebeğiniz banyo sırasında ağladığında banyo yaptırmak sizin için tam bir eziyete dönüşür. İstemediği durumlara maruz kalıyor olmak bebeğinizin bir sonraki yapacağı banyoları da etkiler. Bebek yıkama şapkası bu durumu engellemeye yardımcı olan ürünlerdendir. Bebeğinizin yüzüne ve gözlerine su gelmesini engellediğinizde, bebeğinizin rahatsız olduğu durumlardan birini engellemiş olacaksınız. Yüzüne su geldiğinde kısa süreli nefes alamama durumu yaşıyor olması bebeğinizi korkutabilir ve böylece bebeğiniz ağlamaya başlayabilir. Bu durum hem ebeveyn için hem de bebek için banyo zamanını olumsuz etkiler. Bu durumu engellenip, bebeğiniz için banyo ritüeli oyun haline geldiğinde her şey çok daha kolaylaşacaktır. Bebeğinizi banyo yapmaya ikna etmeniz yerine kendisi banyo yapmak isteyecektir. Böylece sakin, mutlu ve neşe içinde banyo yapacaktır. Banyo yapmayı sevdirmenizde sizin için bebek banyo şapkası yardımcı ürünlerden olacaktır.

Bebek Banyo Şapkası Nasıl Kullanılır?

Bebek banyo şapkası kolay kullanıma sahiptir. Bebeğinizin başına uygun ayarlayabileceğiniz düğmeleri bulunmaktadır. Bu düğmeler sayesinde şapkayı bebeğinizin başına uygun büyütüp küçültebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin başından kaymasını engellemiş olursunuz. Elastik yapıya sahip olması da kolay kullanıma sahip olmasını sağlar. Bebeğinizin başına yerleştirdikten sonra gönül rahatlığı ile bebeğinizi banyo yaptırabilir ve ona banyo yapmayı sevdirebilirsiniz. Rahatsız olduğu durumları ortadan kaldırmak, banyo yapmayı sevmesini sağlamanızda önemli bir adımdır.

Renkli ve Kullanışlı Bebek Banyo Şapkaları ebebek’te

Bebeğinizin banyo alışverişi listesinde olması gereken ürünlerden biri de bebek banyo şapkasıdır. Banyo yaptırırken size kolaylık sağlayacak olan bebek banyo şapkası çeşitleri, kaliteli markalarla ebebek’te satışa sunuluyor. Bebeğinizin cinsiyetine göre alabileceğiniz mavi ve pembe renk seçeneği de mevcut. Bu banyo şapkalarını çok uygun fiyata mağazalarımızdan veya internet sitemizden satın alabilirsiniz. Bu ürün sayesinde, bebeğinizin korkmadan rahatlıkla banyo yapmasını sağlayabilirsiniz.