Bebek Banyo Köpüğü

0 ürün bulundu

BEBEK BANYO KÖPÜĞÜ

Bebeklerin sağlıklı bir büyüme ve gelişme süreci göstermeleri için duygusal, bedensel ve psikolojik ihtiyaçlarının giderilmesi gerekir. Bir bebeğin bedensel ihtiyaçları sadece iyi beslenmeleri ile sınırlı değildir. Temizlik de bebekler için bir ihtiyaçtır. Temizlik ihtiyacı giderilen bebekler hem hastalıklardan korunarak bedensel olarak daha güçlü olur hem de psikolojik olarak güven duygusu geliştirirler. Temiz bebekler için bebek banyo köpüğü annelerin en sevdiği ürünlerin başında geliyor.

Sağlıklı Bebekler İçin; Banyo Köpüğü ile Miniklere Banyoyu Sevdirin

Bebeklerin beslenme kalitesi kadar kişisel temizliğine de özen gösterilmelidir. Vücut temizliği ile ilgili ihtiyaçları giderilen bebekler huzurlu ve mutlu olurlar. Huzurlu bebekler daha uzun ve kesintisiz uyku uyuyabilir. Bebeklerin büyümesini hipofiz bezinden salgılanan büyüme hormonu kontrol eder ve büyüme hormonu en iyi uyku esnasında çalışır. Ninnilerimizdeki “uyusun da büyüsün ninni…” sözleri boşuna değildir.

Bebeğinizin vücut temizliği için en iyi yöntem ise onlara kaliteli ve güvenli ürünlerle, sık aralıklarla banyo yaptırmaktır. Bebeğinize sık aralıklarla banyo yaptırabilmeniz için öncelikle banyoyu sevdirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Bebek banyo köpüğü, bebeklere banyoyu sevdirmenin en eğlenceli ve kolay yöntemlerinden biridir.

Daha Çok Eğlence İçin; Bebek Banyo Köpüğü Hangi Özellikleri Taşımalıdır?

Bebekler için üretilen diğer ürünlerinde olduğu gibi banyo köpüğü de bebeklerin sağlığını olumsuz etkileyecek zararlı kimyasallar ve ağır metaller içermemelidir. Anneler ürün seçerken içeriğinde SLS, Paraben, alkol ve boya bulunmayan ürünleri güvenle kullanmaktadır. Kullandığınız banyo köpüğünün bebeğinizin cildini kurutup, pul pul dökmemesi için; %100 doğal sabundan üretilmiş ve içeriğinde doğal yağlardan elde edilmiş nemlendiriciler olmalıdır. Ürün mutlaka klinik testlerden geçmiş olmalıdır. pH değeri 5.5 olan banyo köpük çeşitleri bebeklerin hassas cildi için en uygun ürünlerdir. Bebek banyo köpükleri hipoalerjenik olarak üretilirler. Bu özellik, ürünün bebekte kaşıntı ve döküntü gibi herhangi bir yan etki göstermesini engellemektedir.

Bebek banyo köpükleri çabuk köpüren ancak suyla temas ettiğinde de kolay durulanan özellikte olmalıdır. Köpüğün kullanım sırasında bebeğin gözüne kaçma ihtimali çok yüksek olduğundan, bebekler için üretilen banyo köpükleri göz yakmayan özellikte olmalıdır.

Tecrübeli Annelerin Favorisi, Kaliteli Banyo Köpükleri ebebek’te

Ebebek’te bulunan güvenilir, kaliteli ve sağlıklı markalara ait banyo köpükleri, bu özelliklerinden dolayı hem yetişkinler hem de bebekler için çok tercih edilir. Alkali içermeyen formülü ile banyo köpükleri, %100 sabundan üretilmiştir. Bu ürünler 5.5 pH özelliğinde olup bebeğinizin cildinin asit dengesini korur. Ürün hemen köpürür ve bebeğinizin cildinde kalıntı bırakmadan kolayca durulanır. Bebeğinizin cildini kurutmadan etkin bir temizleme sağlar.

Ebebek’te bulabileceğiniz banyo köpüğü; içeriğindeki rezene, oğulotu, civanperçemi, ökseotu bitkileri ile minik bebeğinizin hassas cildini doku hasarı, iltihaplanma, canlı ve cansız yabancı etkenlere karşı korur. İçeriğindeki papatya özü sayesinde de bebeğinizin cildini doğal yollarla nemlendirir. Bir banyo köpüğünde aradığınız her özelliği ebebek’teki banyo köpüklerinde bulabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin En İyi Bebek Banyo Köpükleri ebebek’te!

Bebeğinizin cildi çok değerlidir. Anne ve bebekler için daima en iyisini düşünen ebebek, bebek banyo köpüğü ürünlerinde de sizin için en iyi markaları seçerek bu ürünlere mağazalarında yer verdi. Her üründe tereddüt etmeden alışveriş yaptığınız gibi, ebebek’te banyo köpüğü alırken de içiniz rahat olsun. Dünyaca tanınan markalar başta olmak üzere daha çok sayıda kaliteli ürünü uygun fiyatlarla mağazalarımızda ve sitemizde bulabilirsiniz. Güvenilir bu ürünleri farklı taksit seçenekleriyle, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. İndirimleri yakaladığınız sürece çok daha ekonomik alışveriş yapacağınızı unutmayıp kampanyalarımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

'