Sırala

Bebek Atkı Bere Eldiven

1 ürün bulundu
Sırala

BEBEK ATKI BERE ELDİVEN

Kış aylarında daha fazla giysiye ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Yaz aylarında sadece bir tişört ve şortla dışarıya çıkabilirken kış aylarında bazen kazak, kırka ve mont gibi giyecekleri üst üste giymek durumunda kalırız. Ancak sadece bunlarla da yetinmeyiz. Aynı zamanda boynumuzu, başımızı ve ellerimizi de soğuktan korumak gerekir. Bu durumda imdadımıza atkı, bere ve eldivenler yetişir. Aynı durum bebeklerimiz için de geçerlidir; hatta onlar için bu ürünler daha da önemlidir. Bu nedenle bebek atı bere eldiven alışverişi kış için elzemdir.

Bebek Bereleri Miniklerinize Kalkan Olacak

Kış aylarında yazları olduğu gibi çok dışarı çıkamasak da yine de evlere kapanmak istemeyiz. Havanın soğuk olması, bizim ve bebeklerimizin açık hava almasını engellememelidir. Eğer önlemimizi düzgünce alırsak, soğuk havalarda da bebeğimizle dışarı çıkabilir, farklı etkinlikler yapabiliriz. Bu önlemlerden biri de dışarı çıkarken bebeğimize bere takmaktır. Her ne kadar kalın kazaklar, pantolonlar ve montlar giydirsek de bebeğimizi soğuktan ve esen rüzgârdan yeterince korumak için çok çabuk üşüyen baş ve kulak bölgelerini de koruma altına almamız gerekir. Montların şapkaları rüzgârla kolayca açılabildiğinden, bebeğimize bir bere giydirmek daha garanti olacaktır. Bebek bere taktığı zaman, esen sert rüzgârlardan korunacak ve böylece her dışarı çıktığında hastalanmayacaktır. Ebebek’te farklı renk ve modellerde bebek ve çocuk bere modelleri bulabilir, soğuk havalarda küçüğünüzle birlikte gönül rahatlığıyla dışarı çıkabilirsiniz.

Bebek Atkıları ile Küçük Boyunlar Üşümesin

Kışın havalar soğuk olduğundan bebekleriniz kolayca üşütebileceği için, dışarı çıkma konusundaki tereddütlerinizde bir bakıma haklı olabilirsiniz; ancak havalar soğuk diye sadece evde vakit geçirmek bebeklerinize ve size haksızlık olacaktır. Bebeğinizin kolayca üşütebileceği bir diğer bölge olan boyun bölgesini koruyabileceğiniz bir atkı almak bu endişelerinizden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bebek atkı taktığı zaman soğuk hava montundan içeri girmeyecek ve yüz bölgesini kısmen koruyacaktır. Böylece hem içiniz rahat olacak hem de sevimli bebek atkı modelleri sayesinde giysisine renk katarak onu soğuktan korumuş olacaksınız.

Birbirleriyle Uyumlu Bebek Atkı Bere Eldiven Modelleri Ebebek’te

Hepimiz bebeklerimizin giyimine özen gösteririz. Her şeyleri kaliteli ve sağlıklı olsun, ancak uyumlu da olsun isteriz. Pantolonunu tişörtüne, montunu ayakkabısına uyumlu almaya çalışırız. Bebeklerimizin vazgeçilmez kışlık aksesuarları atkı, bere ve eldivenler de elbette uyumlu olmalıdır.

ebebek’te ponponlu bereler farklı örgü modelleriyle karşımıza çıkarken sevimli işlemeli atkılar ve yumuşacık eldivenlerle bir takımı oluşturuyor. Farklı hayvanların pelüş figürlerine sahip polar modeller de seçenekler arasında bulunuyor. Kızlar için pembe ve tonlarındaki renkler, erkekler için ise mavi ve tonlarındaki renkler başta olmak üzere, farklı ve renkli bebek atkı bere modelleri ile kışın soğuk ve karanlık havasını aydınlatabilir; ya da yumuşak ipliklerden yapılmış boyunluklardan alarak bebeğinizin boynuna geçirebilir, tıpkı atkı misali boynundan içeri serin hava almasını engelleyebilirsiniz. Ebebek’te kaliteli markalara ait atkı, bere ve eldivenlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Minik Ellere Minik Bebek Eldivenleri

Bebeğinizin soğukta en çok üşüyecek organlarından biri de minicik elleridir. Bu nedenle kışın dışarı çıkarken atkı ve bere dışında bir çift eldiven de gereklidir. Birbirinden sevimli bebek eldivenleri ile hem bebeğinizin parmaklarını soğuktan korursunuz hem de tatlılıklarına tatlılık katarsınız.

Bebek Atkı Bere Eldiven Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bebeğinize atkı, bere ve eldiven alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Genellikle bebeklerimiz çok fazla üst üste giyinmeyi sevmezler. Bu konuda pek de haksız sayılmazlar. Onları üst üste giydirerek özgür ruhlu bebeklerimizin hareketlerini bir nevi kısıtlamış oluyoruz. Ancak onlara içinde rahat edecekleri kumaşlardan yapılmış kalın giysiler giydirirsek bu durumun bir parça önüne geçebiliriz. Özellikle atkı, bere ve eldiven gibi ürünlerde kullanılan iplikler, bu ürünler direkt cilde temas ettiği için bazen bebeklerimizde kaşıntı ve alerji yaratabilir. Bu durumda bebeğiniz o ürünleri elbette üzerinde tutmak istemeyecek, ha bire el atıp atmak isteyecektir. Bu nedenle bebeğinize alacağınız atkı, bere ve eldivenin yumuşak ipliklerden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz.

Bebek atkı, bere ve eldivenleri bebeklerinizi soğuktan daha iyi koruyabilmek için pamuk dışında polyester polar gibi malzemeler de içerebilir. Bu durumda esas dikkat etmeniz gereken kısım, bebeğinizin tenine direkt olarak temas edecek bölgenin %100 pamuk olmasıdır. Böylece bebeğiniz hem soğuktan korunacak hem de narin cildi zarar görmeyecektir. Anne ve bebek alışverişinde ilk adres olan ebebek’te farklı markalara ait kaliteli bebek atkı bere eldiven ürünlerine uygun fiyatlarla rahatlıkla ulaşabilir, hatta indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz

'