Sırala

Bebek Arabası Yağmurluğu

4 ürün bulundu
Sırala

BEBEK ARABASI YAĞMURLUĞU

Bebekli ailelerin sürekli eve mahkûm olacaklarını düşünmek yanlıştır. Evet, yalnız olduğunuz kadar basit olmayabilir; ancak bebek sahibi olmadan önce yaptığınız pek çok şeyi bebeğinizle de birlikte yapabilirsiniz. Bu husus, özellikle annelerin psikolojisi için oldukça önemlidir. Ancak bunu yaparken, bebeğinizin sağlığı ve konforu için dikkat etmeniz gereken pek çok detay olacaktır. Dışarı çıkarken yavrunuzun beslenmesi için gerekli şeyleri, yedek kıyafetlerini, bezi ve mendili gibi yanınıza alacağınız sabit pek çok ürünün yanında; başka detayları da gözden geçirmeniz gerekir. Mesela bebek arabasını alarak yavrunuzla yürüyüşe çıkacaksınız, ancak bir baktınız ki hava kapalı ve yağacak gibi duruyor. Bu durumda dışarı çıkmaktan vaz mı geçeceksiniz? Eğer bir bebek arabası yağmurluğu sahibiyseniz, vazgeçmenize gerek yoktur. Bu yağmurluk sayesinde bebeğinizin ıslanması korkusu olmadan, gönül rahatlığı ile rüzgârlı veya yağmurlu havalarda da dışarı çıkabilirsiniz.

Bebek Arabası Yağmurluğu Satın Almalı mıyım?

Yaşadığımız ülke coğrafyası sebebiyle yağmur, sıkça karşılaşabildiğimiz bir hava koşuludur. Bu havalarda yanınızda bir bebek yoksa yağmurluğunuzu ve yağmur çizmenizi giyer, bir şemsiye alarak rahatça dışarıya çıkabilirsiniz. Ancak bir bebeğiniz varsa kendinizden önce bebeğinizi korumak isteyeceksinizdir. Bebek arabalarının tenteleri mevcuttur. Ancak sağanak bir yağmurda yavrunuzu koruyabilecek nitelikte değildirler. Bebeğinize alacağınız bebek arabası yağmurluk da içeriyor olabilir. Ancak eğer içermiyorsa yavrunuzla her dışarı çıktığınızda acaba yağmur yağacak mı ya da yağmur yağarsa ne yaparım endişesi taşırsınız. Bu da hem sizi hem de bebeğinizi kısıtlar

Bebek Arabası Yağmurlukları ile Hava Koşullarına Bağlı Kalmadan Dışarı Çıkın

Gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlara yönelik çıkan yeni ürünler sayesinde bebek büyütmek artık daha kolay. Şu anda kullandığımız pek çok bebek ürünü geçmiş zamanlarda yoktu. Bebek ürünleri bir yana dursun, kirli çamaşırlar bile merdaneli çamaşır makinelerinde bin bir zorluklarla yıkanırdı. Teknolojinin gelişmesi ve görülen ihtiyaçlara yönelik basit ama kullanışlı pek çok ürünün piyasaya çıkması annelerin işini daha da kolaylaştırdı diyebiliriz. Bebek arabası yağmurlukları da ilk söylendiğinde kulağa oldukça basit bir şey gibi gelebilir, ancak önemli olan kullanışlılıktır. 

Yeni anneler, bebekleriyle yapamayacaklarını düşündükleri pek çok aktiviteyi artık yapabiliyorlar. Bebeğiyle yürüyüşe çıkmak şöyle dursun, ailecek yurt dışı seyahatlerine bile çıkabiliyorlar. Eğer bebeğinizin ihtiyaç duyacağı her şeyi yanınıza alırsanız neden çıkamayasınız? Eğer yağmur yağacağından ve bebeğinizin ıslanacağından korkuyorsanız, bebek arabası yağmurlukları ile korkmanıza gerek kalmayacak. Havanın yağışlı olabileceğini düşünüyorsanız yavrunuzun yağmurluğunu yanınıza alın. Yağmur başladığı an bebek arabasının üzerinden geçirin ve keyifle gezmenize devam edin. Unutmayın, bebeğiniz hayatınızın tadını çıkarmaya engel değil, aksine onlarla hayatın tadını daha çok çıkaracaksınız.

Bebek Arabası Yağmurluklarını Rüzgârlık Olarak da Kullanabilirsiniz

Bebek arabası yağmurluklarınızı sadece yağmur yağdığında değil, rüzgârlı havalarda da kullanabilirsiniz. Bağışıklık sistemi henüz tam gelişmemiş olan miniklerinizi soğuk ve rüzgârlı havalarda da dışarı çıkarabilirsiniz; ancak önleminizi almak şartıyla. Yavrunuzu esen sert rüzgârdan koruyabilmek için bebek arabası yağmurluklarınızdan faydalanabilirsiniz. Yağmurluğunu geçirin ve onu hem rüzgârdan hem de rüzgârın beraberinde getirdiği toz ve pislikten koruyun. Böylece hava koşulları sizi engellememiş olur.

Ana Kucağı Yağmurluğu, Soğuk ve Yağmurlu Havalarda Yavrunuzu Güvenle Taşımanızı Sağlar

Bebeğiniz henüz daha çok küçük ve onunla bir yere çıktığınızda ana kucağını kullanıyorsunuz. Ancak hava yağmurlu ya da soğuksa, onu ana kucağıyla gideceğiniz yere kadar taşırken üşütmesine veya ıslanmasına sebep olabilirsiniz. Bebeğinizi bu tür olumsuz hava koşullarından koruyacak ana kucağı yağmurluğu sayesinde yavrunuzu kötü hava şartlarından korursunuz. Şeffaf yapısı sayesinde bebeğinizi rahatça görebileceğiniz bu yağmurluklar yavrunuzun uykusunun bölünmesine, keyfinin kaçmasına engel olarak rahatça gezmenizi sağlar.

Bebek Arabası Yağmurluğu Çeşitleri Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

Bebeğinizle her hava koşulunda sıkıntı yaşamadan gezebilin diye ebebek, birçok güvenilir ve kaliteli markaların bebek arabası yağmurluğu çeşitlerini bir tık uzağınıza taşıyor. Ana kucağı yağmurluğunun da aralarında bulunduğu bebek arabası yağmurluk çeşitleri uygun fiyatlarla siz ebeveynlere sunulmaktadır. İndirimlerle daha uygun fiyatlara satın alabileceğiniz bebek arabası yağmurlukları ile gezmek çok daha güvenli.

'