6 ürün bulundu

PHILIPS AVENT BEBEK ALIŞTIRMA BARDAĞI

Bebeklerin kendi başlarına yiyip içmeyi öğrenmeleri ebeveynleri heyecanlandırıp mutlu eden, ancak zaman zaman anneleri de yoran bir süreçtir. Çünkü minik yavrunuz, yardım almadan beslenmeyi öğrenirken üstünü, kıyafetlerini ve çevresini bir miktar kirletebilir. Bunda miniğiniz için seçtiğiniz beslenme ürünlerinin de büyük payı vardır. Onun el ve ağız yapısına uygun olmayan, gereğinden büyük veya kavraması zor gereçlerle beslenmeye çalışırken başarısızlığa uğraması oldukça muhtemeldir. Bu durum, sadece etrafın kirlenmesine değil, bebeğinizin gereğinden fazla yorulmasına da yol açacaktır. Philips Avent bebek alıştırma bardağı çeşitleri, küçük ellere tam uyum sağlayan ergonomik tasarımları ile sizin ve bebeğinizin en sevdiği ürün olmaya adaydır.

Avent Alıştırma Bardakları İle Minikler Daha Rahat İçecek!

Yavrunuz büyüdükçe ve bireyselliğini keşfetmeye başladıkça onun karnını doyurduğunuz anlarda kontrolü ele almaya çalıştığını görebilirsiniz. Beslenirken biberonuna yeltenmesi ve tutmaya çalışması ya da masada duran bardağa, kaşığa uzanıp ağzına götürmeye çalışması ‘Artık kendi başıma yemek istiyorum!’un bir nevi habercisidir. Özellikle küçüğünüz 6 aylık olduktan sonra onu yavaş yavaş alıştırmaya başlamanın zamanı gelmiş demektir. Bu aşamada tek ihtiyacınız olan, Philips Avent alıştırma bardaklarının rahatlığını keşfetmek olacak. Bu bardaklardaki rahat kavrama sağlayan ergonomik tutma sapları, aynı zamanda kaymaz özelliktedir. Bebeğinizin kolaylıkla tutup içebilmesine fırsat verir. Pipetli veya yumuşak silikon uçlu seçenekleri ile yavrunuz hangi ürünle daha kolay içebiliyorsa o ürünü tercih edebilirsiniz.

Kullanımı Kolay Sızdırmaz Modeller için Doğru Adres!

Philips Avent bebek alıştırma bardaklarının hem kullanımı hem de temizliği çok kolaydır. Parçaları çıkarılarak tek tek temizlenebilir veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. Birçok modelinde düşürme riskine karşı koruyucu hijyen kapağı bulunur. Hijyen kapağı ile bardağın ağız kısmı, mikroplardan ve dış etkenlerden korunmaktadır. İç kısmına yerleştirilmiş sızdırmaz valfı sayesinde bardağın içinde bulunan sıvı hiçbir şekilde dökülmez, sıvı sadece tek yönlü olarak akar. Bu özelliği, çantada ve arabada güvenle taşıyabilmenize yardımcı olacaktır. Yumuşak silikon uçlu ağız kısmı ile bebekler, zorlanmadan biberondan bardağa geçiş yapabilir. Silikon ucu, yavrunuzun ağız yapısına uygundur ve ağız gelişimini desteklemektedir. Philips Avent bardak çeşitleri, üretimlerinde zararlı maddeler kullanmaz; polipropilen malzeme kullanır ve ürünleri BPA maddesi içermez. Size ve bebeğinize de, gönül rahatlığıyla ve güvenle kullanmak kalır.

Yavrunuzu Alıştırmak için Renkli ve Sevimli Ürünler Arasından Seçim Yapın

Bir ufaklığın ilgisini, sevimli tasarımlar ve cıvıl cıvıl renklerle çekebilmeniz mümkün. Philips Avent alıştırma bardaklarının eğlenceli ve sevimli tasarımları, miniklerin kendi başlarına su ve meyve suyu gibi besinleri içebilmesi için teşvik ediyor. Pipetli ürünler sayesinde bebeğiniz, bardağının en dibinde kalan sıvıyı bile rahatça çekebilirken, penguen tasarımları ile yorulmadan tutabilir ve başını arkaya doğru fazla eğmeden suyunu içebilir. Ufaklıklar açılı uca sahip modellerle kolayca kavrayıp ilk yudumlarını içebilecekler.

Uygun Fiyatlarla Philips Avent Bardakları ebebek’te!

Biberondan sonraki evre için alışveriş yaparken de ebebek yanınızda! Yılların güvenilirliği ve tartışılmaz kalitesi ile ebebek, Philips Avent bebek alıştırma bardağı çeşitlerini sizlerle buluşturuyor. Pipetli, yumuşak silikon uçlu, farklı ebatlarda ve renklerdeki modeller arasından yavrunuzun ağız yapısına ve kullanımına en uygun tasarımı seçebilmenize yardımcı olan ebebek, ekonomik kampanyalar ve indirimler sayesinde alışverişinizi çok daha avantajlı bir şekilde tamamlamanıza fırsat tanıyor. ebebek’te her ailenin bebeği için bulabileceği sevimli ve rahat bir ürün seçeneği mevcut. Tek yapmanız gereken, ebebek’i takip ederek fırsatları yakalamak! Siz de size en yakın mağazamıza ziyarette bulunarak ürünlerimizi yakından inceleyebilir veya sitemizden alışveriş yaparak bütçenize en uygun alışverişi yapabilirsiniz.