İçeriğe Geç

Bebek Aktivite Masası


11 ürün bulundu
Çalışma Masası
159,90 TL
Hello Kitty Çalışma Masası
5.0 1 YORUM
Sadece 5 stok var.
Çalışma Masası
159,90 TL
Niloya Çalışma Masası
4.75 4 YORUM
Kampanyalı
Türkçe Konuşan Eğitici Aktivite Masası
% 33
149,90 TL 99,90 TL
Clementoni Türkçe Konuşan Eğitici Aktivite Masası
4.121428571428571 70 YORUM
BL2702 Türkçe Konuşan Eğitici Aktivite Masası
229,90 TL
Bondigo BL2702 Türkçe Konuşan Eğitici Aktivite Masası
4.412650602409639 166 YORUM
Melodili Zürafa Aktivite Masası
179,90 TL
Fisher Price Melodili Zürafa Aktivite Masası
4.0 2 YORUM
Aktivite Masası
59,90 TL
Kanz Aktivite Masası
1.3333333333333333 3 YORUM
Kampanyalı
Aktivite Masası 42 Parça Büyük Bloklar
% 30
79,90 TL 55,93 TL
Dolu Aktivite Masası 42 Parça Büyük Bloklar
Sadece 4 stok var.
Oyun Masası
14,99 TL
baby&toys Oyun Masası
2'si 1 Arada Aktivite Merkezi
449,99 TL
Fisher Price 2'si 1 Arada Aktivite Merkezi
3.0 1 YORUM

BEBEK AKTİVİTE MASASI

Bebeğiniz büyüdükçe ve algısı açılmaya başladıkça etrafa daha çok ilgi gösterir. Her gördüğünü daha sonra kullanmak için zihnine yerleştirir. Sesler, renkler, yeni yüzler ya da hayvanlar bebeklerinizin en çok dikkat ettikleri şeylerdir. Siz de bebeğinize gün içinde sunabileceğiniz farklı oyuncaklar ile algısının daha da açılmasına yardımcı olmak istersiniz. Bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimini destekleme amacıyla birçok oyuncak bulunur. Bunların en başında ise bebek aktivite masası gelir. İster evde ister dışarıda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu oyuncak ile bebeğiniz hem eğlenmenin hem de öğrenmenin keyfine varacak. Tek bir masada birçok aktivite ile bebeğinizin dikkatini çeken bu oyuncak bebeğinizin favorileri arasında yer alacak.

Bebeğinizin Gelişimini Desteklemek İçin Aktivite Masalarını Tercih Edebilirsiniz

Aktivite masası, bebeğinizin duyu gelişimini desteklerken, motor gelişimine de katkıda bulunur. Masa üzerindeki renkli butonlar, kapaklar, sevimli hayvanlar, piyano gibi dikkat çekici öğeleri ile bebeğiniz keyifli vakit geçirir. Her bir butona basmayı öğrenen bebeğinizin el-göz koordinasyonu gelişir. Aktivite masasının bebeğinizin boyuna uygun bacakları sayesinde motor gelişiminde önemli gelişimler gözlenir. Genelde bu masaların bacakları çıkarılabilir. Bu sayede 6 ay civarı oturmayı öğrenen tüm bebekler rahatlıkla aktivite masası ile oynayabilir. Ayağa kalkmayı öğrenmesini teşvik eden bu oyuncak sayesinde bebeğiniz daha kısa sürede yürümeyi öğrenir. Aktivite masası ile bebeğinizle birlikte oynamanızın yanında, bebeğiniz kendi kendine oyalanırken, siz de ufak tefek işlerinizi halletmeye vakit bulabilirsiniz.

Aktivite Masaları Bebeğinizin Favorisi Olacak

Eğitici aktivite masası bebeğinizi her yönden eğlendiren, öğretici aktiviteler barındırır. Üzerindeki minik tren ile bebeğiniz alfabe yolunda treni hareket ettirerek müzik eşliğinde harfleri öğrenebilir. Her tuşa bastığında Türkçe konuşan ses sayesinde bebeğinizin kelime dağarcığı gelişir. Temel renk ve şekilleri öğrenebileceği tuşlar ile en sevdiği varlıklar olan hayvanların seslerini çıkarmayı da öğrenir. Piyano ile kendi müziğini yapmanın keyfine varırken notaları ayırt eder. Müzikli çiçekler ile birçok müziği öğrenebilir. Oyun masası üzerindeki özel tasarlanmış oyuncaklar, çıngıraklar ve tuşlar bebeğinizin hem görme, dokunma ve duyma becerilerini geliştirir hem de motor gelişimine katkı sağlar. Takılıp çıkarılabilen ayakları sayesinde bebeğiniz ister yerde ister ayakta masadaki aktiviteler ile vakit geçirebilir.

Kalitesinden şüphenizin olmayacağı güvenilir markaların eğitici aktivite masaları, bebeğinizin sağlığını tehlikeye atmayacak materyalden üretilmiştir. Sağlamlığı açısından güvenebileceğiniz bu oyuncak ile bebeğinizin güvenliği emin ellerde. Kalın bacakları sayesinde ayağa kalkmaya çalışan bebeğinizin gücü ile devrilmez, sağlam tuşları ve oyuncakları sayesinde ise bebeğinizin uzun süre oynamasına imkân sağlar.

Daha Birçok Farklı Marka Aktivite Masası ebebek’te!

Oyuncak alanındaki en kaliteli markalar ile hizmetinizde olan ebebek, size aktivite masası alternatifleri sunuyor. Ebebek’ten alacağınız kaliteli markaların aktivite masaları ile bebeğiniz çok mutlu olacak. Bebeğiniz temel renkler, şekiller ve hayvanları öğrenirken; tuşlar, kapaklar, pencereler, çıngıraklar ve dönen diskler sayesinde motor becerileri de gelişecek. Rengârenk görünümü ve ışıltıları sayesinde ebebek’te bulacağınız tüm aktivite masaları bebeğinizi uzun süre eğlendirecek.

Hem Okul Öncesi Hem Okul Sonrası Keyifle Kullanılacak Oyun Masaları!

Aktivite masaları daha büyük yaş grubundaki çocuklar için farklı şekillerde karşınıza çıkıyor! 3 yaş üstü çocukların her türlü aktivitesini icra edebileceği masalar ile çocuğunuza ayrı bir eğlence alanı oluşturabilirsiniz. Hello Kitty ve Niloya temalı bu çalışma masalarının kendinden monte konforlu koltuğu ile bebeğiniz dilediğince resim çizebilir, oyun hamurlarıyla oynayabilir ya da puzzle yapabilir. 50 kg’a kadar kapasitesi olan bu çalışma masalarını çocuğunuz çok uzun süre kullanabilecek. Kolay temizlenebilir olması ebeveynler için en faydalı özelliğidir. İç tarafında defter ve kitap saklama bölmesi, üst tarafında da kalem ve silgi koyma oyuklarının olması çocuğunuza çok yönlü kullanım imkânı sağlar.

Her Bütçeye Uygun Aktivite Masaları ebebek’te!

Bebeğinizin hem sağlığı hem de gelişimi için üretilen en kaliteli oyuncaklar ebebek farkıyla sizlerle! Geniş aralıktaki fiyatlar ile her bütçeye uygun bebek aktivite masası için en yakın mağazamızı ziyaret edebilir ya da internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Bebeklerin ve ebeveynlerin favorisi olan oyun masalarının kampanyalı fiyatlarını kaçırmamak için acele edin!