1905x150-copy1.jpg

7 ürün bulundu

MACLAREN BASTON PUSET

Küçük bir bebeğiniz varsa, her zaman yanınızda bulundurduğunuz birçok eşyanız da vardır. Yavrunuz miniktir ama taşınan şeyler büyüktür. Bu nedenle bebeğinizle bir yere gitmek, çoğu zaman gözünüzde büyür. Çünkü tahmin etmeyeceğiniz bir anda gereksinim duyabileceğiniz malzemelerin yüküyle oradan oraya sürüklenmek fazlasıyla yorucu bir eylemdir. Tüm bunların üzerine bir de miniğinizin o karmaşık, ağır ve zahmetli arabası eklenince mecbur kalmadıkça bir yere gitmek istemezsiniz. Maclaren baston puset çeşitleri, bu bakış açınızı değiştirebilecek özellikleri sayesinde sizin de bebeğinizin de hayatını kolaylaştıracak. Baston modellerin kullanım avantajını sonuna kadar hissedebileceğiniz bu ürünler ile miniğinizle bir yere gitmek, çok daha eğlenceli olacak.

Sizin Yerinize Her Şeyi Düşünen Bir Marka!

Maclaren baston pusetleri, ilk icat olma ünvanını taşıyan ve maksimum güvenlik üzerine tasarlanmış modellerdir. Hafif ve tek hareketle katlanabilen bu ürünlerde 5 nokta kemer sistemi, tek ayakla kontrol edilebilen fren sistemi, kademeli olarak açılabilen ve gözetleme penceresi bulunan tente, tek elle kapama özelliği, geniş alt sepet ve yanmaz, alev almaz, kolay çıkarılıp makinede yıkanabilen kumaş mevcuttur. Emniyet kemeri, bebeğinizin boyuna ve kilosuna göre ayarlanabilir. Bu sebeple, doğumdan itibaren kullanıma uygun çeşitleri bulunur. Pratik bir şekilde katlanarak şemsiye halini alır ve baston gibi taşınabilir. Ayrıca omuzunuzda taşıyabilmeniz için de yan tarafında bulunan bir kolu vardır. Estetik jant yapısı, sarsma yapmayan ve 360 derece dönebilen tekerlekleri ile minik yavrunuzun aracında olmasını isteyebileceğiniz her özelliğe sahiptir. Bu sayede, çocuğunuzla birlikte güvenle gezintiye çıkabilir ve dilediğinizce gezebilirsiniz.

Yenidoğanlar Bile Güvenle Gezebilecek

Yenidoğan bebeklerin vücutlarını dik tutabilmesi ve kendilerini kısmen de olsa koruyabilmesi mümkün değildir. Siz yavrunuzu pusetine nasıl yerleştirir ve bırakırsanız, küçüğünüz de o pozisyonda kalır. Maclaren baston pusetlerinin yenidoğanlar için tasarladığı özellikler, miniğiniz için ekstra güvenlik sağlıyor. Sırt bölümü 140 dereceye kadar tek elle ve tek hareketle yatırılabilen modellerin yanı sıra, yenidoğan güvenlik sistemi ile tasarlanmış ve tam yatış pozisyonuna getirildiğinde ayak ve baş kısmından açılan kumaşı ile yavrunuzu saran ve kaymasını, düşmesini önleyen modelleri de mevcuttur. Ayrıca bu ürünlerin 50 faktöre kadar koruma sağlayan tentesi hassas ciltleri güneşten koruyarak size ve meleğinize keyifli bir yolculuk fırsatı verecektir.

Gözünüz Kapalı Gidebilecek Kadar Rahat Kullanım

Miniğinizin arabasıyla o içerisindeyken merdiven inip çıkmayı ve manevra yapmayı çok istemezsiniz. Çünkü bebeğinizi sarsma veya güvenliğini tehlikeye sokabilme ihtimalinin düşüncesi sizi arada bırakır. Yavrunuz Maclaren baston pusetindeyken tekerleklerindeki süspansiyon sistemi sayesinde gözünüz kapalı bile gezebilmeniz mümkün. Ürünün özel geriye yatık dizayna sahip olması, ufaklıkların ağırlığını arkaya vererek çok daha rahat bir sürüş sağlamaktadır. Tutma kolları ergonomiktir ve elinizi acıtmadan kavrayabilmenize olanak tanır. Ağırlığı azaltılmış bu modellerle zorlanmadan ve yavrunuzu sarsmadan sürüş yapabilir, bebeğiniz pusetinde uyurken dahi rahatlıkla gezebilirsiniz.

Maclaren Baston Puset Almak için En Doğru Adres ebebek!

Diğer arabalardan farklı olarak çok daha kolay bir kullanıma sahip olan, doğumdan itibaren güvenle kullanabilmenin keyfini çıkarabileceğiniz Maclaren baston puset çeşitleri, ebebek’te! Her zaman olduğu gibi bebeğinizin baston pusetini ararken de ilk uğrak noktanız ebebek olacak! ebebek’in kalite anlayışı ve güvenilirliği ile sizlerle buluşturduğu Maclaren baston pusetlerine, aile bütçenizi hiç zorlamadan ekonomik fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Üstelik çok avantajlı kampanyalar ve indirimler sayesinde alışverişinizi çok daha uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı gözden geçirmek ve Maclaren baston pusetlerinden birine sahip olabilmek için ebebek mağazalarımızı ziyaret edebilir veya internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Fırsatları kaçırmamak için acele edin!