2000x130-EvdeGuvenlik-header.jpg
Sırala

Sebamed Banyo & Bakım

15 ürün bulundu
Sırala

SEBAMED BANYO&BAKIM

Bebek bakımı, oldukça önemli ve hassas bir konudur. Miniklerin kişisel bakımının düzenli olarak yapılması, cilt sağlıkları için büyük önem taşır. Bu sebeple, bebeğinizin banyosu esnasında veya rutin günlük bakımı için bazı ürünlere gereksinim duyarsınız. Ancak yetişkinler için üretilmiş veya bebeklere özel tasarlanmış olsa bile içerik yönünden uygun olmayan ürünlerin kullanımı, yavrunuza yarar sağlamaktan çok zarar verebilir. Bu konuda tercih ettiğiniz her markanın, küçük yavrunuz kadar hassas bir içeriği olması ve kullanım amacını layığıyla yerine getirmesi gerekir. Ebeveynlerin bu isteğini karşılamaya aday olan Sebamed bebek banyo bakım ürünleri, kalitesi ve güvenilirliği ile her an elinizin altında bulunan en büyük yardımcılarınız olacak.

Minik Yavrunuzun Kişisel Bakımı için Güvenilir Ürünler

Bebeğiniz için herhangi bir ürün seçiminde bulunurken, formüllerinde bulunan kimyasallar ve kanserojen maddeler nedeniyle dikkatli davranılması gerekir. Söz konusu minik yavrunuz olduğunda ise, bakımını gerçekleştirmek için çok fazla gereksinim duyacağınız ürün olur. Kullandığınız ürünün hem bebeğinizin tenine uyumlu olması hem de ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayabilmesi en önemli noktadır.

Sebamed banyo bakım ürünleri, bebeklerin cildinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak cilt kuruluğunu, pişiği ve tahrişi önler. Ph dengesi 5.5 olması sebebiyle yavrunuzun teni ile tam uyum sağlayarak doğal yapısını korur ve ciltteki koruyucu asit tabakasının gelişimine yardımcı olur. Günlük bakım ve temizliğin yapılmasına katkı sağlayan Sebamed bebek bakım ürünleri, dermatolojik olarak test edilmiş olup yavrunuzda herhangi bir alerji oluşumuna neden olmaz. Bu sayede miniğiniz için tercih edebileceğiniz en ideal ve güvenilir ürünlerdir.

Banyo ve Banyo Sonrasında İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey!

Sebamed bebek bakım kategorisinde birçok farklı ürün seçeneği bulunur. Saç bakım çeşitleri, yenidoğanlara özel alternatifleri ile miniğinizin saç temizliğini yaparken saç derisini kurutmaz ve konak oluşumuna neden olmaz. Gözleri yakmayan formül sayesinde banyo sırasında güvenle kullanabilirsiniz. Banyo sonrası veya günlük olarak kullanabileceğiniz cildin nem dengesini düzenleme amaçlı kullanılan seçenekleri ile yavrunuzun cildinin nemlenmesine yardımcı olur ve böylece cilt kuruluğunu önlemiş olursunuz. Ayrıca küçüğünüze masaj yaparak onu rahatlatabileceğiniz ve alt bezi değişimi sırasında poposunun temizliğinde de tercih edebileceğiniz ürünlerle yumuşaklık sağlayıp pişiği önleyebilirsiniz. Pişik önleyici olarak kullanabileceğiniz çeşitler, içeriğindeki panthenol ile mevcut pişiğin iyileşme sürecini hızlandırırken, titanyum dioksit sayesinde de yeni pişik oluşumunun önüne geçecektir.

Bebeğiniz Kadar Masum İçeriğe Sahip Ürünler

Sebamed banyo ve bakım ürünleri paraben, parfüm ve kanserojen madde içermez. Mikrobiyolojik kontrollerden geçirilmiş olan bu ürünler, miniklerin cildini kurutmaz ve irritasyona yol açmaz. Antialerjik yapısı sayesinde bebeğinizin ilk doğduğu günden itibaren güvenle kullanılabilir ve yavrunuz için zararlı dış etkenlere karşı koruma sağlar.

Sebamed Banyo&Bakım Ürünleri ebebek’te Sizlerle!

Küçük meleğinizin hassas cildi her bakım ürününü kullanmanıza müsaade etmeyecektir. Çünkü narin tenleri çok kolay tahriş olur, kurur ve alerjik reaksiyon gösterebilir. Bu sebeple ebebek, sektörün öncüsü olan ve kalitesi ile herkes tarafından bilinen Sebamed bebek banyo bakım ürünlerini sizlerle buluşturuyor. ebebek’in sunduğu avantajlı fiyatlar ile bütçenizi zorlamadan temin edebileceğiniz bu ürünler, ebebek’e özel kampanyalar ve indirimler ile çok daha ekonomik bir alışveriş yapmanıza fırsat verecek. Markanın bebek şampuanları, sabunları, pişik kremleri, güneş koruyucuları, losyonları ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz en doğru adres ebebek! Siz de bu geniş ürün yelpazesi içinden ihtiyaçlarınızı kolaylıkla ve en ekonomik şekilde temin etmek istiyorsanız, size en yakın ebebek mağazasını ziyaret edebilir veya internet sitemiz üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

'