baby-plus-header-.jpg
Sırala

baby mom Anne Bebek Bakım Çantası

46 ürün bulundu
Sırala

BABY MOM BEBEK BAKIM ÇANTASI

 

Bebeğiniz ile birlikte dışarı çıkarken onunla keyifli zaman geçirmek için her duruma karşı hazırlıklı olmanız gerekir. Bunun için yanınızda bulundurmanız gereken bir çok eşyaya ve hatta yedeklerine ihtiyacınız olacaktır. Bütün gerekli eşyaları taşıyabilmek için çok bölmeli ve dayanıklı bir çanta en önemli aksesuarınız olacaktır. Bunun için baby mom bebek bakım çantası hem aradığınız tüm özellikleri karşılayabilecek kapasitede hem de şık olmak isteyen annelerin tercih edeceği güzellikte tasarlanan ürünleriyle size kolaylık ve rahatlık sağlar.

 

Anne Bebek Bakım Çantası Neden Bu Kadar Önemli

 

Anneler bilirler! Minik bebeğinizle dışarı çıktığınızda pratik ve hızlı olmanız gereken durumlarla çok sık karşılaşırsınız. Eğer her duruma karşı önleminizi alır, iyi bir hazırlıkla dışarı çıkarsanız küçük sürprizlerin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Elbette ki bu hazırlığı kusursuz bir şekilde yapmak zamanla ve tecrübeyle olacaktır.

 

Miniğiniz ile yürüyüşe, parka veya başka bir ev gezintisine çıkarken yanınıza almanız gereken en temel ihtiyaç beslenmedir. Bebeğiniz anne sütü ile besleniyorsa bir emzirme örtüsü, yedek göğüs pedleri; anne sütünü sağıyorsanız pompa, biberon, yedek süt kabı veya poşetleri; mama ile besleniyorsa mama, kaynamış ılık su bulunan bir termos; eğer ek gıdaya geçmişse yemek kabı, meyve püresi kavanozları, suluk ve mama kaşığı en gerekli malzemelerdir. Bunların yanı sıra bir alt açma örtüsü, yedek bebek bezleri, ıslak mendil, pişik kremi, bebeğinizin sevdiği birkaç oyuncak, kullanıyor ise emzik ve saklama kabı, terleme ve üzerini kirletme gibi durumlar için yedek kıyafetler, kirli bez ve kıyafetleri için çöp poşetleri, hava şartlarına göre ince bir battaniye... Bütün bu saydığımız eşyalar sadece minik yavrunuz için en gerekli olanlarıdır. Bebeğinizin özel durumuna göre bu ihtiyaçlar daha da çoğalabilir. Örneğin hasta ise yanına ilaçlarını da almanız gerekebilir.

 

Anneleri De Unutmadık!

 

Baby&Mom bebek bakım çantasına neler koyabileceğinizden bahsetmişken anneleri de unutmamak gerekir tabii. Eğer emziren bir anne iseniz yanınıza sağlıklı atıştırmalıklar, su ve sıvı içecekler alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı çok bölmeli ve dayanıklı bir çantada toplayabilmeniz size çok yardımcı olacaktır. Cep telefonu, cüzdan, anahtarlık, güneş gözlüğü gibi kişisel eşyalarınıza da pratik bir şekilde ulaşabileceğiniz bölmeleri olması önemlidir. Baby mom bebek bakım çantası bütün bu saydığımız eşyaları içine sığdırabilecek kapasitededir.

 

Baby Mom Bebek Bakım Çantasının Özellikleri Nelerdir?

 

Baby mom bebek bakım çantası ebebek’e ait bir markanın ürünüdür ve ebebek güvencesi ile üretilmiştir. Temizlemesi kolaydır. Leke tutmayan ve suz geçirmez kumaştan üretilmiştir. Makinede yıkamak yerine elde silinerek temizlenmelidir. İç hacmi her türlü eşyayı sığdırabilmeniz için geniş hacimli tasarlanmıştır. Hiçbir modelinde PBA, PVC Phthalate, AZO kullanılmamıştır. Bebeğinizin ve sizin sağlığınızı olumsuz etkileyen kimyasallar içermez. Duruş bozukluklarına yol açmamak için son derece hafiftir ve ergonomik yapıya sahiptir. Askıları sayesinde sırt çantası olarak rahatça kullanılabilir. Ön tarafında kolay ulaşmanız gereken eşyalar için pratik bir göz bulunur. Hem rahatlığı hem de şıklığı deri detaylı tasarımlarıyla bir arada sunar. Farklı renk ve desenleri, günlük kullanıma uygun tasarımları ile beğenebileceğiniz Baby&Mom bebek bakım çantası titiz, düzenli ve şık annelerin en vazgeçilmez aksesuarıdır.

 

Baby&Mom Bebek Bakım Çantası ebebek’te

 

ebebek’in fırsatlarını ve indirimlerini takip ederek bütçenizi sarsmadan alacağınız hem kalitenin, hem dayanıklılığın hem de fonksiyonelliğin birleştiği baby mom bebek bakım çantası uzun süre ve severek kullanacağınız bir üründür. Memnun kalacak ve çevrenizdeki annelere de tavsiye edeceksiniz.

'