SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Oyun Figür Seti

OYUN FİGÜR SETİ

Hayvanlar, çocukların çok küçük yaşlardan itibaren en çok dikkatini çeken sevimli varlıklardır. Bebeğinizin algılarının yavaş yavaş açılmasıyla birlikte onun hayatının bir parçası olmaya başlarlar. Hayvan sevgisi büyük küçük fark etmez, her insanın içinde olması gereken bir değerdir. Bebeğiniz de kitaplarda gördüğü kedi, köpek ya da kuşlarla dışarıda karşılaştığı zaman heyecanlanır, sevmek ve sarılmak ister. Günlük hayatta görebileceği hayvanları sevme imkânı varken, dinozor gibi nesli tükenmiş ve aslan, zürafa, zebra gibi vahşi hayvanları maalesef görme imkânı olmayabilir. Bunun için türlü türlü hayvanlardan oluşan oyun figür seti ile bebeğinize hem hayvanları öğretebilir hem de seslerini çıkararak eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz.

Hayvan Sevgisi Bebeklikten Başlar!

Bebeğiniz daha çok küçükken, ona kitaplardan gösterdiğiniz ve de seslerini taklit ettiğiniz hayvanları tanımaya başlar. Bir sabah kalkıp köpek sesi çıkarmaya başladığında hem şaşırır hem de çok sevinirsiniz. Onların dünyasında hayvanlar en eğlenceli varlıklardır. Sokaktan geçerken bir kedi görseler peşinden koşturur ve sevmek isterler. En sevdikleri oyuncaklar da hayvanlarla ilgili olanlardır. Onlarla tüm gün oynayabilir ve hatta gece birlikte uyumak isteyebilirler. Hayvan temalı figür oyuncakları sayesinde bebeğinizin hayvanlarla daha yakın olmasını sağlayabilirsiniz.

Vahşi Hayvan Figür Oyuncakları Bebeğinizin En İyi Dostu Olacak!

Gerçek hayvanların görünüşünü aratmayan kaliteleriyle vahşi hayvanların oyun setleri bebeğinizin favorisi olacak. Ebebek’te bulacağınız, 3 farklı paketi ile bu vahşi hayvanlar bebeğinize en iyi oyun arkadaşları olacaklar. 3 yaş ve üzeri tüm çocuklar için uygun olan, hayvan figürlerinin hem büyük hem de küçük boyları bulunan bu figür setleri ile oynayan bebeklerin hayal güçleri gelişecek. Bebeğinizin sağlığına uygun materyalden yapılan figür oyuncakları sert yapısı sayesinde hasar görmesi çok zor olduğundan bebeğiniz güvenle oynayabilir. Ayrıca küçük parçalar barındırmaması açısından bebeğinizin yutmasına karşı güvenlidir. Canlı renkleriyle birlikte aslan, zürafa, zebra, su aygırı, kaplan, çita ve birçok vahşi hayvanı barındıran paketler uygun fiyatlarla ebebek’te. Hem bütçenizi sarmayacak hem de bir seferde birçok vahşi hayvan figürüne sahip olacağınız bu oyuncak setleri le bebeğinizin mutluluğu gözlerinden okunacak.

Figür oyuncakları, büyük küçük herkesin favorisi olacak. Sadece bebeğiniz değil siz de bu oyuncakları çok seveceksiniz. Kendi hobileriniz, maketleriniz ya da koleksiyonunuz için kullanabileceğiniz vahşi hayvanlar figür oyuncakları seti sayesinde gerçekçi görünümün keyfini çıkaracaksınız. Renkleri, kalitesi ve materyali ile kolay yıpranmayan bu seti ihtiyacınıza göre her şekilde kullanabilirsiniz.

Çocuğunuzun Kahramanı Baş Köşede!

Figür oyuncakları sadece hayvanlardan oluşmayabilir. Çocuğunuzun en sevdiği film ve çizgi film karakterlerinin şekil bulmuş haline de sahip olabilirsiniz. Karakter oyuncakları, çocuğunuzun kahraman olarak gördüğü karakterleri o kadar gerçekçi yansıtır ki, ister oyun kurmak için isterse de koleksiyon için kullanabilir. Çocuğunuzun hayal dünyası ile kurduğu oyunların vazgeçilmezi olan karakter oyuncakları, bir yandan bebeğinizin odasını süsleyecek dekorasyon malzemesi de olacak. Kitaplığı ya da şifonyeri en sevdiği karakter ile dekore edilirken bebeğiniz daha mutlu olacak.

Figür Oyuncaklarını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Figür oyuncakları seçerken mutlaka yaş aralığına dikkat edin. Genelde bu tarz oyuncaklar daha büyük çocuklar için uygundur. Minik parçalarını ve dişlerle kolayca koparabilecek kısımlarını bebeğinizin yutması ihtimaline karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. Olası boğulma riskinden kaçınmak için bebeğinizin yaş gurubuna uygun figür oyuncakları ile oynamasına izin verin. Sivri yerlerinin olması bebeğinizin bir yerini kesmesine sebep olabilir. Bu yüzden bu tarz oyuncakları seçerken mutlaka kontrol edin. Bu oyuncakların üst yüzeyi genelde boyalıdır. Hem oyuncağın hem de boyasının materyalinin bebeğinizin sağlığına uygun olmasına özen gösterin. Doğal malzemelerden üretilmiş oyuncaklar bebeklerin cildi için daha uygundur.

Kaliteden Ödün Vermeyen ebebek Hizmetinizde!

Her üründe olduğu gibi oyuncak konusunda da bebek dostu olan ebebek, kaliteli ve sağlığa uygun ürünleri ile sizlerin yanında. Bütçenizi sarsmayacak fiyatlar sayesinde bebeğinizin tüm oyuncak ihtiyaçlarını mağazalarımızdan karşılayabilirsiniz. Bebeğinizin favorisi olacak oyun figür seti ve daha birçok oyuncak için sizleri ebebek mağazalarına bekliyoruz!