SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Oto Koltuğu Adaptörü

OTO KOLTUĞU ADAPTÖRÜ

Bebeklere alınan bazı ürünler o kadar çok kullanılır ve çok kullanılmasından dolayı yıpranır ki, kendisinden iki yaş küçük kardeşine bile kullanılamayacak duruma gelir. Ancak çoğu bebek ürünü daha ilk günkü gibi yıpranmadan kalır. Bunun sebebi ise bebeklik döneminin, doğum öncesi süreçten sonra büyüme ve gelişmenin en hızlı olduğu dönem olmasıdır. Bebekler o kadar hızlı büyür ki, ürün birkaç kullanımdan sonra artık bebeğinize olmaz ya da hitap etmez. Bebeğin hızla büyümesi ise ihtiyaçların sürekli olarak değişmesi demektir. Bu sebeple bebeklere alınan ürünler konusunda ekonomik davranılmasında fayda var. Özellikle oto koltuğu adaptörü gibi basit aksesuarlarla araba koltuğu ve bebek arabası gibi oldukça masraflı ürünlerde ekonomik davranmak gerekir.

Oto Koltuğu Adaptörü Nedir?

Bu ürün, aile bütçesine ekonomik katkısı oldukça yüksek olan bir üründür. Bu katkı ucuza kalitesiz ürün almaktan kaynaklı değil, daha önce almış olduğunuz oto koltuğunuzun çok amaçlı ve daha fonksiyonel kullanılmasıyla alakalıdır. Oto koltuğu adaptörü, ortalama 0-13 kg kapasiteli ana kucağı şeklindeki oto koltuklarının, bebek arabası şasesi üzerine monte edilmesini sağlayan aksesuardır. Bu aksesuar sayesinde oto koltuğunu bebek arabasına dönüştürüp bir ürünle iki özellik kullanmış olursunuz.

Oto Koltuğu Adaptörüne Neden İhtiyaç Duyarım?

Oto koltuğu adaptörüne ihtiyaç duymanız için birçok neden vardır. 0-1 yaş aralığındaki bebeğiniz için hem bebek arabasına hem de oto koltuğuna ihtiyacınız vardır. Bebek arabalarının ve araba koltuklarının bazıları ise koltuk dizaynı ve oturma pozisyonu dolayısıyla 0 yaşta olup henüz oturamayan bebeklere hitap etmemektedir. Bu sebeple bebeğinizin 1 yaşına kadarki süreçte kullanması için her iki ürünü de almak yerine; bebek arabanızı büyük yaş grubu alıp, 0-1 yaş araç koltuğunuzu oto koltuğu adaptörü ile bebek arabası olarak kullanabilirsiniz.

Daha önceden ya arabanız ya da araç koltuğunuz vardı, ancak diğerini yeni alacaksınız bu durumda araba ile aynı marka olmayan koltuğu birlikte tek bir şase üzerinde kullanabilmek için adaptöre ihtiyaç duyarsınız. Böylece dilerseniz diğer çocuğunuzun dilerseniz arkadaşınızın bebeğinin ürününü ödünç alıp kendi ürününüzle birlikte kullanarak ekonomi yapabilirsiniz.

 

Koltuk adaptörleri kullanım açısından bebeğinize konfor sağlar. Örneğin, araba seyahatinde uyuya kalan miniğinizi kucaklayıp arabasına alırken uyandırabilirsiniz. Oysa oto koltuğu ile birlikte bebeğinizi alıp, adaptörle pratik bir şekilde arabasına taktığınızda bebeğinizin rahatını bozmamış olursunuz. Ayrıca evde ya da seyahat esnasında arabanızda birden fazla ürün için yer açmak zorunda kalmazsınız. Böylece hafif ve fonksiyonel bir yolculuk yapmış olursunuz.

 

Adaptör Modelleri ve Özellikleri

Oto koltuğu adaptörleri hafif ve pratik kullanım özellikleri ön plana çıkarılarak tasarlanmıştır. Böylece araba koltuğunu bebeğiniz içindeyken bile tek başınıza çıkarıp pusete veya pusetteyken otomobile kolayca monte edebilirsiniz. Ürünler uzun süre kullanım imkânı vermek ve bebeğinizin güvenliğini sağlamak amacıyla dayanıklı materyalden üretilirler. Bütün ürünlere bu aksesuardan faydalanma şansını vermek adına, her marka araba ile uyumlu adaptör çeşitleri tasarlanmıştır. Bazı ürün modelleri birden fazla markaya uyumlu olabildiği gibi bazı modeller ise sadece bir markaya uygundur. Bu sebeple oto koltuğu adaptörü alırken hangi marka arabaya kullanacağınıza dikkat etmeniz gerekmektedir.

Oto Koltuğunuza Uygun Adaptörler ebebek’te!

Anne ve bebeklerin ihtiyaç duyabileceği her ürüne aradıklarında hemen ulaşma imkânı veren ebebek, her konuda olduğu gibi oto koltuğu adaptörü konusunda da ihtiyaçlarınızı karşılıksız bırakmadı. Dünyaca ünlü markaların araç koltuklarıyla ve bebek arabalarıyla uyumlu adaptörler her bütçeye uygun fiyat ve kalite seçenekleri ile ebebek mağazalarında sizleri bekliyor. Uygun fiyatlı ürünleri, kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece çok daha ucuza alabileceğinizi unutmayın ve bizi takipte kalın.