450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

YardımYardım
SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Kampanya ve İndirim Koşulları - ebebek

Kampanya ve İndirimler

Kampanyalar

Mağazalarımızda ve ebebek.com internet sitemizde uygulanan kampanyalar belli şartları taşımaktadır. Kampanya için belirlenen şartlar ilgili kampanya sayfasında yer aldığı gibi yardım sayfalarımızdaki kampanya şartları bölümünde de yer almaktadır.

Kampanyalar ve indirimli ürünler için detaylı bilgiyi mağazalarımızdaki bebekologlarımız ya da 0 216 325 11 11 nolu telefondan Bebeveyn Sadakat Merkezi yetkilimizden alabilirsiniz. Bize e-posta ile ulaşmak için "Bize Ulaşın" sayfamızdaki formu doldurmanız gereklidir.

• Kampanyalar, kampanya sayfalarında aksi belirtilmediği takdirde aşağıdaki koşullarda geçerlidir.
• Kampanya dahilinde yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya ayrılan stokların tükenmesi ile kampanya kendiliğinden sonlanmış olur.
• Kampanya dahilindeki ürünlerde alım sınırı uygulanmaktadır.
• Kampanya ve promosyonlardan yararlanmada üyelik bazında sınırlama mevcuttur.
• Kampanya ve Promosyonlar başka kampanya ve promosyonlarla BİRLEŞTİRİLEMEZ.
• İndirimli ürünler aksi belirtilmediği takdirde kampanyalara dahil değildir. Alışveriş sepetinizdeki ve faturadaki indirimli ürünler kampanya hesaplamasına dahil edilmez.
• Hediye Çeki ile ödeme yapılan alışverişlerde çekin kullanıldığı faturada promosyon uygulanmaz. (Hediye Çeki - Alışveriş Çeki- ile ödeme yapılan alışverişlerde promosyon uygulanmaz.)
• ebebek'te tek fiyat garantisi! Mağazadaki fiyatlarımızla internetteki fiyatlarımız arasında farklılık olması halinde aradaki fark ebebek hediye çeki olarak anında iade.
• Kampanya uygulanmış ve bir ürüne ya da birden fazla ürüne indirim yapılmış ise, bu ürünlerden birinin ya da birkaçının iade edilmek istenmesi durumunda kazanılan hediye çeki o faturada uygulanan indirim oranı nispetinde ilgili ürünlere yansıtılır ve ürün iadesi buna göre gerçekleştirilir.
• Stokla sınırlı kampanyalarda ilan edilen stok sayısı kadar ürün kampanyalı fiyattan satılır.
• 3 al 2 öde, 2 al 1 öde ve benzeri kampanyalarda, o faturadaki en düşük fiyatlı olan ürün, sepet toplamından düşülür.
• 2. ürüne %(Yüzde) indirimli promosyonlarda, sepetinizdeki promosyona dahil olan en ucuz fiyatlı ürüne indirim uygulanır.
• ebebek, kampanyaya dahil stok adetlerini, stok durumunu değiştirme ve azaltma hakkını saklı tutar.
• Hediye edilen ya da indirimli verilen ürünlerin, mağazalarımızda şartlı ürünle birlikte kasaya getirilmesi, internet sitemizde ise sepete birlikte eklenmesi gerekmektedir (Örneğin: X ürünü alana Y ürünü hediye kampanyasında ; X ürününü ve Y ürününü kasaya getirmeniz veya internet sitemizde sepetinize aynı ödemede eklemeniz gerekmektedir).
• ebebek, görsel malzeme, reklam, broşür ve ilanlarda yer alan yazım hatalarından sorumlu değildir.
• ebebek, duyurulan kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Çek Çeşitleri

Hediye Çeki (İndirim Çekleri)
ebebek'te yapacağınız alışverişlerde uygulanan kampanyalarda kazandığınız çekler ‘hediye çeki' adıyla üretilir. Bu çeklere ait kodların internet sitemizde sepet sayfasında kullanılması, mağazalarımızda ise kasalarda kasiyerlere teslim edilmesi gereklidir. Farklı bir süre belirtilmedikçe hediye çeklerinin kullanım süreleri kazanıldığı tarihten itibaren 30 gündür. Bu sürenin sonunda hediye çekleri kendiliğinden geçerliliğini yitirecektir.

Para Çekleri
Yaptığınız iade işlemlerinde gider pusulası ile birlikte verilen ve aynı tutarda başka bir alışveriş hakkı sağlayan çekler ‘para çeki’ adıyla üretilir. Bu çekler iade ettiğiniz ürünlerin fatura bedeli kadar tutarda üretilir ve size teslim edilir. Bu çeklerin kullanım süresi iade işlemi tarihi itibariyle 2 yıldır. Bu sürenin sonunda para çekleri geçerliliğini kendiliğinden yitirir.

Hediye Kartları
Mağazalarımızda çeşitli tutarlarda hediye kartları satılmaktadır. Hediye kartını istediğiniz miktarda ödeme yaparak tanıdıklarınıza, akrabalarınıza ve sevdiklerinize hediye edebilir, onlara ebebek mağazalarında alışveriş imkanı sunabilirsiniz. Hediye Kartları ile ilgili detaylı bilgiyi ebebek mağazalarından ya da +90 0216 325 11 11 nolu telefondan Bebeveyn Sadakat Merkezi yetkilimizden öğrenebilirsiniz.