SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Tamir Seti

BEBEK TAMİR SETİ

 

Bebeklerinizin çok küçük olduklarını, etraflarındaki hiçbir şeyden haberi olmadıklarını düşünmek yanlış bir düşüncedir. Bebekler, sizin hislerinizi daha anne karnındayken hissetmeye başlarlar. Ve doğup büyümeye başladıklarında adeta bir izci gibi hareketlerinizi takip eder ve sizi taklit ederek hayatı öğrenirler. Bebeklerin hayatla ilgili kavramları daha etkin bir şekilde öğrenebilmeleri içinse oyuncaklara ihtiyaç vardır. Genellikle kız bebeklerin ve erkek bebeklerin ilgi alanları farklı olduğundan, farklı cinsiyetteki bebeklerinize farklı tip oyuncaklar almanız mümkündür. Ancak çoğu zaman anne-babalarını taklit ederlerken cinsiyet ayrımı gözetmezler. Annesini ev işi yaparken gören erkek bebek bu işe dahil olmak isteyebilir. Keza evde bir tamirat yapan baba kız çocuğunun ilgisiyle karşılaşabilir. Çünkü tamir yapmak bebeklere oldukça eğlenceli bir iş gibi gözükecektir. Eğer bu ilgiyi hem eğitici hem de daha eğlenceli bir hale getirmek isterseniz, bebeklerinize özel üretilen bebek tamir seti alabilirsiniz.

 

Tamir Setleri Oyuncakları Bebeğinizin Hayal Gücünü Geliştirir

 

Bebeklerimize oyuncak alırken dış görünüşlerinin güzelliği ve kalitesi dışında bebeğimize hangi açıdan faydalı olabileceğini de düşünerek alırız. Çünkü oyuncaklar sadece çocuğu oyalamaya değil, onları eğitmeye ve bazı davranışlarını geliştirmeye de yarar. Birçok farklı ve renkli parçalardan oluşan tamir seti, oyuncak olarak bebeklerin ilgisini çekecek türdendir. Özellikle de erkek bebeklerin.

 

Babalarını taklit eden erkek çocukları, arabalara ilgi duydukları kadar tamir setlerine de ilgi duyarlar. Üstelik bu setler, bebeğinizin el becerilerini geliştirmekle kalmaz hayal güçlerinin gelişmesine de büyük katkıda bulunurlar. Bu setlerle çocuğunuz oyun kurgusu oluşturacak, duyularını harekete geçirecektir. Çocuğunuz bu setlerle oynarken sizi de dahil etmek isterse mutlaka ona katılın. Belki de hayalinde sizin bir eşyanız bozulacaktır. Kurtarıcınız olarak eşyayı tamir etmesi ise sizi mutlu edecektir.

 

Tamir Oyuncakları Bebeğinizin İnce Motor Gelişimini Destekler

 

Bebeklerde motor gelişimi oldukça önemlidir. Kaba motor bebeklerinizin yürüme, koşma ve zıplama gibi hareketlerini kapsarken ince motor ise el becerilerini kapsar. Tamir oyuncakları da bebeğinizin ince motor gelişimi için harika bir seçenektir. Bebeğiniz bu setlerdeki kaskı başına geçirecek; içeriğindeki matkap, testere, tornavida ve pense gibi birçok parça ile bozulan eşyaları tamire girişecektir. Özellikle oğlunuzun hayranlıkla oynayacağı bu setteki parçalar kullanılırken de çocuğunuzun el beceresi gelişecektir. Matkabı nasıl tutacağını, tornavida ile vidanın nasıl çevrileceğini, testereyi ne amaçla ve nasıl kullanacağını bu tamir oyuncakları ile öğrenecektir.

 

Bazı tamir setlerinde, aletlerinin konulabileceği tekerlekli kutuları vardır. Böylelikle hem çocuğunuz evin hangi odasında tamire ihtiyaç varsa eşyalarını o odaya rahatlıkla taşıyabilir hem de kaba motor becerilerini geliştirir. Bazı modellerde ise malzemelerini asabileceği bir aparat ve çekmeceli bir masası bulunur. Böylece çocuğunuz kendini adeta gerçek bir tamirci gibi hissedecek ve eşyalarını kendi hayal gücüyle yerleştirip dizecektir.

 

Tamir Seti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Çocuğunuza tamir seti alırken öncelikle çocuğunuzun yaşının bu sete uygun olup olmadığına bakmalısınız. Genellikle bu setler, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olmaktadır. Daha küçük bebekleriniz setin amacını tam olarak kavrayamayabilirler ve henüz her şeyleri ağızlarına atarak keşfettikleri için de setin küçük parçalarını yutabilirler. Bu nedenle, sadece tamir oyuncakları için değil, tüm oyuncaklarını alırken oyuncakların üzerinde yazan yaş aralıklarına bakarak almalısınız.

 

Tamir Oyuncakları alırken bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise malzemelerinin kalitesidir. Oyuncaklarda kullanılan ham maddelerin çocuklar için zararlı madde ve boya içermediğinden emin olmalısınız. Çünkü çocuğunuz tüm o malzemeleri elleyecek ve tenine temas ettirecektir. Ebebek, sizlerin ihtiyaçlarını sağlığınızı da gözeterek gidermeyi kendine görev edinmiş bir anne-bebek markasıdır. Bu nedenle her üründe olduğu gibi tamir oyuncaklarını da gönül rahatlığı ile buradan satın alabilirsiniz.

 

En Kaliteli Oyuncak Tamir Setleri Ebebek’te!

 

Kaliteli markaların bebek tamir seti çeşitleri ebebek’te! Bebeğinizin isteğine uygun olan farklı çeşitlerdeki oyuncak tamir setleri geniş fiyat aralıklarında, hatta indirimlerle daha uygun fiyatlara burada!