SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Scooter

globber bebek bisikleti çocuk scooter

BEBEK DENİZ PLAJ OYUNCAKLARI

Koca bir kış boyunca, karlı ve yağmurlu günlerde eve ya da alışveriş merkezlerine tıkılıp kaldınız. Baharın gelmesiyle birlikte güneş artık yüzünü daha fazla göstermeye başladı ve doğa uyandı. Artık parklar ve bahçeler minikleriniz için harika bir seçenekken, baharın ardından yaz mevsiminin gelmesiyle çok ısınan havalar, bu seçeneği de kısıtlar. Uzmanlar, yazın sıcak günlerinde 11.00 ile 16.00 saatleri arasında zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamanızı önerdiğinden, park ve bahçeler yalnızca akşam saatleri için bir seçenek oluyor. Bu durumda gündüz vakti için yüzme iyi bir alternatif olabilir. Miniğiniz için alacağınız bebek deniz plaj oyuncakları ile bu alternatifi çok daha keyifli bir zaman dilimine dönüştürmek sizin elinizde.

Plaj ve Deniz Oyuncaklarıyla Oynamanın Bebeklere Faydaları

Denizde oynamak için tasarlanan oyuncaklar, suyun yanında ya da kum ve çakılla da oynama imkânı sunmaktadırlar. Tırmıkla kumu kazarak, kürekle toplayıp kalıplara koyan bebekler, bu kalıplardan şekil çıkarmaya bayılırlar. Kalıplar üretilirken bebeklerin ilgisini çekecek ve severek oynayacakları kırmızı, pembe, mavi, yeşil, mor, sarı, turuncu, lacivert gibi canlı renk tonları; balık, balina, kaplumbağa, yengeç, timsah, deniz yıldızı gibi suda yaşayan canlıların figürleri kullanılmaya özen gösterilir. Çünkü bu renklerdeki şekilli kalıplar; bebeklerin duyularını harekete geçirerek yaratıcılıklarını geliştirmelerine, çok boyutlu düşünmelerine, kaba ve ince motor kaslarını geliştirmelerine yardımcı olur.

Bebek Plaj ve Deniz Oyuncakları Nelerdir?

Deniz ve havuz deyince akla ilk gelen oyuncaklar tabii ki bebeğimizin güvenliği için vazgeçilmez olan; simit ve kolluklardır. Miniklerimizin güvenliği için gerekli olan bu ürünler, bebeklerin severek takmaları ve çıkarmamaları için oldukça renkli, sevimli desen ve karakterli şekillerde üretilmiştir. Havuz ve denizde yüzdürülebilen şişme oyuncaklar da bebeklerin favorileri arasındadır. Balık, balina, yunus, ördek, kuğu ve pelikan gibi hayvanlar bu ürünlerin tasarımında sık kullanılsa da kızlarımız için pembe renklerde prenses ya da peri desenli olanları da mevcuttur.

Vinç ve Kepçe gibi iş makineleri ve kamyonlar başta erkek bebekler olmak üzere kızların da oldukça keyifle oynadığı deniz oyuncaklarındadır. Kepçe ile kum taşıyan bebekler kumu kamyonun kasasına doldurup boşaltmaya bayılırlar. Pilli, ışıklı ya da kurmalı deniz kızları kızların hayallerini süslerken; kum ve su oyunu masaları, tırmık ve kovalar da hem kız hem erkek bebekler için vazgeçilmez deniz oyuncakları arasındadır.

Deniz ve Plaj Oyuncakları Alırken ve Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğiniz için çok eğlenceli ve eğitici olan deniz oyuncakları bazen ciddi tehlikeler barındırabileceğinden, oyuncak seçerken dikkatli olmalısınız. Bebeğinizin sağlığını tehlikeye atmamak için aldığınız ürünün yapımında toksik maddeler, zararlı kimyasallar, ağır metaller kullanılmadığından emin olmalısınız. Bu maddeler oyuncağın ağza alınması, dokunulması, hatta solunmasıyla bile bebeğinizin vücuduna girerek onu hasta edebilir. Oyuncaklar bebeğinizin boynuna dolanabilecek uzun ip ve benzeri parçalar içermemeli, ağzına sokup yutabileceği kadar küçük parçalardan oluşmamalıdır. Oyuncağın suda batmaması için yoğunluğunun, suyun yoğunluğundan küçük olmasına dikkat edilmelidir.

Sadece alırken değil kullanırken de bebek deniz plaj oyuncaklarına dikkat etmeliyiz. Bebeğinizi asla havuz ve denizde oyuncaklarıyla yalnız bırakıp kısa bir süre için bile olsa yanından ayrılmamalısınız. Denizde bebeğinizden uzakta yüzmemelisiniz. Rüzgâr ya da dalga bir anda bebeğinizi sürükleyebilir ve miniğinize yüzerek ulaşmakta zorlanabilirsiniz.

Bebeğinizle Tatile Çıkmaktan Korkmayın, Bebek Deniz Plaj Oyuncakları ile Tatiller Çok Daha Keyifli

İster bir işte çalışsın ister çalışmasın tatil her insanın ihtiyacıdır. Ancak ebeveynlerin tatil ihtiyacı bir başkadır; çünkü bebek büyütmek zor iştir. Her ne kadar babalar da bebek büyütürken çok fazla emek harcasa da anneler bir de gebelik ve doğum gibi zorlu bir süreç atlatıp emzirmek gibi bir sorumluluğa sahip olduklarından, işleri biraz daha yorucudur. Bu nedenle tatil yapmak, dinlenmek ve enerji toplamak ebeveynler için oksijen, yemek ve su gibidir.

Bebekle tatil yapmaktan korkmayın. Tatil konusunda siz ona değil bırakın o size ayak uydursun. Tatile çıkarken yanınıza alacağınız bebek deniz plaj oyuncakları sayesinde bebeğiniz hem havuz hem deniz hem de plajda keyifli zaman geçirecek, o keyifli zaman geçirdikçe, sizin mutluluğunuz katlanarak artacaktır. Güvenilir markalara ait bebek deniz plaj oyuncakları ebebek mağazalarında sizleri bekliyor. Bu markalar, bebeğinizin severek kullanacağı birçok renk ve modelde ürünü sizlere sunarken; bebeğinizin sağlığını da düşünüyor.