SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Saç Bantları

BEBEK SAÇ BANTLARI

Bir kız bebek bekliyor ve bebeğinizin dünyaya geldiği ilk günü ölümsüzleştirmek istiyorsanız, erkek bebek bekleyen annelere göre daha fazla hazırlık yapmanız lazım. Öncelikle bir doğum fotoğrafçısı ya da fotoğraf çekmekte iyi olan bir akraba veya arkadaşınızı, fotoğraf çekimi için ayarlamanız gerekir. Sonraki aşama ise işin en keyifli kısmı; çekim günü giymeniz için, anne, bebek hatta baba için kıyafet seçimidir. Bebeğiniz kız ise ve gerçekten çok şık olmasını istiyorsanız kıyafetini mutlaka bebek saç bantları ile tamamlamanız gerekir. Meleğiniz o saç bandı ile güzelliğine güzellik katacak ve ileride resmine baktığında, kendisini bu kadar özenli ve güzel görünce çok mutlu olacaktır. Eşine dostuna hatta kendi çocuğuna bile göstereceği cicili bicili anıları olacaktır.

Her mevsim kullanılan bebek bandajı modelleri mevsimlere göre farklı renk, desen ve modellerde tercih edilebilir.

Bebek Saç Bandanaları İle Bebeğiniz İlkbaharda Çiçek Açsın

İlkbahar mevsimi geldiğinde doğa uyanır. Havaların ısınmasıyla çiçekler açar, ağaçlar tomurcuklanıp yapraklarını açar, dalları beyaz, pembe ve mor çiçeklerle donanır. Havaların ısınması sadece doğayı değil, insanları da canlandırır; hele ki bebekleri. Koca bir kış boyunca kar ve yağmurda alışveriş merkezlerinde gezen bebeklerimiz, artık park ve bahçelerde rahatça koşup oynayabilecektir. Siz ebeveynler baharın canlı renkleri ve desenlerini bebek saç bandanaları ile miniğinize yansıtabilirsiniz. Bahar aylarında tercih edilen ürünler genelde beyaz, açık pembe, açık mavi, lila gibi soft renkli; lastikli ve pamuklu bant üzerine yapıştırılmış ya da dikilmiş aksesuarlar ve motifler içerir. Lastik bant üzerine tül yapraklı çiçekler, şifon fiyonklar, pembeli ya da beyazlı inciler ve taşlı boncuklar bahar mevsiminde en çok tercih edilen bebek saç bantları arasındadır. Tercihlerin bu renkler ağırlıklı modeller olması, bu mevsimde giyilen kıyafetlerin de aynı tonlarda olmasından kaynaklanır. Bu, mevsime uygun bebek saç bantları ile süslü bebeklerinizle harika fotoğraflar çekilip, tatlı anılar biriktirmek için süper bir fırsattır ve bu fırsat kaçırılmamalıdır.

Yazlık Bebek Saç Bandanaları

Yaz aylarında havalar çok sıcak olduğundan daha ince kumaşlı; çok güneşli olduğundan dolayı da daha geniş yüzeyli, kafayı koruyacak bebek saç bandanaları tercih edilir. Böylece bebeğinizi güneşten hem şık hem de havalı bir şekilde korumuş olursunuz. Bu mevsimde kullanılan bandanalar, soft renklerin yanında daha sıcak ve canlı renklerle karşımıza çıkıyor. Yazın kullanılan ürünler yine taş, boncuk, kurdele, şifon parçalar gibi benzer aksesuarlarla süslenmiştir. Böylece plajda, havuzda hatta doğa gezilerinizde bile bebeğiniz şıklığından ödün vermeyecek.

Sonbahar ve Kış Mevsimlerinde Tercih Edilen Bebek Bantları

Sonbahar mevsiminde sararan yaprakların kahve, sarı, hardal tonları doğaya hakim olurken, gerek yetişkin gerekse bebek kıyafetleri de doğanın renginden esinlenecektir. Öyle ise bebek bantları da uyumu yakalamalıdır. Bu nedenle son baharın renkleri, bandajlarda haki, kahve, krem, sarı, hardal gibi renklerle kendini gösterir. Bu mevsimde, bandanalarda süs fazla abartıya kaçmadan sade bir fiyonk, uyumlu renklerde inci ya da az miktarda taş ile tatlı dokunuşlarla kendini gösterir.

Kışın ise siyah, gri gibi renk tonları da bandanalar arasında yerini alır. İnce kumaşlar ise yerini daha kalın hatta yün örgülü bebek saç bantlarına bırakır. Model olarak ise geniş ve kulakları soğuktan koruyan bantlar tercih edilir.

Anneler, Bebek Bandajı ve Bebek Tokası Alırken Dikkat!

Bebekleri ile ilgili her konuda hassas olan anne ve babaların miniklerine bebek bandajı ve bebek tokası alırken de aynı hassasiyeti göstermesi gerekir. İlk etapta dikkat edilmesi gereken şey, bebek tokaları ve bandajların üzerindeki aksesuarların güvenli olmasıdır. Mesela üzerinde boncuk ya da taşlar varsa mutlaka yapıştırıcı değil, dikişle tutturulmuş olması gerekir. Dikişleri mutlaka her kullanımdan önce kontrol edilmeli, gerekiyorsa kendiniz sağlamlaştırmalısınız. Bebek bandajı miniğiniz tarafından kolayca çıkarılıp ağza sokulabileceğinden, fiyonk ve kurdele aksesuarları boğazına kaçmayacak nitelikte tasarlanıp, ürüne yerleştirilmiş olmalı. Bebeğinizin bebek tokası ve bandanasını boynuna dolama, ağzına sokma riskine karşı, bebekler bandana ve tokalarla asla yalnız bırakılmamalı ve uyurken mutlaka çıkartılmalıdır. Aynı hassasiyet sadece bebeklerde değil, çocuklarda da gösterilmelidir; çünkü çocuk tokaları da aynı riskleri taşımaktadır.

Bebek Saç Bantları ve Çocuk Tokaları ebebek’te

Farklı marka, renk ve modellerde saç bantları, bebek ve çocuk tokaları ebebek mağazalarında sizleri bekliyor. Üstelik çok uygun fiyata ve yüksek malzeme kalitesinde. Ayrı ayrı alabileceğiniz bebek saç bantları ve çocuk takıları, mağazalarımızda kıyafetlerle takım olarak set şeklinde de satılıp sizlere sunulmaktadır.