SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Oto Koltuğu Bazası

BEBEK OTO KOLTUĞU BAZASI

Bebekler için üretilmiş araç ve gereçlerin çoğu ciddi bir iş kolaylığı sağlıyor olsa da bazıları gerçekten olmazsa olmaz diyeceğimiz kadar gereklidir. Bebek arabası ve oto koltuğu bu olmazsa olmaz ürünlerin başında gelmektedir. Biraz maliyetli olan araçları bebek oto koltuğu bazası gibi basit bir aksesuarla çok kullanışlı, fonksiyonel ve ekonomik bir hale getirebilmek çok kolay.

Oto Koltuğu Bazası Ne İşe Yarar?

Çok sık duymayıp, çoğu bebek mağazasında karşılaşmadığımız, karşılaşsak da çok dikkatimizi çekmeyen bebek oto koltuğu bazası; insanlar tarafından son zamanlarda tanınan ve kullanılmaya başlanan bir oto koltuğu aksesuarıdır. Bu aksesuarın temel işlevi; dışarıda kullandığınız bebek arabasının üst koltuk modülünü şaseden ayırıp, otomobile entegre edilmesini sağlamaktır. Böylece bebeğinizin 5 nokta emniyetli, konforlu ve kaliteli arabasının koltuk modülünü oto koltuğu amacıyla da kullanarak aynı güvenlik ve konforu araç içerisinde de sağlamış olursunuz. Bu aksesuar size tek bir ürünü hem bebek arabası hem de araç içi koltuk olarak kullanabilme imkânı sağlar.

Oto Koltuğu Bazası Bir İhtiyaç mıdır?

Bu ürünün bir ihtiyaç olup olmadığına buyrun birlikte karar verelim. Bebeklerin güvenliğini sağlamak ebeveynlerin sorumluluğundadır. Bu sebeple hem evde hem de dışarıda miniklerin güvenliğini sağlamalısınız. Bebek oto koltuğu bazası bebeğinizin ev dışındaki güvenliğini sağlamanın en ekonomik yollarından biridir.

İlk bebeğinizden kalma hali hazırda bir bebek arabanız olduğunu düşünün. Satın alacağınız koltuk bazası ile ayrıca bir masrafından kurtulup, bebek arabanızın üst modülünü aracınıza monte ederek araç koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Miniğiniz ilk çocuğunuz ve daha önce hiç araç gereç almadıysanız; bebeğinize yalnızca araba ve oto koltuğu bazası alıp tek bir ürünü çok fonksiyonlu olarak kullanabilirsiniz. Hatta arkadaş ya da akrabalarınızın artık kullanmadığı bebek arabasını ödünç alıp, sadece baza satın alarak çok daha ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

Oto koltuğu bazası sadece ekonomik değil, aynı zamanda kullanışlı olmasından dolayı da bir ihtiyaçtır. Eğer otomobilinizde bir baza takılıysa; seyahat ettiğiniz zamanlarda bebeğinizi bir otomobil içindeki koltuğa, bir kendi arabasındaki koltuğa taşımak ve kemerlerini bağlamakla uğraşmayıp, koltuğu sadece kulp kısmından tutup arabalar arasındaki aktarımı tek hamlede kolayca yapabilirsiniz.

Oto Koltuğu Bazası Modelleri ve Özellikleri

Ürün güvenliği konusunda ebeveynlerin hassasiyetinin farkında olan üreticiler, bebek oto koltuğu bazası modellerini uluslararası standartlara uyumlu olarak üretirler. Ürünün en önemli özelliklerinin başında hafif ve dayanıklı materyalden üretilmiş olması gelir. Böylece ürünü araç içinde ve dışında kolayca taşıyabilir ve sık sık takıp çıkarmanız durumunda bile yıllarca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Bazanın entegrasyon tasarımında isofix bağlantısı kullanılarak güvenlik ve kullanım kolaylığı özellikleri bir araya getirilmiştir. Akıllı isofix düğmeleri ile tek elle bile kolayca monte edilebilir. Hatta bazı modellerde bulunan sesli ve görüntülü alarm sistemleri ürünü doğru takıp takmadığınız konusunda size uyarı vermektedir. Ürünün ileri ve geri ayarlanabilir özellikte tasarlanması koltuğun sağlam bir şekilde takılmasına imkân sağlarken, ayarlanabilir ayak koyma yeri de bebeğinizin konforunu sağlar. Her bebek arabası aynı özelliklerde olmadığından farklı arabalar için uyumlu birçok baza seçeneği tasarlanarak ihtiyaçların maksimum düzeyde karşılanmasına özen gösterilmiştir.

En kaliteli Oto Koltuğu Bazası Modelleri Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

Bebek büyütürken kalite ve güvenin yanında ekonominin de çok önemli olduğunun farkında olan ebebek ailesi, uygun fiyatlarının beraberinde akıllı çözümler de sunarak ekonominize katkı sağlamayı bir görev bilir. Her arabaya uygun modelleriyle, dünyaca ünlü markaların kaliteli bebek oto koltuğu bazası seçenekleri, uzman ekibimizin bilgisi, her bütçeye uygun geniş bir fiyat aralığı ve zengin ürün çeşitliliği ebebek mağazalarında ve sitemizde sizleri bekliyor. Kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyatlara ve farklı taksit seçenekleri ile alabilmek için kampanyalarımızı takip etmeyi unutmayın.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo