Park Yatak Uyku Seti

Sunucuda bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

PARK YATAK UYKU SETİ

Bebeğinizi beklerken yaşadığınız heyecan ve coşku; bebek hazırlıkları sırasında alışveriş yaptıkça kat kat artmaktadır. Minicik ayakkabılar, patikler, tulumlar… O şirin kıyafetlerin içinde bebeğinizi hayal etmeden duramıyorsunuz. Alınması gereken öyle çok şey var ki… Bebek deyince akla gelen ilk ihtiyaçların başında bebeğinizin içinde güvenle uyuyabileceği beşikler gelmektedir. Son yıllarda, taşınabilir olması ve oyun alanı amacıyla kullanılabilir olması gibi çok fonksiyonlu özelliklerinden dolayı, park yataklar en çok tercih edilen beşik çeşitlerinden olmuştur. Bunun sonucunda ise park yatak uyku seti ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Park Yataklar İçin En İdeal Seçenek Park Yatak Uyku Seti

Park yatakların çok fonksiyonlu olmasından dolayı bu kadar talep görmesiyle birlikte, park yatak uyku setleri de aynı oranda talep görmeye başlamıştır. Çünkü az yer kaplayan, ev içerisinde istediğiniz odaya taşıyabileceğiniz, dilerseniz oyun alanı olarak kullanabileceğiniz bu yataklar, öncelikle çok kullanışlı bulunarak alınmaya başlandı. Ancak bazı ebeveynler ilk zamanlarda bu ürünlerin içerisine normal beşik ölçülerinde nevresim ve uyku setleri kullandılar. Böyle bir durumda uyku setleri yatağa göre büyük kaldığından bebek için yatak içerisinde çok fazla alan kalmıyor, bebek yorgan ve yastığın arasında sıkışıp daralıyordu. Bu durum, bebeklerin uyku kalitesini bozmanın yanında, bebekler için hayati tehlike de barındırıyordu. Yatağa göre büyük olan uyku setleri bebeklerin üzerine kapanıp, nefes alamamalarına sebep olarak boğulma riskini arttırıyordu. Yaşanan bu sıkıntılar ve annelerin bu sıkıntılar karşısındaki talepleri bebek park yatak uyku seti üretiminin daha ön plana çıkmasına vesile olmuş ve dolayısıyla park yatak uyku setini de bir ihtiyaç haline getirmiştir.

Kız ve Erkek Bebekler İçin Park Yatak Uyku Setlerinin Farklı Ölçü Modelleri

Her çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak modelinin aynı boyda olmadığı gibi park yataklar da farklı boylarda üretilmişlerdir. Çünkü ürünün kullanılacağı alan ya da ürünü kullanacak bebeğin yaş aralığı gibi özellikler farklı boyutlarda ürün ihtiyacını doğurmuştur. Farklı boylardaki park beşik ihtiyacı ise farklı boylarda park yatak uyku seti üretimini beraberinde getirmiştir. Genelde park yatak uyku seti 70x110 cm ölçüleri en sık talep gören ürün boyutu olsa da mini park yatak uyku setleri gibi küçük ölçüler ve large park yatak uyku setleri gibi daha büyük ölçüler de mevcuttur.

Park yatak uyku seti 70*110 ve diğer ölçü seçeneklerinde, kız ve erkek bebeklere özel olarak tasarlanmış renk ve modellerde ürünler üretilmiştir. Kızlar için pembe renk başta olmak üzere yeşil, beyaz, krem, lila, mor, kırmızı, sarı ve tonları sık tercih edilen ürün renkleridir. Kızlarda ürün tasarlanırken kelebek, çiçek, peri kızı, ay, kuş, fiyonk, cupcake gibi desenler ve tavşan, kedi, ayıcık, fil gibi hayvan resimleri tercih edilmektedir. Erkek bebekler için mavi başta olmak üzere yeşil, krem, beyaz, sarı ve tonları tercih edilmektedir. Erkek bebek park yatak seti için favori desenler ise; top, araba, uçak, ay, güneş, bulut, gemi, deniz, balık, fil ve zürafa resimleridir.

Bebeklerinizin Daha Güvenli Uyuması İçin Park Yatak Uyku Seti Kenar Korumalı Modelleri ve Ürünlerde Bulunması Gereken Diğer Özellikler

Bebekler için alınan her üründe aranması gereken ilk koşul, ürünün güvenlik ve sağlık şartlarıdır. Bebeklerin uyku esnasında yatak içinde güvenliğini sağlamak için park yatak uyku seti kenar korumalı modelleri harika bir seçenektir. Bu modellerdeki kenar korumalı parçalar bebeğinizin kol, bacak ve baş bölgesinin yatak kenarlarına sıkışmasını engellemek adına tasarlanmıştır.

Bebeklerin güvenliği için park yatak uyku seti seçenekleri %100 organik pamuk, keten ya da bambu gibi doğal ürünlerden üretilmelidir. Üzerindeki desen, şekiller ve ürün renginde kullanılan malzemeler ise toksik madde, ağır metaller ve zararlı kimyasallar içermemelidir.

Park Yatak Uyku Setleri Farklı Renk, Desen ve Ölçü Seçenekleriyle ebebek’te!

Bebeğiniz için almış olduğunuz park yatağınızın büyüklüğüne uygun ölçülerde, tam da aradığınız özelliklere sahip, güvenilir ve kaliteli park yatak uyku seti çeşitleri ebebek’te. Farklı renk ve eğlenceli desen seçenekleriyle hem minik kızlara hem de küçük beylere hitap eden ürün çeşitlerini mağazalarımızdan güvenle alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünler farklı taksit seçenekleriyle ebebek’te sizleri bekliyor. Kampanyalarımızı takip edin ve indirimleri kaçırmayın.