SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Müzik Aletleri

BEBEK MÜZİK ALETLERİ

Bebeğinizin oynamaktan en çok zevk aldığı oyuncakları müzikli, vurmalı ya da hareketli olanlarıdır. Hele ki oyuncak müzik aletleri gibi kendisinin oynarken değişik sesler çıkarabileceği oyuncaklar ise odasının başköşesinde durur. Müziğin, bebeğinizin hayatına ve beyin gelişimine kattıkları saymakla bitmez. Müzik, bebeğinizin hem ilgilenmekten hoşlanacağı hem de kendisine bir sürü nitelik katacağı uğraşlardan birisidir. Müzik ile uğraşan çocuklar beyinlerini aynı anda farklı işler için çalıştırdığından odaklanma ve çok yönlü düşünme gibi beceriler kazanırlar. Yapılan araştırmalarda bu çocukların, ileride hem sosyal iletişimlerinin hem de akademik başarılarının daha yüksek olduğu belirtilmiştir. Bebek müzik aletleri ile oynayan bebeğinizin müziğe olan ilgisi artarken, çıkardığı sesler ile keyfine diyecek olmayacak.

Her Yaşa Uygun Oyuncak Müzik Aletleri Bulmak Artık Çok Kolay!

Bebeğiniz sizin en değerli varlığınızdır. Bu yüzden ona alacağınız tüm eşyaların yaşına uygun ve hassas vücuduna zarar vermemesine dikkat etmeniz gerekir. Küçük parçalar içeren bazı oyuncak müzik aletlerini belli yaş grubundaki bebeklerin tek başına oynamasına izin vermeyin. Her oyuncağın kutusunda ya da kullanma kılavuzunda hangi yaşa hitap ettiğine dair bilgi mevcuttur. Ayrıca pil ile çalışıyorsa bebeğinizin pillere kolayca ulaşamamasına, oyuncakların çabuk yıpranan ve sağlığa zararlı malzemelerden yapılmamış olmasına dikkat ediniz.

Eğlenceli Davul ile Bebeğinizin El Becerisi Artsın

Bebeğinizi müzikle tanıştırmak için oyuncak müzik aleti ile ilgisini çekebilirsiniz. Bu oyuncaklar sayesinde bebeğinizle birlikte eğlenirken ona müziğin ne kadar güzel ve rahatlatıcı bir şey olduğunu gösterebilirsiniz. Motor gelişimine katkı sağlayan oyuncak müzik aletleri aynı zamanda vakit geçirmesi en zevkli oyuncaklardandır. Oyuncak davullar, piyanolar, gitarlar ve hatta mikrofonlar ile en kaliteli oyuncakları ebebek’te rahatlıkla bulabilirsiniz. Birlik Oyuncak’ın Işıklı Sesli Kaya Davul’u sayesinde bebeğiniz keyifli bir vakit geçirirken el becerisi artar. Rengârenk ışıkları ile bebeğinizin uzun süre oynamasına yardımcı olurken, 6 farklı müzik seçeneği ile farklı ritimleri öğretir. Kendi etrafında dönebilen oyuncak davul, her dönüşünde çıkardığı farklı ses ve kahkahalar ile bebeğinizin heyecanla oynamasına yardımcı olur.

Evinizin Minik Orkestrası

Ebebek’ten satın alacağınız piyanolu davul ile bebeğiniz aynı anda hem davul çalabilir hem de piyano! Hayvan seslerini öğrenebileceği bu piyano ile bebeğinizin hem motor hem de duyu gelişimi olumlu yönde desteklenir. Oyuncak piyano ile renklerin ve müziğin etkisine kapılan bebeğiniz çok eğlenecek. Ayrıca bu minik orkestraya bir de oyuncak mikrofon çok yakışır. Hele ki evde bir kardeş varsa, birisi piyano ile eğlenirken diğeri mikrofon ile ona katılacaktır. Alacağınız neşeli mikrofon ile bebeğiniz hem müzik dinleyip hem de karaoke yapabilir. Mikrofon üzerindeki dönen halka sayesinde çeşit çeşit hayvan seslerini öğrenebilir. Kaliteli malzemelerden yapılmış bu mikrofon ile bebeğinizin sağlığı emin ellerde. Bebeğiniz, kardeşi ya da arkadaşları ile birlikte minik orkestralarının keyfini çıkarırken siz de huzurla kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

 

 

Geleceğin Müzisyenleri

Çocuğunuz ünlü rock yıldızlarının hayranı mı? Onlar gitarlarını konuştururken bebeğiniz elleriyle onları taklit etmeye mi çalışıyor? Hiç vakit kaybetmeden ebebek’ten bir tane oyuncak gitar edinin. Gerçek bir gitarı aratmayacak özelliklere sahip bu oyuncak ile bebeğinizin gitara olan ilgisini pekiştirebilirsiniz. Bu oyuncak gitar sayesinde bebeğiniz notaları öğrenirken ritim duygusunu geliştirecek. Serbest, ritmik ve solo şeklindeki 3 eğitici modu ile bebeğiniz hem eğlenecek hem de öğrenecek. Gitarın bebeğinize katacağı beceriler ile çocuğunuz daha özgüvenli olacak. Kim bilir, belki de ileride bir rock yıldızı olur ne dersiniz?

Her Bütçeye Uygun Kaliteli Oyuncakları ile ebebek Hizmetinizde

Birçok oyuncak müzik aleti ile bebeğinize hem fiziksel hem de zihinsel açıdan sayamayacağımız kadar çok beceri geliştirmesini sağlarsınız. Neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğrenen bebeğiniz, ileri yaşlarda karşılaştığı sorunlara kolaylıkla çözüm sağlayabilecektir. Müziğin yaşamına verdiği huzurun etkisiyle sosyal ilişkilerde kendini geliştirecek olan bebeğiniz, ileri yaşlarda yöneleceği bir müzik aletinin temelini bu oyuncaklar sayesinde atacaktır. Tek yapmanız gereken, ilgisinin olduğu bebek müzik aletleri seçip keyifle oynamasını izlemek olacak. Bunun için çok uzağa gitmenize gerek yok. Ebebek, size en kaliteli markaların oyuncak müzik aletlerini aynı gün kargo imkânı ile kapınıza kadar getirecek. Her bütçeye hitap eden bebek müzik aletlerinin kampanyalı fiyatlarını kaçırmamak için acele edin!