İçeriğe Geç

Bebek Giyim Aksesuarları


30 ürün bulundu
Balonlu Panda 3'Lü Bandana
24,90 TL
Fisher Price Balonlu Panda 3'Lü Bandana
Güneş Şapkası-UV Korumalı Kapel 12-18 ay
109,90 TL
Kietla Güneş Şapkası-UV Korumalı Kapel 12-18 ay
Güneş Şapkası-UV Korumalı Kapel 6-12 ay
109,90 TL
Kietla Güneş Şapkası-UV Korumalı Kapel 6-12 ay
Güneş Şapkası-UV Korumalı Kapel 6-12 ay
109,90 TL
Kietla Güneş Şapkası-UV Korumalı Kapel 6-12 ay
Kampanyalı
Bebek Şapka
% 50
24,90 TL 12,45 TL
Losan Bebek Şapka
Kampanyalı
Bebek Şapka
% 50
24,90 TL 12,45 TL
Losan Bebek Şapka
Kampanyalı
Bebek Şapka
% 50
19,99 TL 9,99 TL
Capps Bebek Şapka
Kampanyalı
Bebek Şapka
% 70
24,90 TL 7,47 TL
Losan Bebek Şapka
Kampanyalı
Bebek Şapka
% 70
24,90 TL 7,47 TL
Losan Bebek Şapka
Kampanyalı
Balonlu Panda Tütülü Barbatöz Bandana
% 20
49,90 TL 39,90 TL
Fisher Price Balonlu Panda Tütülü Barbatöz Bandana
Kampanyalı
Bebek Güneş Gözlüğü
% 71
69,90 TL 19,99 TL
HelloBaby Bebek Güneş Gözlüğü
Sadece 1 stok var.
Bebek Sevimli Kuşlar Kısa Kol Barbatöz Bandana
49,90 TL
HelloBaby Bebek Sevimli Kuşlar Kısa Kol Barbatöz Bandana
Kampanyalı
Bebek Güneş Gözlüğü
% 71
69,90 TL 19,99 TL
HelloBaby Bebek Güneş Gözlüğü
Sadece 1 stok var.
Kampanyalı
Bebek Güneş Gözlüğü
% 71
69,90 TL 19,99 TL
HelloBaby Bebek Güneş Gözlüğü
Sadece 1 stok var.
Bebek Sevimli Kuşlar 3'Lü Bandana
24,90 TL
HelloBaby Bebek Sevimli Kuşlar 3'Lü Bandana
Kampanyalı
Bebek Şapka
% 50
19,99 TL 9,99 TL
Capps Bebek Şapka
Bebek Nazar İğnesi Kelebek M30
34,90 TL
Baby&Gold Bebek Nazar İğnesi Kelebek M30
4.0 3 YORUM
Bebek Nazar İğnesi Yelkenli M04
34,90 TL
Baby&Gold Bebek Nazar İğnesi Yelkenli M04
4.071428571428571 14 YORUM
Bebek Nazar İğnesi Balık M02
34,90 TL
Baby&Gold Bebek Nazar İğnesi Balık M02
3.3333333333333335 3 YORUM
Bebek Nazar İğnesi Kuzu M01
34,90 TL
Baby&Gold Bebek Nazar İğnesi Kuzu M01
2.0 1 YORUM
Bebek ve Çocuk Göz Bileklik
39,90 TL
Baby&Gold Bebek ve Çocuk Göz Bileklik
1.5 2 YORUM
Kampanyalı
Bebek Superman Lisanslı Şapkalı Barbatöz
% 50
34,90 TL 17,45 TL
DC COMICS Bebek Superman Lisanslı Şapkalı Barbatöz
1.0 0 YORUM

BEBEK GİYİM AKSESUARLARI

Bebeğinize alacağınız her şey tamamlandı mı? Gözden kaçan bazı şeyler muhakkak olmuştur. Küçük ama gerekli bazı bebek giyim aksesuarları için ebebek’ten siz annelerin ve babaların beğeneceği aksesuar markalarına tek tıkla ulaşarak kolayca siparişlerinizi verebilirsiniz.

Tü Tü Maşallah, Aman Nazar Değmesin!

Evinizin neşe kaynağı, biricik yavrunuzu kucağınıza aldığınızdan beri ona bir şey olmasın diye gözünüzden bile sakınırsınız. Kem gözlerden korumak için dualar eder, nazar boncukları takarsınız. Halk arasında nazar boncuğunun kötü gözle bakan kişilerden nazarlık takan kişiyi koruyacağı inancı vardır ve onun kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Ancak sağlam olmayan bir iğnesi olan boncuk bebeğinizin boğulmasına dahi neden olabilir. Ebebek’teki markalar, bebeklerinizin güvenliğini düşünerek iğne üretirken emniyetli bir kilit sistemi kullanmıştır. İster kızınızın ister oğlunuzun kıyafetine bu iğneyi taktığınızda ‘ya kopar da yutarsa’ korkusunu ortadan kaldırır. Onların can güvenliğini elden bırakmayan marka, şıklığını da göz ardı etmez. Pembe ve mavi renklerle ürettiği türlü figürlerle bezediği iğnelerinin yanı sıra nazar boncuklu, kelebekli ve uğur böcekli bileklikler de bebeğinizin şıklığına şıklık katacaktır.

Yumurcakları Güneşten Korumanın En Etkili ve Klasik Yolu

Bebeklerin derileri, biz yetişkinlerin göz kapağındaki deri kadar ince ve hassastır. Onları güneşin kavurucu sıcağından korumak için bazı bebek aksesuarlarına ihtiyacı vardır. Şapkalar da bunlardan biridir. Bebeğinize yaz için geniş siperli bir şapkası seçmekte yarar var. Bu şapkaların geniş siperlere sahip olması bebeğinizin ensesini ve yüzünü aynı anda koruyabilecektir. Ayrıca çift taraflı, UPF 50+ pamuk kumaştan üretilen birbirinden havalı şapkalar geniş fiyat aralıklarında ebebek’te bir tık uzağınızda!

Bahar Aylarının Hafif Esintisi Bebeğinizi Üşütmesin

Bebeğiniz ile açık havada küçük bir gezintiye çıktığınızda esen serin rüzgâr onu üşütebilir. Çünkü onlar hala çok küçük ve hassastır. Minik kulaklar üşürse burun hemen akmaya başlar. Kalın yün kumaştan bereler taktığımızda ise böyle havalar için ağır kaçacaktır. En iyisi %100 pamuktan üretilen bereye benzeyen şekillerde şapkalarından almak olacaktır.

Hassas Gözler Gözlükler ile Korunsun

Yaz gelince özellikle yerden yansıyan ışınlar, çocuğunuzun gözlerine gelir ve onu müthiş derecede rahatsız eder. İşte bu yüzden onun gözlerini parlak güneşten korumak için bir güneş gözlüğü almalısınız. Bebeğinize gözlük seçerken göz sağlığına önem vermelisiniz. Ebebek’te kaliteli markaların cıvıl cıvıl renklerde, darbelere dayanıklı esnek ve hafif çerçevelere sahip güneş gözlükleri uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. %100 UVA-UVB korumasına sahip gözlükler aynı zamanda antibakteriyeldir. Lateks, PVC ve ağır metaller içermeyen bu gözlükler soğuk suda elde yıkanıp temizlenebilir.


Prensesinizin Saçlarına Takacağınız Saç Bantları Güzelliğine Güzellik Katacak

Kızınızın ilk saç kesimini yaptırmadan önce uzayan saçları gözlerine ulaşıyorsa saç aksesuarlarının kullanılma vakti gelmiş demektir. Çünkü bebeğinizin gözlerine giren saçlar onu rahatsız edecek ve eğer saç sürekli gözlerine giriyorsa kızınız göz iltihabı geçirmesine dahi neden olabilecektir. Bebek giyim aksesuarlarının en sevimli parçalarından saç bantları bu konuda size yardımcı olacaktır.

Bebeğiniz için seçeceğiniz saç bantları, kızınızın canını acıtacak ve kafa yapısını bozacak kadar çok sıkı olmamalıdır. Tabii bunun yanında kafasından kolayca düşmeyen elastikliğe sahip olması da gereklidir. Boğulma tehlikesine karşı bebeklerinizin saç bantlarını uyurken çıkarmalısınız. Psikomotor becerilerini geliştirmiş olan ve ağzına bir şeyler alıp götürmeyi bilen bebekler, saç bantlarını çıkarabilir. Bu da annenin dikkatinden kaçabilir. Her zaman dediğimiz gibi önce bebeklerinizin güvenliğine önem vermelisiniz.

Dağınıklığı Ortadan Kaldırmak İçin Askı Şart

Bebeğimiz doğmadan önce tüm gerekli eşyalarını aldık, yıkadık, ütüledik. Tam dolabına yerleştireceğiz ki neyle asacağımız gözümüzden kaçmış. Bebek giyim aksesuarlarından elbise askısı, gözümüzden kaçan bir detay olabilir ama oldukça elzemdir. Çünkü kendisi küçük, ama ihtiyaçları büyük bir bebeğiniz var. Eşyaları o kadar çok yer kaplar ki dolabına düzenli bir şekilde yerleştirilmelidir. Bu nedenle bebeğiniz için alacağınız birkaç elbise askısı, küçük ama etkili bir düzenleyici olacaktır. Ebebek sizin yerinize düşünerek birbirinden kullanışlı uygun fiyatlı elbise askılarını beğenilerinize sunmaktadır. Kristal şeffaf olan askıları 6’lı, kaydırmaz askıları 5’li ve ahşap askıları ise 3’lü paketler halinde çok cüzi fiyatlar ile satılmaktadır.

Kış Aylarının Vazgeçilmez Üçlüsü: Atkı, Bere, Eldiven

Rüzgârların uğuldadığı, soğuğun iliklerinize kadar işlediği kış mevsimi geldi çattı. Kar yağdığı zaman bebeğinizi eve hapsedecek değilsiniz. Miniğinizi sıkıca sarıp sarmalayarak korkmadan onu karla tanıştırabilirsiniz. Size ve yavrunuza gerekli olan şey ise atkı bere eldiven üçlüsü olacaktır. Bu muhteşem üçlü ebebek’te uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Aynı zamanda yumuşak ipten imal ettiği triko boyunluklarla da bebeklerinizi soğuktan koruyabilirsiniz. Birçok çeşit bebek giyim aksesuarları kaliteli ürünlerle ebebek’te bir tık uzağınızda!