SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Çerçevesi

BEBEK ÇERÇEVESİ

Fotoğraf çekmek ve çektiğimiz fotoğrafları sevdiklerimizle paylaşmak günümüzde çok yaygınlaştı. Nihayetinde güzel anılar biriktirmek için yaşarız. Bu güzel anıları ilerleyen zamanlarda anımsamak istediğinizde fotoğraflarınıza bakarak daha net bir şekilde hatırlayabilirsiniz. Bebeğinizin fotoğraflarını sürekli çekmek isteyebilir, her anını ölümsüzleştirmek niyetinde olabilirsiniz. Fotoğrafı çekilmemişse bebeğinizin ellerini, ayaklarını, minik bedenini, ilk gülüşünü, ilk adımlarını, ilk doğum gününü hatırlamakta seneler sonra güçlük çekebilirsiniz. Bu nedenle, ebebek ailesi olarak bol bol fotoğraf çekmenizi önerebiliriz. Çektiğiniz fotoğrafları gördükçe mutlu olacağınıza eminiz. Ayrıca çok beğendiğiniz fotoğraflarınızı bebek çerçevesi kullanarak bebeğinizin odasında dekoratif bir ürün olarak paylaşabilirsiniz.

Bebek Çerçeveleri Oldukça Orijinal

Bebeğiniz, dünyaya gelmesinden itibaren hızlı bir şekilde büyümeye başlar. Minicik elleri, ayakları, mis kokulu bedeni sizi kendine hayran bırakır. Sürekli onu koklamak, pamuk ellerinden, ayaklarından öpmek istersiniz. Bebeğiniz büyümeden ebebek’ten alacağınız bebek çerçeveleri, bebeğinizin minik ayaklarını ve ellerini sizin için unutulmaz kılacaktır. Bebek çerçevelerinin içinde bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek kalitede malzemelerden oluşan, hava ile temas ettiğinde kuruyan bir model hamuru bulunmaktadır. Bu model hamuruyla bebeğinizin minik ayak izlerini çıkartabilir ve aileniz için bebeğinizin minik ayaklarını ölümsüzleştirebilirsiniz.

Zevkinize Uygun Bebek Çerçevesini Seçebilirsiniz

Bebeğiniz büyümeden, onun vücuduyla ilgili harika bir hatıra bırakabilme düşüncesi bile çok güzel. Bu amaçla çerçeveler özel olarak düşünülmüştür. Baby Memory Prints marka çerçeveler, ömür boyu saklamak isteyeceğiniz değerde olacak ve evinizde çok özel bir parça olarak yer alacak.

Sadece bebeğinizin ayak izinin olduğu, konsolunuzun ya da dolabınızın üzerinde paylaşabileceğiniz bir ürün satın alabilirsiniz. Çerçevenizin yanında nazar boncuğu eklenmiş şeklinde olan modeller de mevcut.  Bebeğinizin minik ayak izini hatıra bırakmak çok hoş bir detay olacaktır. İsterseniz minik bebeğinizin ayak izlerini duvara asabileceğiniz bir çerçeve şeklinde de oluşturabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize, nasıl kullanmak istediğinize göre şekillenecektir. Çerçevenin fon kısmını bebeğinizin cinsiyetine uygun renkle şekillendirebiliyor olmanız da güzel olan detaylar arasında. Bebeğinizin ayak izinin yanında fotoğrafını da paylaşmak isteyebileceğiniz düşünüldüğünden böyle modeller de yapılmış. Ayrıca masanızın üzerinde kullanabileceğiniz, ikili çerçeve olarak düzenlenen çocuk çerçevesi de bulunuyor. Bir çerçevesine güzel bebeğinizin fotoğrafını, diğer çerçevesine de minik ayağının kalıbını koyarak çerçevenizi tamamlayabilirsiniz.

Bebeğinizin iki ayağının kalıbını çıkartmak isteyip üçlü çerçeve şeklinde kullanmak isterseniz eğer böyle modeller de mevcuttur. Bebeğinizin fotoğrafının yanında minik iki ayağını veya ellerini de çerçevenize koyabilir, duvarınızın en güzel köşesine asabilirsiniz. Bebeğinizin her ayı farklı özellikleri beraberinde getirir. Bazen nasıl büyüdüğünü anlamazsınız bile, şaşırtıcı şekilde hızlı büyürler. Her aylıkken çektiğiniz fotoğrafları bir çerçevede bebeğinizin ayak veya el iziyle birlikte derlemek çok şirin, aynı zamanda çok farklı ve özel bir dekorasyon ürünü olacaktır. Ebebek’teki bebek çerçeve modelleri arasından seçeceğiniz çerçevenin modeli ve tasarımı tamamen size bağlı.

Evinize veya Sevdiklerinize Güzel Bir Anı Bırakabilmek İçin Sizleri ebebek’e Bekliyoruz.

Fotoğraflar anılarınızı canlı tutmanızı, hatırladığınızda yüzünüzde tatlı gülüşler oluşmasını sağlar. Bununla beraber, bebeğinizin minik ellerini veya ayaklarını unutulmaz kılmanız da çok güzel bir detay haline gelecektir. Sevdiklerinize çok özel ve farklı bir hediye edebileceğiniz veya kendi bebeğiniz için alabileceğiniz kaliteli markalara ait bebek çerçevesi çeşitleri, farklı modelleriyle ebebek’te bulunuyor. Bebeğiniz için güzel bir detay bırakabileceğiniz, minik el ve ayaklarını ölümsüzleştirebileceğiniz veya evinizin, çalışma masanınız bir köşesinde sergileyebileceğiniz modelleriyle bu çerçeveler çok şık. Bebek çerçeveleri geniş fiyat aralığında ebebek’te sizleri bekliyor.