SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Arabası

BEBEK ARABASI

Hamile kalmak istediğiniz zamanlarda ve gebelik süresi boyunca her an bebeğinizi hayal edersiniz. Acaba kime benzeyecek, gözleri nasıl olacak, saçları ne renk olacak... En çok da dışarıda bebek arabası ile gezen anne ve bebek gördüğünüz zaman heyecanlanırsınız. Çünkü dışarıdan bakıldığında bebeğin arabası içinde huzur içinde uyuduğunu ve arabayı süren annenin duyduğu güven ve mutluluğu görmemek mümkün değil. Siz de bir an önce bebeğinizi dünyaya getirmek ve onunla küçük gezintilere çıkmak istiyorsanız, ancak bebek arabasının bir istek mi yoksa ihtiyaç mı olduğundan emin olamıyorsanız sorularınızın cevapları burada.

Bebek Arabası Markaları Nelerdir?

Bebek arabası markaları şunlardır:

 • Joie
 • Cybex
 • Baby&Plus
 • Kraft
 • Chicco
 • Britax Römer
 • Pierre Cardin
 • Bagi
 • Graco
 • Mamas&Papas
 • Doona
 • Kanz
 • Yoyko
 • Prego
 • Stokke
 • Maxi Cosi
 • Nuna
 • Luxus
 • Casual
 • Hamilton
 • Bugaboo
 • Babyhope

 

Bebek Arabası Neden Gereklidir?

Bebeğiniz anne rahmindeyken kar, yağmur, çamur, güneş demeden; çevre koşullarından tedirgin olmadan dışarı çıkabiliyordunuz. Çünkü hava nasıl olursa olsun bebeğinizin üşümeyeceğinden ya da güneşten zarar görmeyeceğinizden eminsinizdir. Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra kendinizi ve bebeğinizi eve kapatmak yerine, dilediğiniz zaman ve çevre koşullarından çekinmeden minik yavrunuzla birlikte dışarıya çıkabilmek istiyorsanız kesinlikle bebek arabası bir ihtiyaçtır.

Bebek arabanız varsa bebeğinizle birlikte yürüyüşe çıkabilirsiniz. Market ve pazar alışverişinizi bebeğinizle birlikte güvenle yaparken, eşyalarınızı arabanın sepetinde kolayca taşıyabilirsiniz. Tatile gittiğinizde bebeğiniz erkenden uyuyor diye siz de erkenden otele kapanmak zorunda değilsiniz. Bebeğiniz burada tıpkı yatağındaymış gibi mışıl mışıl uyurken siz ebeveynler de gönlünüzce gezip eğlenebilirsiniz.  

En İyi Bebek Arabası Nasıl Seçilir?

En iyi ifadesi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu farklılığın sebebi ise tamamen ihtiyaçların farklılık göstermesiyle alakalıdır. Örneğin, her gün işe gitmek için 100 km yol giden birine göre en iyi otomobil güçlü bir motoru olan, kısa sürede hızlanıp ani manevra kabiliyeti sağlayan modellerken; kalabalık bir aileye sahip birine göre ise en iyisi geniş bir iç hacme sahip olan otomobildir. Bu sebeple sizler de en iyi bebek arabası hangisi diye karar vermeye çalışırken öncelikle ihtiyaçlarınızı gözden geçirmeli ve ona göre karar vermelisiniz.

Birden fazla bebeğiniz var ise seçeceğiniz en iyi bebek arabası çoklu modellerdir. Eğer sonraki yıllarda tekrar bir bebek düşünüyorsanız seçeceğiniz ürün dayanıklı olmalıdır. Ürünü çoğunlukla taşlı topraklı yollarda mı yoksa alışveriş merkezleri gibi pürüzsüz yüzeylerde mi kullanacağınıza karar verip tekerleklerinin manevra ve süspansiyon özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Alışveriş işlerini bebeğinizle yapacaksanız sizin için en iyi bebek arabası geniş ve sağlam taşıma sepetine sahip olan ürün modelleridir.

 
Bebek arabası seçmekte zorlanıyorsanız ve bebek arabası nasıl seçilir merak ediyorsanız, makalemizi inceleyebilirsiniz.
https://www.bebek.com/bebek-arabasi-nasil-secilir/

 

Bebek Arabası Modelleri

Çok farklı özelliklerde tasarlanan bebek arabası modelleri her ihtiyaca cevap verebilmektedir. Ürünler bir ya da iki bebek taşıma kapasiteli olarak tasarlanır. Böylece ikiz bebek sahipleri iki ayrı ürün almak yerine tek ürün ile tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Ürünün temel iskeleti olan şase genelde alüminyum malzemeden üretilmektedir. Alüminyum malzeme sayesinde hem sağlam ve hem de hafif bir bebek arabası üretilmiş olur. Şasenin üzerine oturtulan ve bebeğin üzerine oturtulduğu koltuk, bebeğinizin rahatça oturması ve uyuması için yumuşak malzemeden üretilir. Kumaş cinsi terletmeyen, %100 doğal, yıkanabilir ya da silinebilir özellikte tasarlanır.

Bazı modelleri yükseklik ayarına sahiptir. Böylece herhangi bir kafe ya da restorana gidildiğinde bebeğiniz arabasında yattığı yerden rahatlıkla size eşlik edebilir. Bazıları ise koltuğun şaseden ayrılıp yön değiştirmesiyle iki yönlü olarak da kullanılabilir. Bu modellerde dilediğiniz zaman bebeğinizin yüzünü kendinize, dilediğiniz zaman ön tarafa, hatta bazı modellerde yan tarafa bile çevirebilirsiniz. Ürünler tek elle kolayca katlanıp taşınabilir olarak tasarlanır. Böylece minik yavrunuzla dışarı yalnız çıktığınızda bile sorunsuz bir gezinti yapabilirsiniz. Tekerlekleri süspansiyonlu tasarlanır ve böylece sarsıntılar en aza indirilmiş olur. Aynı zamanda 360 derece dönme yeteneğine sahip olarak tasarlanır. Bu özellik, dilediğiniz yöne kolayca manevra yapmanızı sağlar.

Bebek arabalarının alt kısmına mutlaka taşıyıcı bir sepet yerleştirilir. Böylece hem bebeğinizin hem de kendi eşyalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz. En önemli özelliklerden biri de fren sisteminin maksimum kalitede olmasıdır.

 

En İyi Bebek Arabası Fiyatları ve Modelleri ebebek’te!

Geniş model seçenekleri ve onlarca farklı özellikleriyle piyasada birçok bebek arabası modeli mevcuttur. Bu kadar farklı model, marka ve fiyat seçeneği karşısında en iyi bebek arabası fiyatları ve modelleri elbette ki ebebek’te. Ebebek sizin için piyasadaki en iyi markalardan tutun da en uygun fiyatlara kadar her model ve çeşit ürünü seçti ve bu ürünlere mağazalarında yer verdi. Dilediğiniz ürünü uzman kadromuzun tecrübelerinden faydalanarak ya da direkt internet sitemizden satın alabilirsiniz. Kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece kaliteli bebek arabası modellerini çok daha uygun fiyatlara satın alabileceğinizi unutmayınız.