SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Oyun Parkı Yatağı

BEBEK OYUN PARKI YATAĞI

 

Park yataklar, bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz hem yatak hem de oyun parkı olabilen mucizevi beşiklerdir. 4 yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilen bu yatakları; tekerlekleri, hafifliği ve kolay taşınabilirliği sayesinde yavrunuzun ilk aylarında kendi yatağınızın yanına da taşıyabilirsiniz. Böylece sık sık onu besleyebilir ve onunla rahatlıkla ilgilenebilirsiniz. Pek çok avantaja sahip bu park yatakların içine, yavrunuzun rahatça uyuyabileceği bir yatak seçmeniz gerekecektir. Karyola beşiklere uygun yataklardan farklı olan bebek oyun parkı yatağı, daha ince bir yapıda ve park yataklarınıza uyum sağlayacak farklı ebatlarda tasarlanmıştır.

 

Park Yatakların Avantajları Nelerdir?

 

Geniş yaş aralığına hitap eden park yataklar, birçok yönden avantajlıdır. Hem yatak hem de oyun alanı olarak kullanabileceğiniz bu yataklar, hafif ve taşınabilir olmaları sebebiyle evin her odasında rahatlıkla kullanılabilir. İsterseniz kendi yatağınızın yanına koyarak bebeğinize her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tatillerde yanınızda taşıyarak yavrunuzun alıştığı yatak konforundan uzak kalmamasını sağlarsınız. Gün içerisinde ilgilenmeniz gereken işlere odaklanırken yavrunuzu içine bırakarak güvenli bir şekilde oyun oynayabilmesine olanak tanırsınız. Bu gibi pek çok avantajı sayesinde bu yataklar bebekli ailelerin vazgeçilmezi olmuştur.

 

Park Beşik Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Bebeğinizin en çok zaman geçireceği yer yatağıdır. Bu nedenle yatağının rahatlığı ve kalitesi oldukça önemlidir. İyi uyuyan bebekler daha mutlu olurlar. Bu mutluluk beslenmelerine ve gelişimlerine de yansır. Bu nedenle yatak seçimi üzerinde titizlikle durulması gereken bir konudur. Bebeğinize alacağınız park beşik yatağı dolgusunun pamuk ya da kanserojen içermeyen ham maddelerden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Diğer sentetik ürünler yavrunuzun sağlığını olumsuz etkileyebilir. Hatta yatağın kılıfının da %100 pamuk olması faydalıdır. Park beşik yatağının fermuarlı çıkarılabilir kılıfının olması, kolay yıkanması açıdan önemlidir. Bu kılıfları sökerek 30 santigrat derecede yıkayabilir, sık sık terleyen ya da altına kaçıran yavrunuzun yatağında zararlı bakteri oluşumunu engelleyebilirsiniz.

 

Antialerjik ve antibakteriyel kumaşlardan yapılan oyun parkı yatakları seçmeye özen göstermelisiniz. Bebeklerin bağışıklık sistemleri tam olarak gelişmediğinden kolayca alerji olabilir ve yatakta biriken bakterilerden kolayca etkilenebilirler. Ayrıca kumaşının kanserojen madde içermediğine muhakkak emin olunmalıdır. Alacağınız yatağın ne çok sert ne de çok yumuşak olmamasına da dikkat etmekte yarar vardır. Gözden kaçırılmaması gereken bir diğer husus ise oyun parkı yatağınızın ölçüsüdür. Yatağı satın alırken sahip olduğunuz oyun parkının içine tam oturacak ölçüyü seçmeye dikkat ediniz. Yatak, oyun parkınızdan ne büyük ne de çok küçük olmamalıdır.

 

%100 Pamuktan Yapılmış baby&plus Oyun Parkı Yatakları

 

Bebeğinize yönelik sunduğu pek çok kaliteli ürünle ebebek, bebek oyun parkı beşiği çeşitleriyle de ihtiyacınızı karşılamaya hazır. Hem dolgusu hem de dış kılıfı %100 pamuktan yapılmış bu yataklar, park yatağınızın ebatına göre 50x70, 65x95, 60x120 ve 70x110 gibi farklı ölçülerde minder şeklinde ince olarak üretilmiştir. Bu nedenle ebebek’ten satın alabileceğiniz bebek yatakları oyun parkı için uygun olup, arasından muhakkak bebeğinizinkine uygun ölçüyü bulacaksınızdır.

 

Nefes Alan ve Terletmeyen Oyun Parkı Yatakları

 

Ebebek’te bulacağınız oyun parkı yatakları bebeğinizin rahatlığını ve konforunu düşünür. Terletmeyen kumaşı yavrunuzun yatağında huzurla uyumasına olanak tanır. Nefes alan yapısı sayesinde bakteri oluşumunu minimize eder. Bebeklerin sık sık altına kaçırma ya da sızdırma durumu yaratabileceğini bilen ebebek, sunduğu sıvı sızdırmaz alezi sayesinde yatağınızın süngerinin daima kuru kalmasına olanak tanır. Böylece herhangi bir alt kaçırma durumunda kılıfını yıkayarak kolayca hijyeni sağlamış olursunuz. Özellikle tuvalet alışkanlığı kazandırma evresinde oldukça işinize yarayacak bu özellik sayesinde hem zamandan tasarruf edersiniz hem de enerjinizi boşa harcamazsınız.

 

Çok Fonksiyonlu Park Yataklara Özel Oyun Parkı Yatakları İçin Doğru Adrestesiniz

 

Ebebek’te güvenilir markaların kaliteli ve uygun fiyatlı oyun parkı yataklarına geniş fiyat aralıklarında sahip olabilirsiniz. Birçok yönden hayatınızı kolaylaştıracak park yatakları aldığınıza asla pişman olmayacaksınız. Bebeğinizin park yatağı için alacağınız kaliteli ve sağlıklı bir bebek oyun parkı yatağı ise tamamlayıcısı olacaktır.