SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Uyku Seti

BEBEK UYKU SETİ

Bebek odası alışverişi, ailelerin minik yavrularını beklerken en keyif aldığı kısımdır. Genişlemeye başlayan ailenize yeni bir bireyin katılacak olması, bebeğiniz için aldığınız her şeyde onun ‘Artık evde ben de varım!’ dercesine kendini göstermesi, sizi heyecanlandırır. Bir an önce doğması, onu kucağınıza almak ve hazırladığınız odasında onun yattığını görmek için sabırsızlanırsınız. Bebeğinizin odasını düzenlerken, en dikkatli davranmanız gereken bölüm ise yatacağı yer olacaktır. Çünkü uyku, bebeğinizin gelişimi için çok önemlidir. Beşiği, yatağı, çarşafı, yastığı gibi birçok eşyanın, yavrunuzun uyku kalitesini arttıracak ve onun deliksiz bir uyku çekmesini sağlayacak şekilde düzenlenmesi gerekmektedir. Bu sebeple, miniğinizin içerisinde huzurla uyuyabileceği bir bebek uyku seti tercih etmenizin önemi çok büyüktür.

Uyku Setleri Bebek Odası Tekstilinde Kullanım Kolaylığı Sağlıyor

Her anne-baba bebeğinin odası için en güzeli olsun ister. Minik yavrunuzun odası, yatağından perdesine, mobilyasından halısına, nevresim takımından süslemelerine varana kadar tam bir uyum içinde olmalıdır. Ancak, yavrunuzun odasının şıklığına önem verirken sizin için kullanım avantajı yaratacak şekilde düzenlenmesine de bir o kadar dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. Bu sebeple, bebek yataklarının vazgeçilmezi olarak bir uyku seti bebek odasında size ve miniğinize tam bir rahatlık sağlayacak.

Bebek uyku setleri; yorgan, nevresim kılıfı, çarşaf, yastık kılıfı, süs yastığı kılıfı, baş koruma ve yan koruma kılıfları gibi parçalardan oluşan setlerdir. Bu setler, bebeğiniz için yan koruma -baş koruma kılıfları ile kullanabileceğiniz yastıklar sayesinde, minik bebeğinizin güvenli bir ortamda uyumasına olanak tanır ve takım halinde olmasından dolayı aynı zamanda da şık bir görünüm sağlar. Birbiriyle uyumlu parçalar içermesi ve sizi bu tekstil ürünlerini tek tek düşünüp alma zahmetinden kurtarması, ebeveynlerin uyku setlerini tercih etmesinde etkendir.

Farklı Renk ve Desenlerde Uyku Setleri Tam Bebeğinize Göre!

Meleğinizin yatağı için uyku seti almaya karar verdiğinizde, piyasada ne kadar çok çeşit ve model bulunduğunu fark edeceksiniz. Kelebek, baykuş, çiçek, ayıcık desenli modeller ve birbirinden canlı; pembe, mavi, mint yeşili, sarı, bej, gri gibi renkler arasından bebeğiniz için seçimde bulunmakta zorlanabilirsiniz. Uyku setlerinde renk ve desen dışında tercihinizi yaparken kullanışlı parçalara göre de seçim yapmanız mümkün. Bazı setlerin sadece nevresim, çarşaf ve kılıfları bulunurken; bazı setlerin de yorgan, yastık, yatak örtüsü gibi parçaları sete dahil olabilmektedir. Bebeğinizin ihtiyacına göre bu setlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tercihinizi %100 pamuk veya organik kumaşlardan yana kullanmayı da unutmayın!

Bebek Beşiği Uyku Setleri ile Beşikler Çok Şık

Minik bebeğinizin beşiğini düzenlerken uyku setlerinden faydalanabilirsiniz. Takım olarak bir beşiğin tüm ihtiyacını karşılayabilen bebek beşiği uyku seti modellerini, ebebek’te bulabilirsiniz. Beşik uyku seti çeşitleri, dantelli tasarımlarıyla yavrunuzun beşiğini hem çok zarif gösterecek, hem de yumuşacık dokusu ve kumaşı ile bebeğiniz huzurlu bir uyku çekecek. Beşik ölçülerine göre özel olarak tasarlanan uyku setlerinin bazı modellerinde cibinlik de bulunabilmektedir. Bu sayede yavrunuzu sinek ve haşerelerden korumak adına avantaj sağlanmaktadır. Farklı seçenekler ve uygun fiyatlarla bebek beşik uyku setlerini ebebek’te bulabilirsiniz.

Her Ailenin Bütçesine Uygun Uyku Seti Fiyatları

Bebekler için tasarlanan uyku setlerinin fiyatları, set içerisindeki parça sayısına ve kumaş kalitesine göre farklılık göstermektedir. Bazı setlerde, yastık ve yorgan da bulunduğu için fiyat artabilmektedir. Bu nedenle bebek uyku seti fiyatları, geniş bir aralığa sahiptir. Ortalama fiyatlardan daha uygun veya daha pahalı setler bulabilmek mümkün.

Bebeğinizin Odasını Renklendirecek En Güzel Uyku Setleri ebebek’te!

Küçük meleğinizin mışıl mışıl bir uyku çekmesine yardımcı olacak bebek uyku seti modellerini incelemek, ebebek sayesinde çok keyifli! Ünlü markaların güvenilirliği ve kalitesiyle sizlerle buluşan bebek uyku setleri, ebebek avantajları ile bebeğinizin odasını süsleyecek! Farklı fiyat seçenekleri ile aile bütçenizi sarsmadan bebeğinizin yatağını düzenlemeniz mümkün. Üstelik, indirim ve kampanyaları takip ederek bebek uyku setlerine çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo