kargo.jpg

(2)
Britax-Römer Dualfix I-Sıze Br 0-18 kg Oto Koltuğu

%20
4.499,00 TL
3.599,20 TL
Römer ürünlerinde net %20 indirim Römer ürünlerinde net %20 indirim
Renk
 • Cosmos Black
 • Burgundy Red
 • Storm Grey
- 1 +

Çok kaliteli ve güvenli

30/06/2020
Habibe Akman  8 ay kız bebeği var

İyi ki almışım bebeğim içinde çok rahat ediyor yol boyunca uyuyor 360 derece dönmesi de harika yoldayken yemeğini kolaylıkla yedirebiliyorum

Muhteşem

29/08/2019
Zeynep Sakarya 

Marka Zaten Çok İyi Tartışılmaz. Adac Puanı Çok İyi Ve 360 Derece Dönebiliyor. Bu Özelliklere Göre Çok İyi Bir Ürün. İndirimde İken Alınabilir. Biz Alırken Ebebek te Yoktu, Başka Bir Satıcıdan Almıştık Çok Memnunuz. Tavsiye Ederiz. 360 Dönüp Adactan Geçebilen Bir Kaç Marka Var. Bütçenize Göre Uygun Olanı Seçebilirsiniz. Ama Lütfen 360 Dönen Ama Adactan Geçemeyen Ve Hiç Girmemiş Modelleri Almayın Oto Koltuğunun Asıl Meselesi Zaten Güvenlik. Bütçe Düşükse Besafe İzofixli Veya Kemer Bağlantılı Modellerine Bakılabilir. 1500 Civarına Düşüyor İndirim İle. Kemerli Olan Da Çok Güvenli Milim Oynanmıyor. Yüksek Duruşu. Çocuk Sıkılmıyor. Dönsün Diye Bunu Tercih Ettik.

Ürün Özellikleri

Özellikleri:

Her Yolculuğu Kendiniz İçin Özel Bir Ana Dönüştürün!

DUALFIX i-SIZE çocuğunuz (doğumdan 4 yıla kadar (105 cm) için en esnek seçenektir. 360 derece dönebilen koltuk, ebeveynler ve çocuklar için en üst düzeyde rahatlık sunar ve öne ve arkaya dönük olarak kullanılabilir. Ayrıca, açık arabanın kapısına olan yan dönüş özelliği sayesinde kullanılması ve çocuğunuzun yerleştirilmesi çocuk oyuncağıdır. Her yolculukta rahatınız için tamamı şık ve modern bir tasarımı, çocuk araba güvenliği konusundaki uzmanlığımızla birleştirin.

4 Yıl, 200 Hafta, 1500 Gün, 1 Araba Koltuğu Sürekli Konfor

Çocuğunuzun hayatının ilk dört yılında, yaklaşık 52 cm büyür. Bu, dört yaşına geldiklerinde giysilerinin 8 beden daha da büyüyeceği anlamına geliyor. DUALFIX i-SIZE bu süre boyunca tek başına sürekli konfor sağlamaya yeterli olur. 12 yatış pozisyonu, öne ve arkaya yönelimli kullanabilme, ergonomik düz yatış pozisyonu... Bu özellikler, çocuğunuzun yaşamının ilk 1500 günü için en üst düzeyde rahatlık demektir.

Güven Verici Güvenlik, Her Gün!

Çocuğunuzun güvenliği bizim önceliğimizdir. Bu yüzden, güvenlik söz konusu olduğunda hiçbir şeyden ödün yoktur. Kendi iç güvenlik standartlarımız, mevcut ECE R129 (i-Size) standartlarından daha hassastır. DUALFIX i-SIZE, çok sayıda yenilikçi güvenlik özelliğine sahiptir: örneğin, koltuk içinde özel bir çelik eleman tarafından uygulanan SICT içindeki optimize edilmiş yan darbe koruması. Veya patentli Pivot Link ISOFIX sistemimiz. Bu, çocuğunuzun önden, yandan veya arkadan her kazada iyi korunmasını sağlar.

Kalite, Almanya'da Üretildi

Üretimin ve ürün geliştirmenin mümkün olduğu kadar yakınınızda olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle DUALFIX i-SIZE ürünümüz tamamen Almanya'da geliştirildi, tasarlandı ve üretildi. Ve sadece modern çarpışma testi tesisimizdeki sayısız testten sonra onaylandı. Müşterilerimiz için mümkün olan en iyi kaliteyi bu şekilde garanti edebiliyoruz. Bu sadece koltuk parçaları için değil, hepsi Avrupa'da üretilen kapaklar ve kumaşlar için de geçerlidir. Bütün bunlar sizin ve çocuklarınızın her zaman yolda güvende olmalarını sağlamak için.

 • Özellikle küçük bebekler için ek konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Darbe emici köpük pedleri ile birlikte verilen yenidoğan ek parçası, alanı azaltır ve bebeklerin rahat ve ergonomik bir pozisyonda yatmalarını sağlar.
 • 360 derece dönme özelliği, koltuğu yeniden takmadan arkadan öne, yana ve önden arkaya hareket ettirmeyi kolaylaştırır. Ayrıca koltuk, çocuğunuzun kolayca yerleştirilmesi ve kullanılması için arabanın açık kapısına çevrilebilir. Ardından koltuğu yerine oturuncaya ve gitmeye hazır oluncaya kadar istenen sürüş yönüne çevirin.
 • Geri tepme barı, sadece çarpma etkisinin önlenmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda 8 dereceye kadar da ayarlanabilir. Bu, geri tepme barının, araç koltuğunun arkasına kolayca ayarlamanıza izin verir ve çocuğunuza %10 ilave bacak alanı kazandırır.
 • İçerideki SICT, çocuğunuzu darbelerden uzak tutarken aynı zamanda darbe emer. Ve hiçbir şeyi ayarlamak zorunda değilsiniz. SICT ihtiyacınız olduğunda her zaman hazırdır.
 • Kaza halinde, patentli Pivot Link ISOFIX Sistemimiz, gücü önce aşağıya (1), araç koltuğuna, sonra da ileriye (2), daha hafif bir şekilde yönlendirir, sizin için baş ve boyun yaralanma riskini büyük ölçüde azaltır.


 • Arkaya bakan araba koltukları, önden çarpışmalarda en iyi korumayı sunar (yollarda en sık rastlanan kaza türü). Arkaya bakan bir koltuğa sahip araç önden bir çarpışma anında, çarpma kuvvetleri koltuğun arkasına yönlendirilirken, kalan enerji baş, boyun ve üst gövdeye eşit şekilde yayılır. Öne bakan bir koltukta, çarpma enerjisi koltuk yapısına ve emniyet sistemine farklı şekilde dağılır (potansiyel olarak çocuğun vücuduna daha fazla enerji etkisi sağlar). Çocukların mümkün olduğunca arkaya dönük seyahat etmelerini öneriyoruz.
 • Çocuğunuzu seyahat ederken rahat tutmak bir zorunluluktur. Bu yüzden bu koltuk, öne ve arkaya bakan, kolaylıkla ayarlayabileceğiniz, mutlu bir çocukla stressiz bir yolculuk sunan birden fazla yatma pozisyonu ile tasarlandı.
 • Yumuşak, dolgulu yan kanatları, çocuğa zarar gelme riskini azaltan, yan çarpmalardan gelen kuvveti emmeye yardımcı olan koruyucu bir koza gibi davranır.
 • Çocuğunuzun kafasının hareketini kontrol etmek için özel olarak tasarlanan V şeklindeki kafalık, yandan çarpışma durumunda en iyi korumayı sağlayan mükemmel bir özellik sunuyor. Ayrıca, koltuk başlığı ve emniyet kemeri, çocuğunuzun boyuna uyacak şekilde koltuğun ön tarafından kolayca ayarlanabilir.
 • Yeni, yumuşak neopren göğüs pedleri, çocuğunuzun göğsüne rahatça oturur. Çarpışma durumunda çocuğunuzun hareketini azaltmaya yardımcı olur ve 5 noktalı emniyet kemerine daha fazla konfor katar. Ayrıca, yıkama için kolayca çıkarılabilirler.
 • Çocuğunuzu araba koltuğuna oturtmanın en güvenli yolunun 5 nokta emniyet kemeri olduğuna inanıyoruz. Çocuğunuzun koltuğunda güvenli ve sıkı durmasını sağlar. Bir çarpışma durumunda, emniyet kemeri çarpma kuvvetlerini iki omuz, iki kalça ve bacakların arasında olmak üzere toplam 5 noktaya dağıtır. Buda, çocuğunuzu her türlü darbeye karşı korumaya yardımcı olur.
 • Destek ayağı, araç koltuğu için araç tabanı üzerinden ekstra denge sağlar. Eğilme ve dönme hareketini en aza indirir ve çarpma durumunda çocuğunuza uygulanan ileri hareket kuvvetlerini azaltır ve korunmalarına yardımcı olur. Güvenli bir kurulum için, destek ayağı aracınız için en iyi yüksekliğe uyacak şekilde ayarlanmalıdır. Okunması kolay gösterge, destek ayağının aracın zeminine ne zaman sıkıca oturduğunu gösterir.
 • Aracınız dağınık olabilir, içecekler dökülebilir veya çocuklar hasta olabilir. Bu yüzden kolayca çıkarılabilen makinede yıkanabilir bir kumaş kılıf tasarladık, böylece hızlı bir şekilde temizleyip yolunuza devam edebilirsiniz.
 • Öne Yönelimli Kullanımı: 76-105 cm
 • Arkaya Yönelimli Kullanımı: 40-105 cm
 • Ölçüleri (Yükseklik x Genişlik x Derinlik): 48 x 44 x 74 cm
 • Ağırlığı: 15 kg • Araç & Gereç
  Kullanım Aralığı 0-18 KG
  Genel Özellikler
  Marka Britax-Römer
  Stok Kodu BXR-30772-0134
  Üretim Yeri Almanya
  (2)

  Ürün Yorumları

  Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

  Hangi mağazada var?

  Garanti ve İade Koşulları

  Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


   1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

   2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

   3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

   4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

   5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

  Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

   • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

   • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

   • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

   • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

   • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

   • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

   • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

   • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

   • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


  Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


   • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

   • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

   • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

   • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

   • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

   • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.