5

Britax-Römer Advansafix IV R 9-36 kg Oto Koltuğu

2.999,00 TL
Renk
 • Wine Rose
 • Burgundy Red
 • Storm Grey

Bebeğim İçin En Güvenlisi

15/06/2020
tuğba aydın  1 yıl kız bebeği var

İndirime Girdiğinde Almıştım. Açıkçası Eşim Çok Pahalı Diye Almak İstemedi İkimiz De En Güvenli Olduğunu Bildiğimiz İçin Bu Markayı Tercih Ettik. Çok Kaliteli Ergonomik Ve Pratik. Ve Tabi En Önemlisi Güvenli Verilen Parayı Hakeden Bir Ürün Kesinlikle Tavsiye Ederim

Ürün Özellikleri

Özellikleri:

ADVANSAFIX 9 kg’dan 36 kg’a kadar kullanılabilir. 5 noktalı emniyet kemer sistemi 18kg’a kadar çocuğunuzu korurken sonrasında aracın emniyet kemeriyle bağlantı yapabilirsiniz. Sonradan takılabilir Secure Guard ile emniyet kemeri dışında 4. noktadan da koruma sağlanır. Çıkarılabilir yan darbe koruması SICT ise yandan gelebilecek darbelere karşı koruma sağlar. 4 kademe yatış pozisyonu 36kg’a kadar kullanabilirsiniz.

Tüm Yaşlar İçin İleri Güvenlik Performansı

9 aydan 12 yaşa kadar çocuğunuzu güvende tutmak için tasarlanan ADVANSAFIX birçok ileri güvenlik teknolojisine sahiptir. Pivot Link Isofix Sistemi, çarpışma anında darbeyi önce koltuğa sonra ise öne doğru ileterek etkisini azaltır. Yan darbe koruması SICT ise yandan gelebilecek darbelerde çocuğunuzu korur. 5 nokta emniyet kemeri sistemi çocuğunuza 18 kg’a kadar koruma sağlarken, sonradan 3 noktalı araç emniyet kemerine geçebilirsiniz.

9-36 Kg Arası Kullanım

ADVANSAFIX çocuğunuzla birlikte büyür. Çocuğunuz büyüdükçe kolaylıkla emniyet kemer sistemini çıkararak araç kemerini kullanabilirsiniz. Secure Guard sayesinde ise emniyet kemeri çocuğunuzun durması gerektiği yerde durarak güvenliğini arttırır.

Tüm Yaşlar İçin Konfor

İster tatile ister alışverişe gidiyor olun, çocuğunuzun yolculuk sırasındaki konforu çok önemlidir. Büyüdükçe ihtiyaçları da değişir. Kaç yaşında olursa olsunlar, ADVANSAFIX çocuğunuzu konforlu şekilde seyahat ettirmenizi sağlayacaktır. Yatış pozisyonları ve yumuşak dolgulu yan kanatları yolculuğu çocuğunuz için keyifli hale getirecektir.

 • Kolay ayarlanabilen pedli koltuk başlığımız, özellikle 3 noktalı araç emniyet kemeri kullanıldığında büyük çocukların güvenliğini sağlamak için tasarlandı. Koltuk başlığı, çocuk koltukta otururken bile, tek elle doğru konuma kolayca ayarlanabilir. Koltuğu arabanıza takmadan önce, koltuk başlığının doğru konumda olduğundan emin olun, çocuğun omuzlarının hemen üstünde.
 • Aracınız dağınık olabilir, içecekler dökülebilir veya çocuklar hasta olabilir. Bu yüzden kolayca çıkarılabilen makinede yıkanabilir bir kumaş kılıf tasarladık, böylece hızlı bir şekilde temizleyip yolunuza devam edebilirsiniz.
 • SICT, bir yan çarpışma durumunda çocuğunuzun güvenliği için üstün koruma sağlar. Araba ve araba koltuğu arasındaki mesafeyi en aza indirerek darbe kuvvetlerini azaltır ve çocuğunuza ulaşmadan önce enerjiyi emer. Korumadan yararlanmak için, SICT'yi kapının en yakındaki araba koltuğunun yan tarafına yerleştiriniz.
 • Secure Guard, çocuğunuzun hassas karın bölgesini, 3 noktalı emniyet kemerine ekstra dördüncü bir temas noktası ekleyerek korumaya yardımcı olur. Emniyet kemerini çocuğunuzun kalçasının üzerinde optimal bir pozisyonda tutarak, önden çarpma durumunda karın bölgesindeki kuvveti %35e kadar indirmenize yardımcı olur ve aynı zamanda çocuğunuza yolculuk sırasında hareket özgürlüğü sağlar.
 • Ortalama 6 yaşındaki bir çocuğu temsil eden Q6 kukla ile test edildi.
 • Sırt güçlendiricilerimiz çocuğunuzu 3 şekilde korur: koltuk kılıfı, özellikle bir yan etki durumunda çocuğunuzun kalçasına karşı koruma sağlar; Üst ve alt kemer kılavuzları, emniyet kemerinin doğru konumlanmasını sağlar ve yastıklı koltuk başlığı, çocuğunuzun baş ve boynu için güvenlik ve rahatlık sağlar.
 • Seyahat ederken çocuğunuzu rahat ettirmek şarttır. Bu yüzden bu koltuk, rahatlıkla ayarlayabileceğiniz üç yaslanma pozisyonu ile tasarlandı, mutlu bir çocukla stressiz bir yolculuk!
 • Çocuğunuzu araba koltuğuna sabitlemenin en güvenli yolunun, 5 noktalı bir emniyet kemeri sistemine bağlı olduğuna inanıyoruz. Bir çarpışma durumunda, emniyet kemeri darbenin kuvvetlerini 5 noktaya, iki omuza, iki kalça ve kemerlerin bacaklarının arasına dengeli olarak dağıtır.
 • V seklindeki Top Tether çarpışma anında koltuğun dönmesini veya öne doğru hareket etmesini engeller. İkiz sabitleme noktaları sayesinde çocuğunuz için mükemmel sabitlik ve güvenlik sağlar.
 • Kaza anında patentli Pivot Link Isofix sayesinde darbe önce koltuğa sonra ise öne iletilir. Bu sayede darbenin çocuğunuz üzerindeki etkisi azaltılır.
 • Göğsü pedlerimiz, rahatlık sağlar ve çarpışma anında çocuğunuzun öne hareketini azaltır ve hassas boynuna ekstra koruma sağlar. Ayrıca, kuvvetleri çocuğunuzun omuzları ve göğsüne daha dengeli bir şekilde önden yaymaya yardımcı olurlar.
 • Boyutlar (Y x G x D): 56 - 82 x 47 x 54 cm
 • Ağırlık: 11,2 kg • Genel Özellikler
  Marka Britax-Römer
  Stok Kodu BXR-30817-0575
  Üretim Yeri Almanya

  Ürün Yorumları

  Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

  Hangi mağazada var?

  Garanti ve İade Koşulları

  Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


   1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

   2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

   3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

   4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

   5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

  Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

   • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

   • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

   • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

   • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

   • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

   • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

   • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

   • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

   • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


  Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


   • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

   • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

   • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

   • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

   • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

   • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.