SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Pencere Kilidi

BEBEK PENCERE KİLİDİ

Minik yavrunuz hızla büyürken, ufak tefek kazalar da her zaman kaçınılmaz olacaktır. Çocuklar düşe kalka, küçük yaralarla büyürler; bu bir gerçek. Ancak günün büyük bir bölümünü ev içerisinde geçiren bebeğinizin, hareketlenmeye ve yeni yeni ayaklanmaya başladığı sırada çevresine karşı olan ilgisi büyük oranla artar. Bu durumda anne-baba olarak bebeğinizin güvenliği ile ilgili bazı önlemler almanız gerekecektir. Minik bebeğinizin alanının sınırlarını belirlemek, güvenlik önlemlerinizin sıralamasında ilk adımınızı oluşturacaktır. Kapı ve pencerelere yönelik alacağınız önlemler, bu konuda çok önemli rol oynuyor. Pencerelerin kontrolünü sağlamak adına bir bebek pencere kilidi edinmeniz, çocuğunuzun güvenliği açısından en büyük yardımcılarınızdan olacaktır.

Meraklı Yavrunuz için Pencereler Büyük Tehlike Arz Ediyor!

Bebeğiniz doğduğunda, çocuk yetiştirmenin ve büyütmenin tüm zorluklarını yaşayarak deneyimlemeye başlarsınız. Maalesef kötü bir haberimiz var; o günler aslında en rahat geçireceğiniz günleriniz olabilir. Bebekler henüz küçükken aslında her şey çok daha kolaydır. Yavrunuz, emeklemeye ve yürümeye başladığında ise, onun için evin içindeki tehlikelerin sayısı hızla artarken ebeveyn olarak sizin sorumluluklarınız da artış gösterecektir. Çevresini yeni keşfetmeye başlayan, meraklı ve masum yavrunuzun can güvenliği için, önceden kolaylıkla alabileceğiniz bazı önlemler vardır.

Emekleyen ve yürüyen ufaklıklar evde kapılara ve camlara koşmaya bayılır. Dış dünyaya olan merakları, sizlerin en korkulu rüyanızla bir araya gelince güvenlik sorununu çözmeniz gerekeceğini anlayacaksınız. Evinizin pencereleri, onun koltuk üzerine çıkarak kolay ulaşabileceği bir yerde ise, zaman kaybetmeden bir pencere çocuk kilidi edinmeniz çok faydalı olacaktır. Çok basit kullanıma sahip olan pencere emniyet kilitleri ile, bebeğiniz pencereleri açamayacak, camdan sarkma veya düşme gibi tehlikelerle burun buruna gelemeyecektir. Çocuklu evlerde bulunan tüm pencereler için pencere güvenlik kilidi takmanın önemi, çocukların can güvenliği için çok büyük önem taşımaktadır.

Çocuğunuzu Yalnız Bırakmaktan Korkmadan İşlerinizi Yapabilirsiniz

Çoğu anne-baba, minik bebeğinin başına bir şey gelmesin diye, onu sürekli göz önünde tutmak ister ve bunun için çaba sarf eder. Ancak bu pek mümkün değildir, çünkü yapmanız gereken işleriniz bir yere kadar bekleyebilir. Yavrunuzla farklı odalarda olduğunuzda veya başka bir sebeple onun yanında olamadığınız zamanlarda, bebeğinizin bulunduğu odadaki pencerenin bir pencere kilidi olmasına dikkat ettiğiniz taktirde, bebeğinizin güvenliği hakkında gereksiz endişelere kapılmayı da engellemiş olursunuz.

Bir Anlık Dikkatsizliğin Sonucu Hayati Durumlar Yaratabilir

Bir an önce yürüsün, ayaklansın diye heyecanlandığınız bebeğiniz tahmin ettiğinizden çok daha hızlı davranabilir. Bebeğinizin anlık olarak ilgisini çeken bir şey görmesi veya duyması, onun göz açıp kapayana dek oraya ulaşmasına yeter de artar bile. Küçük ufaklığın hareketleri gözünüzden kaçabilir ve bu durum büyük felaketlere yol açabilir. Emeklemeyi veya yürümeyi yeni yeni öğrenen bir bebeğiniz varsa, anlık dikkatsizliklerin önüne geçmenin en doğru yolu, pencere emniyet kilitleri aracılığıyla olacaktır. Kaçıncı katta oturuyor olursanız olun, narin bedenlerin her türlü tehlikeye karşı korunması gerekmektedir.

Pencereler ebebek Güvencesi ile Koruma Altında!

Ebebek, söz konusu gözünüzden bile sakındığınız minik yavrunuzun güvenliği olduğunda da, siz ebeveynlerin daima yanında! Meraklı yumurcakları pencerelerden uzak tutabilmenin bir yolu yoksa bile, ebebek güvencesi ile alacağınız bebek pencere kilidi ürünlerini tercih ederek, yavrunuzu olası pencere kazalarından koruyabilmeniz mümkün. Pencerenizin dilediğiniz yerine takabileceğiniz bu ürün sayesinde, bebeğinizin pencere açma çabaları olumsuz sonuç verecektir. Evinizde bulunan, çocuğunuzun ulaşma olasılığı bulunan tüm pencerelere pencere kilidi takarak kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Üstelik bebek pencere kilitleri, çok uygun fiyatlarla ebebek’te sizlerle buluşuyor. Sadece bir tık uzağınızda bulunan ebebek ile, tüm endişelerinize ve kötü senaryolara son verebilirsiniz. Siz de vakit kaybetmeden bir pencere kilidi temin ederek, bebeğinizin güvenliğini kolayca sağlayabilirsiniz.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo