SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Kapı Stoperi

BEBEK KAPI STOPERİ

Bebeğiniz büyüdükçe hareket kabiliyeti de artar. Ulaşamaz dediğiniz her yere ulaşır, açamaz dediğiniz her dolabı açar hale gelir. Bu yüzden, o henüz tam olarak hareketlenmeden evde alacağınız bazı güvenlik önemleri ile tehlike riskini azaltabilirsiniz. Bebeklerin en sevdiği şeylerden birisi olan kapıları açıp kapatmak, bazen onlar için tehlikeli olabiliyor. Henüz karşılarına çıkan tehlikeleri algılayamayan bebeğiniz, kapıları açıp kaparken elini sıkıştırabilir. Siz de kapıya bir şeyler sıkıştırarak geçici çözüm bulmaya çalışırsınız; fakat bebek kapı stoperi sayesinde pratik şekilde kapı güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Henüz Doğmamış Bebeğiniz İçin Her Detayı Düşünmeniz Gerekir

Evinize şöyle bir göz attığınızda göreceğiniz ilk şeyler biblolar, aynalar, çerçeveler, mumlar, sivri kenarlı sehpalar, cam dolu dolaplar ya da ayaklı lambalar olacaktır. Bunların hepsi, büyüyen bebeğiniz için tehlike oluşturur. Henüz bebeğiniz doğmadan bile tüm evinizin sistemini değiştirmek zorunda kalırsınız. Evi kimyasal olan bütün deterjanlardan arındırır, gereksiz halıları alerji ihtimaline karşı kaldırır, bebeğinizi rahatsız edecek ev parfümlerini artık sıkmazsınız. En önemlisi ise evde güvenlik önemleri almanızdır. Bebeğiniz emeklemeye başladığında hiç tahmin etmeyeceğiniz yerleri karıştırmaya başlar. Bebeğinizi kısıtlamadan ve özgürlük alanına fazla müdahale etmeden onun güvenliği için bazı önlemler almanız gerekir. Deterjan olan dolaplara kilit, sivri köşelere koruyucular, çekmecelere kilit, prizlere koruyucu derken tüm evinizi güvenlik ürünleri ile donatırsınız. Bunlar, bebeğinizi olası tehlikelerden korurken, sizin de huzurlu olmanızı sağlar.

Bebeklere Her Yaptığında Hayır Dememek İçin Güvenlik Önlemi Almakta Yarar Var

Kilitler ile bebeğinize kendi alanı olmayan yerlere müdahale etmemesi gerektiğini öğretebilirsiniz. Bebeğiniz, ona ayıracağınız birkaç dolap ve çekmecenin haricindeki tüm dolapları yine de merak eder. Açamadığı zaman ona orasının tehlikeli olduğunu ve açmaması gerektiğini söyleyerek ileride öğrenmesini sağlayabilirsiniz; fakat bir süre siz ne kadar uyarırsanız uyarın, minik ve meraklı parmaklarını prizlere sokmak isteyecek, fırının kapağını açmak isteyecektir. Güvenlik ürünleri sayesinde, öğrenme sürecinde olan ve bir anlık da olsa yalnız kalan bebeğinizin tehlikeli bir ortamda olmadığını bilmek sizin için daha huzur verici olacaktır.

Meraklı Bebeklere Evde Güvenlik Önlemleri

Bebekler kapı ve pencere gibi açılıp kapanabilen her şeyle oynamak isterler. Daha emeklemeye başlamadan, sizin kucağınızdayken bile kapılarla oynamak isterler. Emeklemeye ya da yürümeye başlayan bebeğiniz, sürekli evin içinde bir oraya bir buraya giderek tüm eşyaları karıştırmaya başlar ve kapıları kapatırken farkında olmadan parmaklarını sıkıştırabilir. Bir kere sıkıştırırsa öğrenir demeyin. Bu hem onun canını yakan gereksiz bir hareket olur hem de emin olun öğrenmez, bile bile kapılarla oynamaya devam eder. Merak ettiği her şeye çok korumacı davranmak ve sürekli yapma diye uyarmak bebeklerin özgürlüğünü kısıtlar. Bu yüzden, kapı stoperi alarak bebeğinizin minik parmaklarını koruyabilirsiniz.

Hiçbir güvenlik önlemi sizin bebeğinizi takip etmeniz kadar garanti değildir; fakat her zaman gözünüzü bebeğinizin üstünde tutamayabilirsiniz. Başka bir odaya geçtiğinizde, anlık da olsa bebeğiniz tehlikeli işlerin peşinde olabilir. Bu yüzden tüm evi bebeğinize uygun şekilde dekore etmeniz gerekir. Yerini değiştiremediğiniz ya da kaldıramadığınız mobilya ve eşyalar için de güvenlik önlemi almanız gerekir. Güvenlik önlemleri arasında önemli bir yere sahip olan ve kullanımı çok pratik olan kapı tutucu, yapısı gereği evinizin tüm kapılarına uyar. Stoperi, bebeğinizin kapıda ulaşamayacağı bir yerine takarak, dilediğiniz zaman çıkarıp takabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Güvenlik Önlemleri İçin ebebek’e Gelin!

Kaliteli markaların güvenlik ürünleri ile bebeğiniz özgürce evi keşfedecek. Çok uygun fiyata sahip olabileceğiniz bebek kapı stoperi ile meraklı bebeğinizin minik parmaklarının incinmesini engelleyebilirsiniz. Evde güvenlik aparatlarında 3 al 2 öde kampanyasını kaçırmamak için ebebek mağazalarına gelin! Aynı gün kargo imkânı ile internet sitemizden yapacağınız tüm 150 TL ve üzeri alışverişleriniz ücretsiz kapınızda olacak.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo