SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Oto Koltuğu Kılıfı

BEBEK OTO KOLTUĞU KILIFI

Minik bebeğiniz dünyaya gözlerini açtığında hayatınız değişir. Artık hiçbir şey sizin için eskisi gibi değildir. Öncelikleriniz değişir, sorumluluklarınız artar ve hayatınıza farklı bir anlam katılır. Duygu ve düşüncelerinizdeki bu değişiklik, evinizin hatta arabanızın içerisine dahi yansır. Çünkü çocuklu bir aile olmak, evin eski düzeninde de bazı değişimlere neden olacaktır. Derli toplu, düzenli ve her daim pırıl pırıl olan evler, sanki odanın ortasından bir kasırga geçmişçesine dağılır ve kirlenir. Fırsat buldukça ve elinizden geldiğince toparlayıp temizlemeye uğraşırsınız; ancak üstüne üstün bir de çalışan bir anne iseniz, bu pek mümkün olmayabilir. Siz de anne-baba olarak farklı çözüm yolları arayışına girersiniz. Örneğin, sık kullanılan ve çabuk kirlenebilen eşyalara kılıf geçirmek gibi. İşte, bebek oto koltuğu kılıfı da, bu çözüm yollarından biridir. Araba içini ve bebeğinizin çevresini daha temiz tutmanızı sağlar.

Oto Koltuğunuzun Kirlenme ve Temizlenme Derdine Son!

Çocuk oto koltukları, yavrunuz ile seyahat ederken gereksinim duyduğunuz eşyaların başında gelir. Oto koltuğu kullanmak, miniklerin araba içerisinde güvenle oturabilmesini sağlamanın tek yoludur. Emniyet kemeri ve minik vücudunun kolayca uyum sağladığı tasarımı ile ebeveynlerin sıkça tercih ettiği bir üründür. Tabii ki söz konusu çocuklar olunca, bebeğinizin diğer eşyaları gibi bu koltuklar da, hızla ve kolayca kirlenebilmektedir. Tasarımından dolayı da bu koltukları yıkamak ve temizlemek, maalesef çok rahat değildir. Bebek oto koltuk kılıfları yardımı sayesinde, yavrunuzun koltuğunun kirlenmesi de temizlenmesi de problem olmaktan çıkacak. Koltuğa rahatça geçirilebilen lastikli modeller, dilediğiniz zaman kılıfınızı çıkarıp yıkamanıza fırsat verecektir.

Bebeğiniz Yumuşacık Oto Koltuğunda Rahat Edecek

Bebekler kucaktan indirildiklerinde veya kendilerini güvende hissetmedikleri zamanlarda huysuzlaşırlar. Özellikle, bebeğinizi arabanızın arkasındaki oto koltuğuna yerleştirdiğinizde, minik yavrunuz bu durumdan hoşnut olmayabilir. Koltuğun dokusu onu rahatsız edebilir. Küçük bebeğinize konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatabilmek ve hassas tenine narin ve yumuşak bir dokunuş sağlayarak kendisini rahat ve güvende hissetmesini sağlamak için, bebeğinize yumuşacık bir çocuk oto koltuğu kılıfı alabilirsiniz. Uzun süreli yolculuk etmek durumunda kaldığınızda, yavrunuza güvenli bir alan oluştururken, aynı zamanda rahat etmesini de sağlamanız böylelikle mümkün olacaktır. Bambu kumaştan veya yumuşak dokulu pamuk havludan üretilmiş kılıflar, bebeğinize ideal konforu oluşturacaktır.

Her Aparata Uyumlu Kılıflar Kullanım Kolaylığı Sağlıyor!

Piyasada bulunan oto koltuğu kılıfları, siz ebeveynlerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Aracınızda, bebek oto koltuğu yerine puset veya ana kucağı kullanmak isteyebilirsiniz. Bu sebeple, satın aldığınız oto koltuğu kılıfınızın, puset kılıfı ve ana kucağı kılıfı olarak da kullanılabilen modellerden olması size avantaj sağlayacaktır. İster arabada isterseniz ev içerisinde bu kılıfları pusete kolayca geçirerek kullanabilirsiniz. Tabii, seçtiğiniz kılıfın terletmeyen ve kayma yapmayan özellikte olmasına dikkat etmeniz, kılıfınızı uzun süre kullanabilmenize olanak tanıyacaktır ve vazgeçemeyeceğiniz bir eşya olacaktır.

 

Kılıflarınızı Kolaylıkla Yıkayabilirsiniz

Bebek oto koltuk kılıfları, pamuk veya bambu malzemeden üretilmektedir. Bu sebeple, oto koltuğu kılıfınızın kirlenmesini dert etmenize hiç gerek kalmayacak. Birçok bebek oto koltuk kılıfının, çamaşır makinesinde ve 30-40 derece sıcaklıkta rahatlıkla yıkanabildiğini göreceksiniz. Bu sayede, küçük meleğinize her daim hijyenik bir ortam oluşturabilme imkânınız olacak.

Ebebek, Farklı Renklerde Oto Koltuğu Kılıfı Çeşitleri ile Sizlerle!

 

Puset, bebek oto koltuğu ve ana kucağı gibi, kirlenmesi kolay ancak temizlenmesi zor ürünlere çözüm ebebek’ten geliyor! Rengârenk ve yumuşacık bebek oto koltuğu kılıfı çeşitlerini, ebebek sizlerle buluşturuyor. Puset ve ana kucaklarına da uyum gösterebilen, kız çocukları için pembe, erkek çocukları için mavi renkte veya beyaz ya da bej gibi standart renklerde üretilmiş kılıfları, uygun fiyatlarla ebebek’ten temin edebilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar, indirimler ve avantajlı kampanyalar ile bütçenize en uygun kılıfı alabileceksiniz. Üstelik, sektörün öncü markalarının güvencesi ve kalitesi ile! Siz de, zaman kaybetmeden ebebek’ten alışveriş yapın, kârlı çıkın!