SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Boyama Kitabı

BEBEK BOYAMA KİTABI

Kitaplar her yönüyle hem bebek hem de yetişkinlere katkı sağlar. Keyif veren bir aktivitenin yanında öğretici de özelliği olan kitaplar, evinizin her zaman başköşesinde durur. Bebeğinizin gelişen hayal gücü ve motor becerileri için kitaplar en önemli yol göstericilerdendir. Hikâye kitapları, müzikli ve hareketli kitapların yanında bebeğinizin en vazgeçilmezlerinden biri ise boyama kitaplarıdır. Bebek boyama kitapları sayesinde bebeğiniz hem eğlenir hem de gelişimi için birçok fayda görür.

Boyama Kitaplarının Bebeğinize Katacakları Çok!

Kitap okumanın yararları saymakla bitmez. Bebeğinizle kitap okumaya doğduğu andan itibaren başlayabilirsiniz. Yenidoğan bebeğinize, doğumdan itibaren kitap okuyarak hem sizin sesinizle huzurlu olmasına hem de zamanla dil becerisini geliştirmesine katkı sağlarsınız. Sadece bebeğinizin kitaplarını değil kendi okuduğunuz kitapları da bebeğiniz uyanıkken sesli okumaya özen gösterin. Bu sayede bebeğinizin hayal dünyası genişler ve bu şekilde ileride daha yaratıcı olmasına yardımcı olursunuz.

Boyama kitaplarının ise bebeğinizin motor gelişimine büyük katkısı vardır. 3 yaş öncesi çocuklar kendi başlarına resim çizmeyi tam olarak yapamadıkları için boyama kitapları onları bu noktada destekler. Bebeğiniz boyama yaparken hem içindeki nesneleri hem de renkleri tanır. El ve göz koordinasyonu sağlamaya yardımcı olan renklendirme işlemi bebeğinizin hayal dünyasını genişletir. Kendi başlarına renklendirdikleri için özgüvenleri artar ve size bu eserlerini büyük bir mutlulukla gösterirler.

Ne Zaman Boyama Kitabı Almalısınız?

Boyama kitaplarını kullanmak için bir yaş sınırı yoktur. Bebeğiniz kalemi tutabilmeyi öğrendiği andan itibaren bu kitapları kullanabilirsiniz. Hatta daha öncesinde, içindeki resimlere bakıp dil becerisini geliştirmek açısından boyama kitapları odasının bir köşesinde her zaman durabilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, 3 yaşından küçük bebeklerin ebeveyn gözetimi olmadan boya malzemeleri ile yalnız bırakılmamasıdır. Bu malzemeleri seçerken mutlaka temiz içerikli olmalarına dikkat edin. Yalama, ısırma veya yutma sonucu herhangi bir sağlık sorunu yaşamaması için kimyasallardan arındırılmış boya malzemesi kullanmak bebeğiniz için her zaman daha güvenlidir.

En Neşeli Boyama Kitapları ebebek’te!

ebebek’te bulacağınız boyama kitaplarını, bebeğiniz ister yandaki resimlere bakarak siyah beyaz kısmı renklendirir, isterse de kendi hayal gücünü ve istediği renkleri kullanarak boyar. Hayvan temalarıyla çizilmiş bu kitaplar sayesinde bebeğiniz hem eğlenir hem de hayvanları tanır. Boya kalemi tutarken el becerisi gelişen bebeğiniz bir yandan da hayal dünyasına yeni nesneler ekler. Ön izleme sayfası sayesinde renkleri tanımaya yardımcı olan bu kitapları, bebeğinizin kitaplığından ve çantasından eksik etmeyeceksiniz. Pastel, sulu, kuru boya ya da keçeli kalem hiç fark etmez! Bebeğiniz sayfaları renklendirirken eğlenecek, siz de bu eserini evinizin bir köşesine asarak mutlulukla bakacaksınız. Çok uygun fiyatlara çocuk için boyama kitabı alarak onu mutlu etmek çok kolay.

Yeni Nesil Boyama Kitapları

Ebebek’ten alacağınız sihirli boyama kitapları sayesinde bebeğiniz bambaşka bir tecrübe edinecek. Sert kartondan yapılmış sayfalarındaki objeler siyah beyaz olup kendinden boyalıdır. Tek yapmanız gereken özel kaleminin içine su koyup özgürce sayfada gezdirmenizdir. Kalemin ucundaki fırça sayesinde ıslanan sayfada renkler ve birçok sürprizler bebeğinizi bekliyor olacak. Bebeğinizin en çok seveceği özelliği ise tekrardan kullanılabilir olması. Sayfa kuruduğu an yine siyah beyazlaşan objeleri bebeğiniz istediği zaman yeniden boyayabilir. Silmenize gerek yok, sadece sayfanın kurumasını beklemeniz yeterli. 6 sayfadan oluşan bu boyama kitaplarını çok uygun bir fiyata ebebek’te bulabilirsiniz. Taşıtlar, safari, denizin altında, dinozorlar, evcil hayvanlar ve harfler gibi temalarıyla birçok çeşitte bulacağınız sihirli boyama kitabının kampanyalı fiyatlarını kaçırmak istemiyorsanız hemen ebebek’e gelin!

Bebek boyama kitabı, her yönüyle bebeğinize katkı sağlarken evde ya da dışarıda bebeğinizi oyalamaya yarayan en güzel araçlardan biridir. Birkaç boya kalemi ve boyama kitapları ile bebeğinizin keyifli bir vakit geçirmesini sağlarken siz de yarım kalan işlerinizi bitirebilir veya kahvenizi yudumlarken bebeğinizi keyifle izleyebilirsiniz. Bebeğinizin boyadığı sayfalar evinizin en güzel süsü olacak.

 

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo