SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Termal Mama Çantası

TERMAL MAMA ÇANTASI

Bebeğinizle geçireceğiniz ilk aylar, siz taze anneler için hem farklı hem de zorlu bir deneyim olabilir. Zamanınızın çoğunu evde geçirdiğiniz bu ilk dönemlerden sonra, kendinizi toplar toplamaz dışarı atmak istersiniz. Eğer bebeğinizi sadece anne sütü ile besliyorsanız işiniz bir nebze daha kolay; ancak mama ile besliyor ya da ek gıda veriyorsanız sürekli acıkan bebeğinizin beslenmesini dışarıdayken de sağlamanız gerekir. Bebeğinizin mamasını ve yiyeceğini yanınıza aldınız; ancak bu yiyecekleri bebeğinizin yiyebileceği sıcaklıkta nasıl tutacaksınız? Cevabı çok basit; elbette ki termal mama çantası ile… Bu çantalar sayesinde bebeğinizle uzun süre dışarıda sorunsuzca zaman geçirebilirsiniz. Uzun süre yiyecekleri sıcak ya da soğuk olarak muhafaza edebilen bu çantalar, anne-babalar için hayat kurtarıcı niteliğindedir.

Termal Mama Çantası Almak İçin Sebebiniz Çok

Anne olmanız sürekli evde kalıp bebeğinize bakmanız gerektiği anlamı taşımaz. Herkes gibi elbette sizin de sosyalleşmeye hakkınız ve dahası ihtiyacınız vardır. Bu nedenle bu konuda kendinizi kısıtlamamalı, dışarı çıkarak sosyalleşmelisiniz. Sizin zihin sağlığınız ne kadar yerinde olursa bebeğinize o kadar faydalı bir anne olursunuz. Ancak dışarı çıkarken bebeğinizin ihtiyacı olabilecek yedek kıyafet, bez ve ıslak mendil gibi birçok şeyin yanında yiyeceğini de yanınıza almanız gerekir. Bebekler biz yetişkinler gibi değildirler. Onların karınları çok çabuk acıkır. Bu nedenle arkadaşlarınızla bir iki saatliğine bir kafeye bile gidecek olsanız, bebeğinizi emzirmeniz veya mama ile beslemeniz gerekecektir. Emziriyorsanız, bunun için herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymazsınız; ancak mama hazırlayacaksınız sıcak suya, yemek verecekseniz de yemeğin çeşidine göre soğuk ya da sıcak kalmasına ihtiyacınız olacaktır.

Özellikle sıcak yaz günlerinde bebeğinize özenle seçip hazırladığınız yemeğin bozulmasını istemezsiniz. Mama çantası böyle zamanlar için mükemmel bir çözümdür. Böylece hazırladığınız yiyeceklerin sıcakta bozulup bakteri üretmesine engel olursunuz. Aynı zamanda, mamalar için ihtiyacınız olan su istediğiniz sıcaklıkta kalacak ve bebeğinizi sorunsuz bir şekilde besleyebileceksiniz. Böylece dışarıda bir yere gittiğinizde diken üzerinde oturmaz, ihtiyacınız olan her şey yanınızda olduğu için hoşça vakit geçirirsiniz.

Termal Mama Çantalarının Modelleri Nasıldır?

Sık sık bebeğinizle dışarı çıkıyorsunuz ve bir mama çantasına ihtiyacınız var. Peki nasıl bir model almalısınız? Termal çantalar farklı renk ve ebatlarda piyasaya sunulmaktadır. Bazı modeller biberon çantası şeklinde olup silindirik bir yapıdadır. Sadece biberon ya da su şişesi gibi silindirik ürünlerin konulması için uygundur. ebebek’ten satın alacağınız ısı koruyucu biberon çantası; dış ortamın sıcaklığına, çantaya konulan süt ve mama miktarına göre 3 saate kadar ürünleri sıcak ya da soğuk tutabilecek kapasitededir. Ayarlanabilir askısı ile ister omuzunuza isterseniz de bebeğinizin arabasına rahatlıkla asabileceğiniz bu çanta 5 lt kapasiteye sahiptir. Farklı markaların farklı özellikteki ürünleri için mutlaka kategorimizi inceleyin.

Bazı termal çanta modelleri hem biberonu hem de kutulara koyduğunuz başka yiyecekleri saklayacak kadar geniştir. ebebek’teki termal mama ve biberon koruyucu çantalar bu özelliktedir. Kızınız için pembe, oğlunuz içinse mavi rengini alabileceğiniz bu termal çantalar ile her an her yerde bebeğinize yemeğini gönül rahatlığı ile yedirebilirsiniz.

Mama Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebeğinize alacağınız mama çantasının diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi kaliteli ham maddelerden üretilmiş olduğuna özen göstermelisiniz. Bu ürünlerin bebeğinizin gıdalarını koruduğunu düşünürken zarar vermelerini istemezsiniz. Bu nedenle fitalat ve azo boyar madde içermeyen ürünleri almaya özen göstermelisiniz. Alacağınız termos çantası, ayarlanabilir bir askıya sahip olursa taşımanız kolay olur. Böylece ister boyunuza göre ayarlayıp omuzunuzda, isterseniz de bebeğinizin arabasına asarak rahatça seyahat edebilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise ürünün temizliğidir. Termal mama çantalarını asla makineye atıp yıkamalısınız. Nemli bir bezle silmeniz yeterli olacaktır.

İhtiyacınıza Uygun Termal Mama Çantaları ebebek’te!

İstediğiniz renk ve ebatlardaki termal mama çantası çeşitleri ebebek’te! Burada güvenilir ve kaliteli markaların ürünlerini geniş fiyat aralıklarında bulmak mümkün. Kampanyalarımızı takip edersiniz daha uygun fiyatlara da satın alabileceğiniz bu ürünler dışarı çıkarken kurtarıcınız olacaklar!