İçeriğe Geç

Evde Güvenlik Ürünleri


96 ürün bulundu
Kampanyalı
Çok Fonksiyonlu Bebek Kiraz Çekirdek Kasesi Yatış Yastığı
% 25
109,90 TL 82,42 TL
Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Bebek Kiraz Çekirdek Kasesi Yatış Yastığı
4.833333333333333 6 YORUM
Kampanyalı
Lüks Bebek Reflü Yatağı - Pamuklu Kılıf
% 25
129,90 TL 97,42 TL
Sevi Bebe Lüks Bebek Reflü Yatağı - Pamuklu Kılıf
4.5 8 YORUM
Topraklı Priz Kapağı
7,99 TL
Babyjem Topraklı Priz Kapağı
4.609090909090909 55 YORUM
Kampanyalı
Bebek Bel Koruyucu - Gaz Sancısına Karşı
% 25
22,90 TL 17,17 TL
Sevi Bebe Bebek Bel Koruyucu - Gaz Sancısına Karşı
5.0 6 YORUM
Priz Koruyucu
6,99 TL
baby&plus Priz Koruyucu
5.0 1 YORUM
Soft Köşe Koruyucu 50x50x3 cm
16,99 TL
baby&plus Soft Köşe Koruyucu 50x50x3 cm
5.0 1 YORUM
Otomatik Kapanan Bebek Güvenlik Kapısı
99,90 TL
baby&plus Otomatik Kapanan Bebek Güvenlik Kapısı
4.904761904761905 21 YORUM
Soft Köşe Koruyucu 50x50x3 cm
16,99 TL
baby&plus Soft Köşe Koruyucu 50x50x3 cm
5.0 1 YORUM
Kapı Stoperi
7,99 TL
baby&plus Kapı Stoperi
5.0 1 YORUM
Kapı Stoperi
7,99 TL
Babyjem Kapı Stoperi
4.5 28 YORUM
Güvenli Uyku Bebek Yastığı
34,90 TL
Babyjem Güvenli Uyku Bebek Yastığı
4.555555555555555 27 YORUM
Ayarlanabilir Dolap Kilidi
12,99 TL
baby&plus Ayarlanabilir Dolap Kilidi
4.8 5 YORUM
Pencere Emniyet Kilidi
16,99 TL
Homepuzzle Pencere Emniyet Kilidi
5.0 2 YORUM
Anti-Kolik Bebek Reflü Yatağı
169,90 TL
e&e Anti-Kolik Bebek Reflü Yatağı
4.833333333333333 6 YORUM
Bebek Güvenli Uyku Yastığı
34,90 TL
Mycey Bebek Güvenli Uyku Yastığı
4.5 12 YORUM
Kampanyalı
5 Fonksiyonlu Minder Yeşil
% 25
159,90 TL 119,92 TL
Babyjem 5 Fonksiyonlu Minder Yeşil
5.0 1 YORUM
2480 Dolap Kapı Kilidi
18,99 TL
Dreambaby 2480 Dolap Kapı Kilidi
4.571428571428571 7 YORUM
German Style Güvenlik Kapısı-Otomotik Kapanır
299,00 TL
Miny Baby German Style Güvenlik Kapısı-Otomotik Kapanır
5.0 1 YORUM
Sadece 4 stok var.

EVDE GÜVENLİK ÜRÜNLERİ


Evinizi zevkinize göre döşemiş ve daima düzenli tutmaya gayret eden biri olabilirsiniz. Ancak minik bebeğiniz yavaş yavaş ayaklanmaya başladığı zaman bazı şeyleri gözden geçirmeniz gerekecektir. Çünkü evinizde gözünüze hoş gelen ya da sizin kullanımınıza uygun pek çok şey, emekleyen veya yürümeye başlayan bebeğiniz için tehlikeli olabilir. Bu nedenle, bebeğinizin bu dönemlerinden itibaren kendinizi onun yerine koyarak, tehlikeli olabilecek şeyleri gözünüze kestirip önlem almanız gerekir. Bu işlemi zahmetsizce yapabilmeniz için ebebek olarak, evde güvenlik ürünleri kategorisi altında pek çok ürünü hizmetinize sunmaktayız.


Kaçıncı Katta Oturursanız Oturun Pencereler Tehlikelidir!


Evinizde bebeğiniz için en çok tehlikeli olabilecek şey pencerelerinizdir. Minik yavrunuzu hiçbir zaman küçümsememeli, gözünüzü daima bebeğinizin üzerinde tutmalısınız. Ancak bunu yapmak yeterli değildir. Bebeğiniz kaşla göz arasında, özellikle de pencereye dayalı yatak veya koltuk gibi eşyalarınız bulunuyorsa, sizin kontrolünüz dışında pencerelere tırmanabilir. Bu nedenle, pencerelerinizi kontrol altına almanız ve pencerenize güvenlik kilidi takmanız bebeğinizin can güvenliği açısından oldukça önemlidir. Böylece işinizi yaparken, oyun oynaması için bıraktığınız bebeğiniz için gözünüzün arkada kalmasına gerek kalmaz.


Merdiven veya Teras Girişlerinize Güvenlik Kapısı Takın


Birden fazla kata sahip ya da teraslı bir evde yaşıyorsanız, bu ev bebeğiniz için büyük tehlike arz ediyor diyebiliriz. Ancak bu problemi tek bir ürün ile çözmeniz mümkün ki, o da güvenlik kapılarıdır. Bu kapıları açık unutma ihtimaliniz göz önüne alınarak, otomatik olarak tasarlanan modelleri de mevcuttur. Böylece hem bebeğinizin düşme ihtimali olan tehlikeli bölgelere giriş-çıkışını engellemiş olur, içinizi rahat ettirmiş olursunuz hem de bu bölgelere rahatça girip çıkabilirsiniz. Bu otomatik kapıları, mutfağınızın kapısına da takabilirsiniz. Böylece bebeğiniz için tehlikeli olabilecek deterjan, ocak ya da sıcak tencerelere erişimi kaldırmış olursunuz.


Mutfağınızdaki Fırın ve Dolaplarınızı Güvenli Hale Getirin


Devamlı girip çıktığınız mutfak bebeğiniz için oldukça cazibelidir. Siz yemek yaparken o da peşiniz sıra gelecektir. Ancak mutfak, siz orada bir işle meşgulken veya mutfakta olmadığınız zamanlar bebeğiniz için oldukça tehlikeli bir yere dönüşür. Bebeğinizin ulaşabileceği çekmece ve raflarda bulunan keskin bıçakları ya da temizlik malzemelerini, çekmece ve dolaplarınıza takabileceğiniz kilitlerle bebeğinizden uzaklaştırabilirsiniz. Keza oldukça tehlikeli olabilecek ocak düğmeleri yine düğme kilitleri ile güvence altına alınabilir.


Emeklerken Alınan Darbelere Son!


Bebeklerin emeklemeye başlaması ebeveynleri için büyük bir mutluluktur. Ancak özellikle kısa giydirdiğiniz yaz aylarında, emeklemeye hevesli bebeğinizin dizleri sürekli yere sürtüneceğinden tahriş olabilir. Bunu engellemek için minikleriniz için üretilen yumuşak dizliklerden kullanabilirsiniz. Bunun dışında, fare gibi yerlerde gezinen bebeğinizin hassas bölgesi olan başı için, darbe alabileceği birçok bölgeden korunması adına süngerden yapılmış kasklardan edinebilirsiniz. Böylece bebeğinizin önünde enerjisini atması, emeklemeyerek keşfetmesi ve eğlenmesi için hiçbir engel kalmayacak.Bebeklerin Oynamayı En Çok Sevdikleri Tehlikeli Şey: Prizler


Evlerimizde çokça ihtiyaç duyduğumuz ve sıklıkla kullandığımız prizler, bebeklerimiz için oldukça tehlikelidir. Bebeğiniz eline aldığı metal bir parçayı priz deliklerinden içeri sokarak hayatını tehlikeye atabilir. Keza miniğinizin küçük parmakları da bu deliklerden geçebilir. Bu nedenle prizlerinize, onlara özel üretilmiş korumalardan takmalısınız. Böylece küçük kaşifiniz evin içinde daha özgür bir şekilde oynarken sizin de gönlünüz rahat olur.


Sert ve Sivri Köşeler Miniğinizin Canını Acıtmasın


Bebeğiniz evin içinde elbette bir yerlere çarpacak ya da düşecektir. Ancak ebeveynleri olarak size düşen görev, evde bebek güvenliği sağlayarak bu hasarı en aza indirgemek olacaktır. Bu nedenle bebeğiniz için tehlikeli olabilecek cam eşyaları kaldırır ya da üzerine düşürebileceği dolapları sabitlersiniz. Ancak bunların dışında yapabileceğiniz bir başka şey daha var, o da onları masa veya sehpaların sivri köşelerinden korumak. Yumuşak köşe koruyucularla bu iş çok kolay olacaktır. Tespit ettiğiniz köşelere bu koruyuculardan takın ve evinizde bebeğinize gelebilecek zararı minimuma indirin.


Evde Oluşabilecek Tüm Tehlikelere Önlem Almak ebebek İle Çok Kolay!


Bebeklerin sağlığı ve güvenliği ebeveynleri için ilk sıradadır. Günün büyük zamanını evinde geçiren bebeğiniz için çeşitli evde güvenlik ürünleri alarak onların güvenliğini üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Çeşitli kilitler, güvenlik kapıları, dizlikler, uyku yastıkları ve kenar koruyucular gibi güvenlik ürünleri ile miniğinize daha güvenli bir ortam yaratmak sizin elinizde. Her bütçeye hitap edebilen fiyatlarıyla bu ürünlere ulaşmak ebebek ile çok kolay. Üstelik sürpriz indirim fırsatlarını yakalayabilirseniz sizden mutlusu yok!