SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Emzik Zinciri

EMZİK ZİNCİRİ

Dünyaya yeni gözünü açmış minik bebeğinizin en çok sevdiği aktivite, uyumak ve emmektir. Hatta bebeğiniz emmeyi o kadar çok sever ki, kimi zaman onu elini ve parmaklarını emmeye çalışırken bulursunuz. Çünkü emme refleksi, bebeğinizin anne karnında başladığı ilk reflekstir ve emen bebek kendini güvende hisseder. Bu sebeple, yavrunuzu emzirdiğiniz zamanların dışında onu bu histen mahrum bırakmanıza engel olacak bir desteğe ihtiyaç duyarsınız: bir emziğe. Ancak ufaklıklar o kadar hareketli ve sihirbazlardır ki, o emzikler sürekli kaybolup durur. Bebeğinizin emziğini nereye attığını veya düşürdüğünü bulamazsınız. Bulsanız da düşürdüğü için artık hijyenik değildir ve yıkayıp temizlemeniz gerekir. Sizi emzik aratmaktan kurtaracak en iyi çözüm yolu, bir emzik zinciri edinmek olacaktır.

Emziklerin Yeri Artık Belli

Bebekler, hem emmeyi severler hem de hiç rahat durmaz, o emzikleri sürekli düşürür veya kaybederler. Canı çabuk sıkılabilen minik yavrunuz, kimi zaman emziğini kendine oyuncak edinerek onu eline alıp oynayabilir. Oyun arkadaşı olan bu emzik ya evdeyse halıya, koltuğa düşer ya da dışarıdaysa taşa, betona. Bebeğiniz, düşen emziğini sizin gözünüzden kaçan ufacık bir anda tekrar ağzına götürebilir, ki bu düşmüş bir emziğin üzerindeki sayısız mikrobun da bebeğinizin ağzına girmesi demektir. Bu ihtimalleri ortadan kaldırabilmek için bebeğinize bir emzik askısı alabilir ve emziğini bu askı ile kıyafetine rahatlıkla tutturabilirsiniz. Böylece emzik, yavrunuzun ağzından veya elinden düşüp kaybolmayacaktır. Ayrıca düşme ihtimali de ortadan kalkacağı için yavrunuz dilediği gibi emziğini çıkarıp tekrar emebilir, siz de hijyen konusunda gereksiz endişelere kapılmazsınız, içiniz rahat olur.

Bebeğinizin Emzik Zinciri Hangi Malzemeden Olmalı? Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Adı her ne kadar emzik zinciri olsa da, emzik askısı veya emzik tutacağı da denebilmektedir. Çünkü, artık bebeğinizin güvenliği açısından zincir şeklindeki modellerden daha çok kumaştan üretilmiş olanlar tercih edilmektedir. Yavrunuzun canını acıtmaması için yumuşak kumaşlardan tasarlanan bu modeller kolay temizlenir. Ucundaki tutacak kısmı ise polipropilen malzemedendir ve güvenle tercih edilebilir. Kullanılan malzemesi dışında, emzik askınızın kıyafetlerde iz bırakmayan, tek elle takılabilen ve tüm emziklerle uyum sağlayan modellerden olması size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Bebeğiniz için emzik zinciri modelleri arasından seçim yaparken bu konulara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Farklı Emzik Zinciri Modelleri ile Bebekler Çok Şık!

Bebek emziği zinciri deyip geçmeyin! Ufaklıklar için tasarlanan emzik tutacaklarını gördüğünüzde her renk ve desenden birer tane edinmek istemeniz çok kuvvetli bir ihtimaldir. Bebeğiniz, aksesuar kullanmak için henüz küçük olsa dahi kıyafetleri ile uyumlu renklerde tutturduğunuz emzik askıları, yavrunuzun çok uyumlu ve şık görünmesini sağlayacak. Elbiseleri ile emzik askıları bir bütün olacak ve giysilerinin bir parçasıymış gibi görünecektir. Kız bebekler için, her renk kıyafet ile aynı renk bir emzik askısı tercih edebilir; erkek bebekler için ise eğlenceli desenlerle tasarlanmış askıları seçerek renkli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tüm bunların hepsini tek bir yerde inceleyebilmek için en doğru adres ise ebebek olacaktır. Üstelik, ebebek’te bulunan emzik askılarıyla minik yavrunuzun elbiselerini zedelemesi veya üzerinde iz bırakması gibi durumlar yaşamazsınız.

Emzik Zincirlerinin En Güzel Ve Renkli Desenleri ebebek’te Sizlerle!

Küçük bebeğinizin sürekli kaybolan ve yere düşen emziklerinin en şirin çaresi, ebebek ile sizlerle buluşuyor. Pembe, mavi, yeşil gibi birçok canlı renk başta olmak üzere; ister cıvıl cıvıl renklerle tasarlanmış olsun, isterse farklı konseptlerden motiflerle süslenmiş olsun, dilediğiniz modeli tercih edebilmenize imkân sağlayan ebebek, bebeğiniz için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Minik yavrunuz için güvenle tercih edebileceğiniz markaların emzik zinciri modellerini, uygun fiyatlarla satın alabilmeniz mümkün. ebebek kampanyalarını takip ederek, bebeğinizin bu eğlenceli aksesuarını kıyafetlerinin rengine göre kombinleyebilmek için birkaç tane fazladan emzik askısı edinebilirsiniz.