SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Emzik Saklama Kabı

EMZİK SAKLAMA KABI

Bebeğiniz aniden ağlamaya başlar ve o anda emziğini vermeniz gerekir. Çantada bulduğunuz emzik hiç de temiz değildir. Eğer onu bir emzik saklama kabı olmaksızın sakladıysanız, emziğin kirlenmesi işten değildir. Üzerinde biriken tozlar, tüyler ve birçok mikrop emziğin hemen kullanılmasını engelleyecektir. Bu gibi acil durumlarda zorlanmamak için emziğin temiz kalmasını sağlayan bir emzik kutusu almanız şarttır.

Bebeğinizin Yedek Emziğini Emzik Saklama Kabında Muhafaza Edin

Emzikler, adeta silgi ve çorap gibidir. Hiç beklenmedik anlarda gizemli bir şekilde yok olurlar. Bebeğiniz emziğini sıkça kaybeder. Emerken birden tükürür veya emziğiyle oynarken elinden kayıverir. Koltuğun altında, yastığın arkasında, buzdolabının kenarında dahi bulabileceğiniz emzik gizli yerlerin tozunu ve kirini üzerinde toplar. Olduk olmadık zamanlarda da düşerek mikrop yuvasına döner. O anda yıkamanız imkânsız olabilir. Böylesi durumlarda yedek emziğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Emzik için ağlayan bebeğinizi susturmanın en iyi yolu diğer emziği vermektir. Kirlenmiş ve toza bulanmış bir emziği de bebeğinize vermeniz hiç sağlıklı olmaz. Emzik saklama kabında bulunan yedek emziğiniz, bebeğinize vermeniz için temiz bir halde sizi bekler.

Yedek Emzik Rahatlığıyla Gezmeye Çıkabilirsiniz

Minik bir bebeğiniz var diye tüm gün evde hapsolmanız gerekmez. Bebeğinizle birlikte dışarıya çıkabilirsiniz. Dışarıda hem bebeğiniz hem de sizin için eğlenceli olacak zamanlar geçirebilirsiniz. Ancak çantanızda gerekli donanımın bulunmasını unutmamanızda yarar var. Markette alışveriş yaparken, parkta gezerken, sahilde dolaşırken emziğini düşüren bebeğiniz yaygarayı basabilir. Yere düşen emzik kumlanır, tozlanır ve emziğin üzeri milyonlarca mikropla dolar. Emziğin üzerine su dökmekle geçmeyecek bu mikroplardan kaynatılarak arındırılması gerekir. Ancak bulunduğunuz mekânda sterilize etmeniz mümkün olmayabilir. Yedek emziğinizi sakladığınız emzik kutusu sayesinde bebeğinizi bekletmeden beklediği emziği ona verebilirsiniz. Kirlenmiş olan emziği de hiçbir yere temas ettirmeden emzik saklama kabına koyabilirsiniz.

Emzik Saklama Kabı Alırken Nelere Özen Gösterilmelidir?

Emzik kutusu, bebeğinizin emziklerini saklamak için size pratik ve hijyenik bir yol sunar. Emzikleri temiz bir şekilde barındıran emzik saklama kapları, kanserojen madde içermeyen malzemelerle üretilmelidir. Bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyebilecek BPA içermemelidir. Daha fazla rahatlık sunması için emzik kabının çantanıza veya bebek arabasına asılabilir özelliğe sahip olması önemlidir. Tutabileceğiniz sapı sayesinde kolayca taşıyabilir veya uygun yere asabilirsiniz. Bazı emzik kutuları 2 adede kadar emzik saklayabilir. Böylesi emzik saklama kapları birden fazla yedek emzik saklama olanağı sunacaktır. Emzik kabının tüm emzik türleri ile uyumlu olması da kullanım açısından yararlı olacaktır. Sadece kendi markasıyla uyumlu emzik kapları sizi sınırlandırabilir.

Emzik Kutusu Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar

Bebek malzemelerinin birçoğunda olduğu gibi emzik saklama kabı da erişkin denetiminde kullanılmalıdır. Emzik kutusunun sapına kurdele, ip ve bağcık gibi materyaller takılmamalıdır. Aksi halde bebeğiniz boğulma tehlikesi geçirebilir. Emzik kutusunun kullanma talimatını okuyup bulaşık makinesinde yıkanıp yıkanmama özelliğine göre temizliğini yapabilirsiniz. Her kullanımdan önce ılık sabunlu suda temizlenmeli ve bol suyla durulanmalıdır. Küf ve mantar oluşumunu engellemek için emzik, kuru bir biçimde emzik saklama kabında muhafaza edilmelidir.

Rengârenk Emzik Saklama Kapları ebebek’te Sizlerin Beğenisine Sunuluyor!

Emziklerin kullanılmadığı zamanlarda hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlayan emzik saklama kabı, dev markaların ürünleri ve ebebek güvencesiyle sizlerin karşısında! Oval ve yuvarlak formda bulunan emzik kapları sayesinde bebeğiniz her zaman temiz bir emziğe sahip olabilecek. Ayrıca bazı oval emzik kutularına aynı anda iki emzik birden saklamak mümkün. Ayrıca aynı markanın emzikleri olsun veya olmasın her türlü emzik rahatça sığabilir. Bu kaplar mavi, pembe, turuncu, yeşil, mor ve beyaz renk seçenekleriyle beğenilere sunulmaktadır. ebebek’te bulabileceğiniz emziklerin delikli yapısı sayesinde koku oluşumu engellenir. Mor, sarı, yeşil ve mavi renkleriyle adeta göz kamaştırmaktadır. Burada bulacağınız birçok markanın emzik kutusunun yarı saydam özelliği sayesinde kutunun içinin boş olup olmadığı kutu açılmadan anlaşılabilir. Rengârenk emzik saklama kapları uygun fiyatlarla ebebek’te sizlerin beğenisine sunulmakta!