SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Patikleri

BEBEK PATİKLERİ

Eskiden anne adayı ve ailenin büyükleri, aileye minik bir fert katılacağını duyduğu andan itibaren kolları sıvar ve el emeği örgü kıyafetler yaparlardı. Kazak, yelek, hırka, pantolon derken en önemlisi olan patikler bebeğin eşyaları arasında yer almaya başlardı. Şimdilerde bu gelenek halen sürmekte; fakat hazır giyim sayesinde birçok ürüne anında ulaşma imkânımız var artık. Ebebek’te bulabileceğiniz örgü kazaklar, hırkalar ve patikleri anne elinden örülmüş gibi bebeğinize güvenle giydirebilirsiniz. Bebeklerin soğuk havalarda ayaklarından üşümemesi için mutlaka bebek patikleri giyinmeleri gerekir. Bu patikler örgü olabileceği gibi şimdilerde modanın ve rahatlığın bir arada olduğu tasarımlar ve materyallerle üretilmiş versiyonları da vardır.

Bebeğinizin Ayakları Hem Sıcak Dursun Hem de Modaya Uysun

Bebeğinizin ayakları doğduğu andan itibaren gelişim sürecinde olduğu için, sert yapıda, dar veya terleten materyallerden üretilmiş ayakkabılar yüzünden ayak sağlığı olumsuz etkilenebilir. Bu yüzden, bebek patik ayakkabıları kullanarak yumuşak yapısı sayesinde bebeğinizin ayağında patiği hissetmesini engeller ve soğuk kış günlerinde minik ayakların sıcacık kalmasını sağlarsınız. Günümüz bebek ev patikleri çok şık ve modernler. Bebeğinizin her kıyafetine uyacak patiklerini her renk ve desende bulmak artık çok kolay. Bebek, patiklerini ister evde giyinsin ister dışarıda giyinsin, bebeğinizin ayaklarını yumuşacık yapısıyla sararak hem korur hem de bebeğinizin şık görünmesini sağlar. Bazı patiklerin üstünde büyük canavar gözleri veya hayvan figürleri gibi eğlenceli tasarımlar vardır. Bebeğinize en az bir tane bu patiklerden alarak hem eğlenmesine hem de ayaklarının sıcak kalmasına yardımcı olursunuz.

Bebek Patik Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Daha yürümeye başlamamış bebeğinize hem evde hem de dışarıda çok dar ayakkabı giydirmek sağlık açısından önerilmez. Bebeğiniz yeni yeni ayaklanmaya başlıyorsa sert ayakkabılar giydirerek ayak sağlığını tehlikeye atmayın. Bebeğinize ilk birkaç yıl mutlaka hafif, yürümesini engellemeyecek ve ayağının içinde rahatça gelişeceği ayakkabıları tercih etmelisiniz. Ayağını saran, ayak tabanını yerde hissedecek kadar yumuşak tabanlı patikler ile bebeğinizin ayak gelişimi olumlu yönde ilerler. Yeni ayaklanan bebeğiniz için patik seçerken mutlaka tabanının kaydırmaz silikon yapışkanlı olmasına özen gösterin. Bu sayede kayma sonucu kazaları en aza indirebilirsiniz. Ayrıca terletmeyen ve sentetik olmayan kumaşlardan üretilenleri tercih ediniz. Hava alan kumaşlardan üretilmiş patikler sayesinde bebeğinizin ayakları terlemez ve olası mantar oluşumu engellenir.

Sadece yürüyen bebeğiniz için değil, daha küçük bebekler için de uygun bebek ev patikleri bulabilirsiniz. Bebeğinizin ayağının rahat edeceği bollukta patikler giydirerek sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Şık ve Modern Bebek Patikleri Ebebek’te!

Modanın etkisiyle, yetişkin giyimin yanında artık bebek ve çocukların da kıyafetleri birbiriyle uyumlu modern çizgilere sahip. Patik denilince akla sadece örgü veya kumaştan dikilmiş şirin çoraplar gelir; fakat artık daha modern ve şık, bebeğinizin her kıyafetinin altına giydirebileceğiniz çeşitleri de mevcuttur. Kot pantolon giyinen bebeğinize keten ayakkabı görünümlü patik, kumaş pantolon giyinen bebeğinize klasik ayakkabı görünümünde patik giydirerek şıklığı ve şirinliği bir araya getirebilirsiniz. Minik bebeğinizle dışarı çıktığınızda kıyafetini tamamlamak için giydirebileceğiniz ayakkabı görünümlü patikler ebebek farkıyla sizlerle!

En Kaliteli Markalar, En Uygun Fiyatlarla Hizmetinizde!

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz günden itibaren aklınıza ilk gelen soru ‘Bu kadar masrafın altından nasıl kalkacağım?’ olacaktır; fakat kalite ve uygun fiyatlar denilince akla ilk gelen anne, baba ve bebek dostu mağaza ebebek, her üründe olduğu gibi bebek patiklerinde de farkını ortaya koyuyor. Bebeğinizin ayak sağlığını düşünürken sizin bütçenizi de unutmadık. Hem kız hem de erkek çocuk patik çeşitleri uygun fiyatlarla ebebek’te. Bebek patikleri için kampanyalı fiyatları kaçırmamak için internet sitemizi takip etmeyi unutmayın!