SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Parti Süsleri

BEBEK PARTİ SÜSLERİ

Bebekler, anne ve babalarının vazgeçemeyecekleri en değerli varlıklarıdır. Yaşam kaynağı minik yavrularımız henüz dünyaya gelmeden dahi kutlamalar başlar. Doğduktan sonra da bebeğimizin gelişim evrelerini sevdiklerimizle paylaşmak isteriz. Bebeklerimizin özel günleri için düzenlemeler tertip ederiz. Davetler, partiler, kutlamalar gibi organizasyonlarda kullanabileceğiniz birbirinden renkli, eğlenceli ve şık bebek parti süsleri ebebek’te sizleri bekliyor.

Bebeğiniz Dünyaya Gözlerini Henüz Açmadan Önce Düzenleyeceğiniz Partiler

Onun varlığını öğrendiğiniz anda kalbinizin derinliklerinden gelen sevgiyi herkesle paylaşmak ister, yavrunuzun doğacağını dünyaya haykırmak istersiniz. Bu mutlu haberi alanların aklında şimdi ‘Bebeğin cinsiyeti nedir?’ sorusu takılır. Aile bireyleri, yakın akrabalar ve dostlarla bir araya gelip eğlenceli vakit geçirmek için evinizi pembe ve mavi renk parti süsleri ile donatarak ‘Cinsiyet Açıklama Partisi’ yapabilirsiniz. Beyaz bir pasta yaptırıp içindeki kremayı bebeğinizin cinsiyetine göre renklendirilmesini isteyebilirsiniz. Kıymetli bebeğiniz henüz dünyaya gelmeden gebeliğinizin 6. ve 9. ayları arasında doğum stresini azaltmak ve bebeğiniz ile yaşadığınız mutluluğu yine sevdiklerinizle paylaşmak için ‘Hoş Geldin Bebeğim (Baby Shower) Partisi’ düzenleyebilirsiniz.       

Küçük Yavrunuzu Kucağınıza Aldıktan Sonra Düzenleyeceğiniz Organizasyonlar

Bebeğiniz dünyaya geldiğinde -özellikle ömrünün ilk yılında- epeyce organizasyon sizi beklemektedir. Aslında anne ve babaların en büyük kutlaması, bebeklerini kucaklarına sağlıklı bir şekilde aldıkları andır. Ama gelenek ve görenekler, hayatınıza birçok kutlama anı eklemektedir. Bebeğinizin bebek mevlidi, 40 uçurması (kırklama), 6 ay kınası, ilk adım partisi (adım çöreği), diş buğdayı ve doğum günü partisi gibi pek çok parti süslemeleri gerektirecek organizasyonları olacaktır.

Bebeğiniz İçin Yapacağınız Parti Nasıl Düzenlenir?

Hayatınızın anlamı minik yavrunuz için yapılan organizasyonlarda ilk yapmanız gereken şey renk belirlemek olacaktır. Bu tarz düzenlemelerde ağırlıklı renk cinsiyete göre belirlenir. Yani kızlar için pembe, erkekler için ise mavi renk ön plana çıkar. Günümüzde parti süsleri, bu iki renk ağırlığından çıkmaktadır. Sarılar, yeşiller, morlar, gümüş ve altın renkler de mavi ve pembenin yanında yer almaktadır. Renklerin yanı sıra seçilecek tema da önemlidir. Mesela, bebeğinizin ilk doğum günü partisini düzenlerken kullanacağınız bebek doğum günü süsleri, seçtiğiniz temaya uygun olmalıdır. Unutmayın, detaylar bir organizasyonu özel kılar.

Bebek Parti Süsleri Nasıl Seçilir?

Yapılacak organizasyonda, doğum günü süsleri seçilirken tema ve renk sizin için rehber olacaktır. Düzenleyeceğiniz yaş günü partisinde kızlarınız ve oğullarınız için seçebileceğiniz birçok tema vardır. Kızlarınızı bir prensese, periye, denizkızına, meleğe çevirebilir ya da sevdiği çizgi film ve masal karakterine büründürebilirsiniz. Oğullarınız ise bir süper kahramana, prense, korsana ve canavara dönüşebilir. Tren, uçak, gemi, araba, iş makineleri gibi oğlunuzun severek oynadığı taşıtlar ya da beğendiği çizgi film karakterleri de temanızın konusu olabilir. Temanızı belirledikten sonra doğum günü süsleme malzemelerini seçmek sizin için bir zevke dönüşecektir. Bebeğinizin hayatınıza girdiği günü her yıl, düzenleyeceğiniz muhteşem bir organizasyon sayesinde aileniz, akrabalarınız ve sevdiklerinizle keyif içinde kutlayabilirsiniz.

Parti İçin Konuklarınıza Alacağınız Küçük Hediyelikler

Organizasyonunuzun teması ve parti süslemeleri artık hazır. Şimdi sıra konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamaya geldi. Davetinizde ikram edeceğiniz yiyecekler ve içeceklerin yanı sıra misafirlerinizin kendilerini özel hissedecekleri, yavrunuzun kıymetli gününü hatırlayacakları birer hediye vermek hem sizi hem de onları mutlu edecektir. Küçük cam şişelerde kolonyalar, lavanta keseleri, çeşitli konsepte uygun kalıplarda kokulu taşlar ve sabunlar, magnetler, butik kurabiyeler konuklarınıza sunabileceğiniz yavrunuzun özel gününü anımsatan naçizane armağanlarınız olabilir.

Organizasyonun Süs Malzemeleri Nasıl Temin Edilir?

Doğum günü süsleme malzemelerinden diş buğdayı hediyeliklerine kadar pek çok ürünü, oturduğunuz yeden bir tıkla sipariş vermek sizin için mümkün. Ebebek’te satılan fotoğraf etiketlerinden alarak bebeğinizin ölümsüzleşen fotoğraflarını da süsleyebilirsiniz. Bebeğiniz çok anlamasa da ileride ilk yaşının kutlandığı fotoğraflara bakarak mutlu olacaktır. Yaşam kaynağınız, küçük yavrunuzu mutlu etmek için düzenleyeceğiniz organizasyonlarda kullanacağınız bebek parti süsleri ebebek’te uygun fiyatlarla sizleri bekliyor!

 

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo