SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Kulak Temizleme Çubuğu

BEBEK KULAK TEMİZLEME ÇUBUĞU

Bebeklerde temizlik, doğumundan itibaren çok dikkat edilmesi gerekilen bir konu. Onların hassas ciltleri mikroplara karşı savunmasız olduğundan temizliğini yaparken hem nazik davranılmalı hem de bebeklere özel ürünler kullanılmalı. Özellikle kulak temizliğini, bebeğinizin cildine zarar vermemek için özel üretilen bebek kulak temizleme çubuğu ile yapabilirsiniz. Sadece bebeğiniz için değil, sizin için de vazgeçilmez olacak bu ürünün özel yapısı sayesinde kirleri nazikçe temizleyebilirsiniz.

Kulak Temizliğinin Önemi

Bebeğiniz doğduğu andan itibaren sizin bakımınıza ihtiyaç duyar. Bez değişimi, el yüz yıkama, banyo derken günlük yapmanız gereken bazı rutinler vardır. En önemli temizliklerden biri de kulak çevresi temizliğidir. Bebeğinizin kulağında ara ara kir oluştuğunu görürsünüz. Bu her yetişkinde olduğu gibi bebeklerde de normaldir. Bu kir eğer kulağın içinde ise kesinlikle müdahale etmemeniz gerekir. Oluşan kir kendi kendine dışa doğru akar. Sizin yapmanız gereken hem bu dışarıya akan kiri hem de kulak kepçesini temizlemek olmalıdır. İç bölgesine doğru yapacağınız her müdahale temizlikten ziyade zarar verir. Dışarıdan gelen kiri ve suyu iç bölgelerine gitmesini engelleyen minicik tüyler bulunur. İçeri doğru yapılan her müdahalede bu tüylerin deriye yapışmasını ve kendine has koruyuculuğunu kaybetmesine yol açarsınız. Bu yüzden bebeğinizin bakımında ya yumuşak pamuklu bir bez, tülbent ya da özel üretilen çubuklar kullanmalısınız.

Bebeğinizin Hassas Cildine Uygun Ürünler İle Bakımını Yapmalısınız

Bebek kulak çubuğunun özel başlığı sayesinde bebeğinizin kulağının içine kadar girmeden sadece dış yüzeyinin temizliğini rahatlıkla yapabilir, kepçesinin temizliğinde de kullanabilirsiniz. %100 pamuktan üretilmiş bu çubuklar ile bebeğinizin hassas cildi tahriş olmaz. El değmeden üretilen bebek kulak çubuğu mikrop kapmaya çok müsait olan bu önemli organ için güvenlidir. Diğer çubuklarından farklı olarak çubuk kısmı yumuşak kağıttan yapılan bu ürünler, kırılma ya da bükülme durumlarında bebeğinizin cildine zarar vermez. Sadece kulak temizliğinde değil, gerekli gördüğünüz ve el değdirmemeniz gereken her türlü temizlikte bu çubuğu kullanabilirsiniz. El değmeden üretilmiş olmalarından dolayı bebeğinizdeki minik yaralar ya da sinek ısırıkların temizliğinde kullanabilirsiniz. Hatta bu temizleme çubuğu sayesinde kendi kulaklarınızı da güvenle temizleyebilirsiniz.

Bebek Kulak Çubuğu Kullanırken Bunlara Dikkat Edin

Kulak çubuğu ile temizlikte dikkat etmeniz gereken en önemli nokta her iki kulağı da ayrı ürün ile temizlemenizdir. Kepçesini temizlerken de aynı özeni göstermeniz gerekir. Kıvrımlarının içinde kalan kirleri temizledikten sonra kesinlikle aynı başlığı iç çevresine doğru sokmayın. Bu, dışarıdaki mikropların içeri girmesine sebebiyet verebilir. Ayrıca arka kısmının temizliğine de önem vermelisiniz; fakat nazik hareketlerle bebeklerde kulak temizliği yapılması çok önemli. Çok sert hareketlerle yapılan temizlik sonucu bebeğinizin kulak arkasında egzama gibi cilt rahatsızlıkları ortaya çıkabilir. Temizleme çubuklarının hassas pamuk başlıkları sayesinde bebeğinizin cildini tahriş etmeden gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar ve En Kaliteli Markalar İçin Doğru Adres ebebek!

ebebek, her üründe olduğu gibi bebeğinizin bakımında kullanacağız ürünleri de özenle seçiyor. Onların hassas ciltlerine zarar vermemek adına en iyi kalitedeki ürünleri her bütçeye uygun fiyatlarla mağazalarımızda ve sitemizde bulabilirsiniz. Aynı gün kargo ile internet sitemizden yapacağınız 150₺ ve üstü tüm alışverişlerde ücretsiz kargo imkanına sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin minik kulaklarına uygun şekilde özel üretilen bebek kulak temizleme çubuğu ile güvenle bakımını yapabilirsiniz.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo