SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Kolonyası

BEBEK KOLONYASI

Hamileliği öğrenir öğrenmez başlar macera. Gebelik süreci; acaba sağlıklı mı, acaba cinsiyeti ne, acaba iyi bir anne olabilecek miyim gibi düşüncelerle, ama en çok da onu sağlıklı bir şekilde kucağına alma hayalleriyle geçer. Doğum gerçekleşip de miniğinizi kucağınıza aldığınız an, belki de sizin için hayatınızdaki en mutlu andır. Onu öper koklar, sağlıklı bir şekilde büyümesi için elinizden gelen her şeyi yaparsınız. Emzirmek, altını değiştirmek gibi elzem ihtiyaçlarının yanı sıra onun A’dan Z’ye her şeyine özen gösterir, misler gibi bakım yaparsınız. Bebeğinizde kalıcı bir hoş koku, temizlik ve ferahlık sağlayan bebek bakım ürünlerinden bebek kolonyası, annelerin sıkça kullandığı bakım ürünler arasındadır. Hoş kokularıyla yetişkinleri de cezbeden bu ürünler, özellikle sıcak yaz aylarında ferahlamak için harika bir seçenektir. 

Bebek Kolonyasının Diğer Kolonyalardan Farkı Nedir?

Eski zamanlardan günümüze kadar uzun yıllar boyunca hem temizlik hem de geleneksel amaçlı kullandığımız kolonyalar serinlik ve hoş koku verir. Türk adetlerinde de büyük yeri olan kolonyayı günlük olarak sıkça kullanır, özellikle bayramlarda misafir geldiğinde ikram ederiz. Ancak bebeklere kullanılan kolonyalar, günlük hayatta kullandığımız kolonyalardan farklı türde içeriğe sahiptir. Bebek kolonyalarının diğer kolonyalar gibi yakıcı etkisi yoktur. Bu nedenle, bebeğinize mutlaka normal kolonya yerine bebek kolonyası kullanmalısınız. Ancak bebeğinize seçeceğiniz kolonyanın dermatolojik olarak test edilmiş, güvenilir ürünler olmasına özen göstermelisiniz.

Bebek Kolonyası İle Bebeğinizde Kalıcı Ferahlık Sağlayın

Sıcak yaz günleri gelip çattığında, minik bebeğinizde terleme ve pişik gibi problemlerin arttığını fark edebilirsiniz. O yumuşacık, boğum boğum olan minik bedeni, biz yetişkinlerden daha çok sıcaklardan etkilenir. Çünkü bebekler vücut ısılarını yetişkinler gibi ayarlayamazlar. Bu durumda anne-babalar bu havalarda bebeklerinin giyimine, beslenmesine ve bakımına daha da özen gösterir. Çok terleyen bebeğin boğum yerlerinde pişik ve bakteri meydana gelebilir. Bu nedenle bebeğinizi sık sık ferahlatmanız ve temizlemeniz gerekir. Bir bebek kolonyası, miniğinizi ferahlatmada büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Sıcak havalarda dışarı çıktığınızda bebeğiniz mutlaka terleyecektir. Peki, dışarıdayken onu yıkama gibi bir imkânınız olmadığında ne yapacaksınız? Bebeğinizin dışarıda ihtiyacı olacak şeylerin olduğu çantasında mutlaka bulunması gereken bir ürün olan bebek kolonyası ile miniğinizin temizliğini ve ferahlığını her an her yerde sağlayabilirsiniz. Bir parça pamuğa bebek kolonyası dökerek miniğinizin kıvrım yerlerini ve diğer tüm bedenini kolayca temizleyebilirsiniz. Böylece hem bebeğinizi kirden ve bakterilerden korumuş olursunuz hem de ona istediğiniz an ferahlık sağlarsınız.

Bebek Kolonyalarının Mis Kokusu Bebeğinizin Hafızasına Kazınsın

Kokunun insan hafızasındaki yeri ve önemini muhakkak duymuşsunuzdur. Oturup kendinizi eski anılarınızı düşünmeye zorladığınızda o günleri hatırlamakta zorluk çekerken, o dönemde siz farkına varmadan beyninize kazınmış bir koku duyduğunuzda, o eski anlara ait duygu ve anılarınızı kolayca canlandırırsınız. Bu, kokunun insan hafızasındaki yerinin en büyük kanıtıdır. Bebeğinize sevginizi göstererek, bebek kolonyası ile onun temizliğini ve ferahlığını sağlarken etrafa yayılan mis kokular, bebeğinizin beyninin en derin köşelerine kazınacak ve ona mutluluğu çağrıştıracaktır. Ebebek’te bulacağınız bebek kolonyası çeşitleri, doğal ve rahatlatıcı kokularıyla bebeğinizi ferahlatacaktır. Üstelik bazı ürünlerin içerdiği lavanta kokusu bebeğinizin teninde yumuşak bir his bırakacaktır. Yıllar sonra bu koku, çocuğunuzu o huzurlu günlere götürecektir.

Mis Kokulu Bebek Kolonyaları Uygun Fiyatlarla ebebek’te

Bebek kolonyasında isim yapmış markaların bebek kolonya çeşitleri uygun fiyatlarla ebebek’te. Uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bebek kolonyalarını aynı gün kargo imkânıyla kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Hepsi dermatolojik olarak test edilmiş ürünler olduğundan aklınızda soru işareti kalmayacaktır. Ebebek’teki kolonya çeşitlerinden bir ya da birkaçını seçerek bebeğinizde temizlik ve ferahlık sağlayın. Bebek kolonyası çeşitlerini sürpriz indirimlerle etiket fiyatının çok daha altında bulabileceğinizi unutmayın.