SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Gaz Giderici İlaç

BEBEK GAZ GİDERİCİ İLAÇ

 

Bebekler anne karnındayken her türlü ihtiyaçlarını giderir ve huzurla büyürler. Doğdukları andan itibaren tüm vücutları dış dünyaya alışmaya çalışır. Sindirim sistemleri daha tam gelişmemiş olan bebekler, anne sütü ya da mama aldıklarında bazen bağırsak problemleri yaşayabilirler. Çoğu anne gaz sancısı anlarında bebeklerine dışarıdan müdahaleler ile yardımcı olur. Hafif gaz masajları ve sıcak tutma gibi yöntemler ile bebeğinizi rahatlatabilir ve huzurlu bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle gaz sorunu çok olan küçük bebekler için bebek gaz giderici ilaç niyetine kullanacağınız kiraz çekirdekleri sizin için oldukça pratiktir.

 

Bebekleri Sıcak Tutmak İşin Püf Noktası

 

Yenidoğan bebekleri her zaman kendinizden bir kat daha fazla giydirmeniz gerekir. Daha dış dünyaya alışık olmayan vücutları onları tam olarak koruyamaz ve anne karnındaki sıcaklığa alışkın olduklarından üşümeleri olasıdır. Bebekler üşüdüğünde ya da anne sütünü veya mamayı tam olarak sindiremediğinde genelde gaz sorunu ile karşılaşırlar. Ayrıca daha tam hareketli olmayan bebeğiniz ilk üç ayında kendiliğinden gazını çıkarmayı maalesef bilemez. Bebekleri rahatlatmanın en kolay yollarından biri de ayaklarını ve karın bölgelerini sıcak tutmaktır. Genellikle ütü ile ısıtılan pamuklu bezleri bebeklerin karnına ve ayaklarına tutarız; fakat bu ağlayan bebek ile baş etmeye çalışırken pek pratik bir yöntem sayılmaz. Kiraz çekirdeğinin çabuk ısınıp, ısıyı bünyelerinde tutma özellikleri sayesinde bebeğinizi doğal yollardan ısıtabilirsiniz. Kiraz çekirdeklerini saklayacağınız minik bir torbayı ister fırında ister mikrodalga fırında ısıtarak pratik bir şekilde sıcak kompres yapabilirsiniz.

 

Gaz Sancısı Yüzünden Ağlayan Bebeğinize Müdahale Etmek Artık Çok Kolay

 

Sıcak su torbasından daha güvenli olan kiraz çekirdeği torbası sayesinde bebeğinizin güvenliği konusunda endişeleriniz olmaz. Isıttığınız torbayı önce kendi cildinizde deneyerek sıcaklığını kontrol edip daha sonra bebeğinizin vücudunu ısıtmak için kullanabilirsiniz. Eğer sürekli elinizin altında sıcak kiraz çekirdeği torbası olsun isterseniz kışın kaloriferin üstünde tutarak gaz atakları anında hiç vakit kaybetmeden bebeğinize sıcak kompres yapabilirsiniz. Özellikle bebeğinizin karın bölgesini sıcak tutup masaj yapmanız halinde bebeğiniz çok rahatlayacaktır. Bebeğiniz hareket halinde olacağından torbayı karnında tutmak bazen zorlaşabilir. Bunun için kiraz çekirdekli gaz giderici kemer kullanarak bebeğinizin bel ve karın bölgesini rahatlıkla sıcak tutabilirsiniz. Çekirdeklerini kolayca içinden çıkarıp %100 pamuktan üretilen kemerini çamaşır makinesinde temizleyebilirsiniz. Bebeğinizin beline pratik bir şekilde bağlayabileceğiniz yumuşacık kumaşa sahip bu kemer ve sonrasında yapacağınız gaz masajı ile bebeğiniz gevşeyecek ve daha huzurlu olacak.

 

Patik Denilince Akla Artık Kiraz Çekirdeği Patiği Geliyor

 

Bebeklerin sadece karın bölgesi değil ayaklarının da sıcak tutulması çok önemlidir. En hareketli bölgeleri olan ayaklarına sıcak kompres yapmak çok zor olsa gerek. Kiraz çekirdeği patiği kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Özel olarak üretilen patiğin içerisindeki çekirdekler sayesinde uzun bir süre bebeğinizin ayakları sıcak kalır ve bu da gaz sancılarını hafifletir. Isısını ayarladığınız patiği kolaylıkla kıyafetlerinin üstüne giydirebilirsiniz. Aynı kemerde olduğu gibi ister fırında ister mikrodalgada ısıtabileceğiniz bu özel patikleri kullanmak çok pratik.


 

Her Derde Deva ebebek!

 

Evde kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi kısıtlı olan vaktinizi harcamak istemiyorsanız ebebek’te bulacağınız kiraz çekirdeğinden hazırlanmış özel keseler ile bebeğinizi sıcacık tutabilirsiniz. Bebek gaz giderici ilaç niyetine kullanabileceğiniz, anneler için doğal malzemeden üretilmiş bu ürünleri sadece bebeğiniz için değil kendiniz için de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara sahip olacağınız ve kullanımı kolay kiraz çekirdeği kemeri ve patiğini ister mağazalarımızdan ister internet sitemizden temin edebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlar, aynı gün kargo imkanı ile ebebek her zaman hizmetinizde.