SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Deniz Yeleği

BEBEK DENİZ YELEĞİ

Yaz ayları yaklaşıyorken ailenizle birlikte tatil planları yapmaya başlarsınız. Bebeğinizle denize ya da havuza gireceğiniz günü iple çekerken, bir yandan da bebeğinizin güvenliğini nasıl sağlayacağınızı düşünürsünüz. Küçük bebekler simit kullanabilirken bebeğiniz büyüdükçe daha da özgür hareket etmek ister. Bebek deniz yeleği ile bebeğiniz suyun içinde güvenle oynarken siz de tatilin keyfini çıkarırsınız.

Bebeğinizin Güvenliği İçin Mutlaka Deniz Yeleği Kullanın

Bebeğiniz artık büyüdü ve onunla tatil bazen yorucu olabiliyor. Suyu çok seven ve sudan hiç çıkmak istemeyen çocuğunuz için tüm tatil boyunca endişelenmek istemezsiniz. Çocuğunuza iyi bir güvenlik önlemi almak istiyorsanız, tatile gitmeden önce mutlaka deniz yeleği almanızı tavsiye ederiz. Bebek can yelekleri bebeğinizin üst vücudunu sararak suyun içinde güvenle vakit geçirmesine imkân sağlar. Sadece yüzme bilmeyen bebekler için değil, 3-6 yaş arası tüm çocuklara güvenle kullandırabilirsiniz. Sahil kenarında, iskele kenarında ya da tekne üstünde bebeğinize rahatlıkla giydirebileceğiniz deniz yelekleri ile her yere koşturmayı seven bebeğinizin güvenliğini sağlarsınız. Her ne kadar çocuğunuz yüzme bilse de denizin ya da havuzun kalabalık ortamında bebeğinizin güvenliğini her saniye sağlayamayabilirsiniz. Olası bir boğulma ya da kaza riskini ortadan kaldırabilmek adına bebeğinize su içindeyken mutlaka deniz yeleği giydirin.

Bebeğinize Deniz Yeleği Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Bazı Noktalar Var!

Çocuk deniz yeleği alırken dikkat edilmesi gerekilen en önemli nokta çocuğun boyuna uygun olup olmamasıdır. Birkaç yıl giyinir mantığıyla alınan büyük deniz yeleklerinde çocuklar hem rahat etmez hem de güvenli olmaz. Bu yüzden alacağınız deniz yeleğinin hangi yaş grubuna hitap ettiğine mutlaka dikkat edin. Yeleklerin bebek sağlığına uygun kimyasal madde içermeyen malzemeden üretilmesi çok önemli. Ayrıca suda fark edilecek bir renkte olması sayesinde bebeğiniz her zaman göz önünde olur. Deniz veya havuz suyu ile aynı ya da benzer renkte olan bebek can yelekleri pek tercih edilmez. Deniz yeleğinin şişirme bölümlerinin farklı olmasına da özen göstermekte yarar var. Bir tarafı patladığı zaman yeleğin tüm havasının inmemesi güvenlik açısından çok önemli. Yeleğin klipslerinin suyun içinde kolayca açılmaması da ayrıca dikkat etmeniz gereken bir nokta. Yeleği kullanmadan önce mutlaka su içinde deneyin. Eğer bir patlak var ise bebeğinizin kullanmasına izin vermeyin.

En Kaliteli Markalar ile Bebeğinizin Güvenliği Emin Ellerde

Ebebek, bebeğinizin güvenliğini her zaman en önde tutar. Ebebek’teki deniz yelekleri ile 3-6 yaş arası tüm çocukların sudaki güvenliğini sağlayabilirsiniz. Suyun içinde rahatça fark edilecek canlı renkleri ile hem göze hitap eder hem de bebeğinizin rahatça fark edilmesini sağlarsınız. Kırmızı, sarı gibi düz renklerin yanında deniz yaşamı temalı desenleri ile hem şık hem de eğlenceli deniz yeleklerine sahip olabilirsiniz. 3 ayrı şişirme bölümü bulunan bebek can yelekleri ile olası hava sızması ya da patlama sonucu yeleğin tüm havası inmez ve bebeğiniz tehlikeye girmez. Şişirme işleminin pratikliği ve boyutlarının çok büyük olmaması sayesinde, deniz yeleğini istediğiniz yere çantanızda taşıyarak götürebilirsiniz. Ayrıca suya girmek için sabırsızlanan bebeğinize yetişebilmek adına bu pratiklik çok işinize yarayacak. Deniz yeleklerinin ayarlanabilir tokaları sayesinde bebeğinizin bedenine göre aylarlar, üzerinden çıkmamasını sağlarsınız. Yakalı olan modelleri ile bebeğinizin boyun ve baş bölgesi için ekstra koruma sağlarsınız.

Her Bütçeye Uygun Bebek Deniz Yelekleri için Ebebek Sizlerle!

Bebeğinize alacağınız bebek deniz yeleği ile tüm yılın yorgunluğunu atmak istediğiniz tatilde bebeğinizin güvenliğini artırarak daha da huzurlu dinlenebilirsiniz. Her üründe olduğu gibi bebek can yelekleri alanında da kalitenin ve uygun fiyatların adresi yine ebebek! Güneş kremi, şapkası ve deniz yeleği ile bebeğiniz tatile hazır!

 

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo