SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

9 Volt Pil

9 VOLT PİL


 

İlkokul çağında yaptığımız basit elektrik devresini hepimiz hatırlarız. Birkaç pil, minik bir ampul ve anahtar ile dünyanın en önemli deneyini yapmış gibi hissederdik kendimizi. Bu deneydeki en önemli malzeme ise pildir. Bunlar, hayatımızdaki çoğu eşyanın enerji kaynağıdır. Bu müthiş buluş sayesinde düşük enerji ihtiyacı olan tüm eşyalarımızı rahatlıkla çalıştırabiliyoruz. Özellikle saat, kumanda, oyuncak, el feneri, laptop gibi gün içinde kullandığımız tüm eşyalara enerji vermesi sayesinde hayatımız kolaylaşır. Siz de daha güçlü enerjiye ihtiyacı olan büyük oyuncaklarda kullanacağınız 9 volt pil ile bebeğiniz ile keyifli oyunlar oynayabileceksiniz.


 

Hayatımızın Vazgeçilmez Enerji Kaynağı!


 

Çok değil, 20 sene öncesine baktığınızda hayatınızda bu kadar çok elektronik cihaz olmadığını fark edeceksiniz. Şimdi ise sahip olduğumuz birçok elektronik eşyanın enerjiye ihtiyacı var. Bazısı direkt elektriğe ihtiyaç duyarken bazısı şarj edilebilir ya da sadece pil takılarak kullanılır. Günümüz teknolojisi ile portatif eşyaların sayısı artmış durumda. En basitinden eve ayak bastığımız an telefonumuzu şarja takar, bir elimizde kumanda diğer elimizde laptop ile ya koltukta keyif ya da masa başında iş yaparız. Bunların hepsi için enerjiye ihtiyaç duyarız. Bunun için icadı çok önemli bir ürün olan pile sahip olmamız gerekir. Şimdi her yerden kolaylıkla satın alabileceğimiz piller sayesinde tüm elektronik cihazlarımıza can veririz.


 

Büyük Küçük Tüm Elektronik Eşyalarınıza Enerji Sağlayın


 

Piller, kullanım yerlerine göre çeşitlilik gösterir. Kullanacağınız aletin boyutu ve dolayısıyla ihtiyaç duyduğu enerji miktarına göre seçimi yapılır. Tüm elektronik aletlere uyacak küçük, orta ve büyük boy güç kaynaklarının yanında 9v pil evinizin vazgeçilmezi olacak. Sizin yapmanız gereken tek şey batarya kısmını kontrol edip, ona uygun güç kaynağı seçmektir. Bu enerji kaynaklarının ömürleri aletin ihtiyaç duyduğu enerjiye, gün içinde ne kadar kullandığınıza ve kullanmadığınız zamanın süresine göre değişiklik gösterir. Çekmecenizde duran piller kullanmadığınız halde genellikle ömrünü tüketir. Bu yüzden son teknoloji ile üretilen markaları tercih ederek daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Piller, pahalı ve işlenmesi zor kimyasallardan üretilir. Ayrıca bu kimyasallar çevreye zarar verici özelliğe sahiptirler. Bu yüzden ömürleri bittiği zaman mutlaka pil atık kutusuna atılmaları ve geri dönüşüme verilmeleri çok önemlidir. Aksi halde ev atıklarının arasına karışanların içindeki kimyasallar doğaya karışarak toprak ve suda kirlenmelere yol açar. Şarj edilebilir olanları kullanarak çevre kirliliğine bir nebze de olsa engel olabilirsiniz.


 

Kesintisiz Eğlence İçin Enerjiyi Yenileyin


 

Günümüzde oyuncak sektörünün gelişmesi ile bebekler, ışıklı ve müzikli birçok eğlenceli oyun arkadaşlarına sahipler. Bebeğiniz bu oyuncaklar sayesinde bir yandan eğlenirken bir yandan da renkleri, şekilleri, sayıları ve alfabeyi öğrenir. Müzikli klavyeler, eğlenceli müzik aletleri, yumuşacık konuşan peluşlar, ninni söyleyen gece lambaları gibi birçok oyuncak ile bebeğiniz keyifli vakit geçirir. Tüm bu hareketli oyuncaklar için ise piller vazgeçilmez bir enerji kaynağıdır. Evinizin bir çekmecesi mutlaka bu güç kaynaklarının çeşitleri ile doludur. Bebeğinizin en favori oyuncağının enerjisi bittiği anda hiç vakit kaybetmeden pil çekmecenizden yenisini alır ve eğlencenin kesintisiz devam etmesini sağlarsınız.


 

Bebeğinizin Tüm Bataryalı Oyuncakları İçin Tek İhtiyacınız Pil


 

Küçük boyuttaki oyuncaklar daha az enerjiye ihtiyaç duyarken, daha büyük boyutlu oyuncaklar 9 volt pilin sağlayacağı güce ihtiyaç duyar. Sadece motorlu oyuncaklar değil, biraz ek güç gerektiren oyun konsolları, uzaktan kumandalar, CD oynatıcıları gibi günlük kullandığınız cihazların enerji ihtiyacını 9 volt pil ile sağlayabilirsiniz. Tekli paketlerde satılan bu güç kaynağının farklı markalarına sahip olmak için ebebek’e bakabilirsiniz. Dünyanın en çok satan markaları, en kaliteli ürünleri ile mağazalarımızda ve sitemizde sizleri bekliyor. Bebeğinizin sesli ve ışıklı, fazladan enerjiye ihtiyaç duyan oyuncakları için ideal olan, her bütçeye uygun 9 volt pil fiyatları ile ebebek, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Kampanyalı fiyatları kaçırmamak için ister mağazalarımızı ziyaret edin ister internet sitemizden aynı gün kargo imkânı ile tüm ürünlerimize sahip olun.