SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Hamile Tişörtü

HAMİLE TİŞÖRTÜ

Hamile kaldığınız günden beri en heves ettiğiniz zamanlar geldi, göbeğiniz belli oluyor artık! Tabii şimdi ne giyineceğim diye sizi bir telaş aldı. Eski kıyafetlerinize sığmaya çalışırken bir yandan bebeğinizin rahatını da düşünüyorsunuz. Çok fazla dar olmayan kıyafetler giyinerek hamileliği daha rahat geçirmeniz gerekir. Hamile tişörtü, özel yapısı sayesinde göbeğinizi sıkmaz ve gün içinde daha ferah hissetmenizi sağlar. Giyiminiz ne kadar sizi güzel gösteren ve günlük aktivitenizi engellemeyecek kadar ferahsa, o kadar pozitif duygularla dolarsınız ve bebeğinize bu duyguları yansıtır, onun karnınızda daha da huzurla büyümesine yardımcı olursunuz.

Göbeğiniz Büyüdükçe Eşinizin Tişörtlerini Giyinmeye Son!

Kadınlar, en güzel hissettiği zamanları hamileyken yaşadıklarını söylerler. Hem hormonların etkisiyle, hem de içinizde minik bir bebeğin büyümesinin etkisiyle heyecan ve sevinç dolu zamanlar yaşarsınız. Hevesle beklediğiniz göbeğiniz artık belli olmaya başladı ve çeşit çeşit tişörtler giyinip, bu güzel zamanlarınızın tadını doyasıya çıkarmak istiyorsunuz. Hamile demek sadece tek tip kıyafet giyinip sokağa çıkmak değildir. Artık hamile modası var ve siz de bu modaya ayak uydurmak istiyorsunuz. Çeşitli hamile tişört modelleri ile ebebek size bu ürünlerdeki güvenilir markalarıyla en iyi yardımcılarınızdan biri olacaktır.

Hamile tişörtlerinin iki yan tarafında bulunan lastikler göbeğiniz büyüdükçe esner ve sizi rahat ettirir. Göbeğiniz ne kadar büyürse büyüsün bu esnekliği sayesinde tişörtü, hem hamileliğinizin son anlarına kadar hem de kaliteli yapısı sayesinde doğum sonrası rahatlıkla giyinme imkânınız vardır. Göbeğinizi rahat ettirecek bol tişörtlerin yanı sıra tam göğüs altından bollaşan tişört modelleri ile görünümünüze farklılık katarsınız.

Baskılı, baskısız, renkli veya düz renk modelleri; V yaka, bisiklet yaka, kısa kol ve uzun kol seçenekleri ile her gününüzü aynı şeyleri giyinmek zorunda kalmadan geçirebileceksiniz. Hem modaya uygun, hem eğlenceli hem de şık hamile tişörtleri ile kendinizi daha iyi hissedersiniz. Terletmeyen pamuklu ve organik kumaşlar makinede kolayca yıkanabilir. Hatta ütü gerektirmeyen tişört modelleri ile çeşit çeşit kullanımı kolay hamile tişörtlerine sahip olabilirsiniz.

Hamile Baskılı Tişörtler İle Kıyafetinize Renk Katın

Baskılı tişörtler, genelde göbeğin üstünde bebeğinizin ve sizin o anki durumunuzu esprili bir dille anlatan neşeli tişörtlerdir. Hamile baskılı tişörtler hamilelerin çokça tercih ettiği modellerdir. Bu tişörtler sayesinde hem hayata esprili bir yönden bakabilir hem de göbeğinizde yarattığı ferahlık hissi ile daha rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Bebeğinizin ve sizin sağlığınız için baskı boyasının tamamen gebelere uygun olan temiz malzemeden yapılmış olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Sağlığı tehdit etmeyecek organik ham maddeden üretilmiş tişörtleri ile e-bebek sizin ve bebeğinizin sağlığını her zaman ilk sıraya koyar.

İsterseniz düz beyaz bir tişört alıp, evde üzerine baskı yaparak veya yazı yazarak hem aileniz hem de bebeğiniz için hatıra bırakabilirsiniz. Eşinizin ve kendinizin el izini tam göbeğinizin üstünde olacak şekilde baskı yaparsanız ileride bebeğinize bırakacağınız bir sürü hatıradan birini hayata geçirmiş olursunuz.

Süper Kahraman Anneler!

Herkesin annesi kendi gözünde kahramandır. Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren siz de bebeğinizin kahramanı olma hayalleri kurarsınız ve eminiz ki olacaksınız! Her anne kıymetlidir ve sonu gelmeyen emeklerinin karşılığı hiçbir şekilde ödenmez. E-bebek’teki hamile lisanslı tişörtler sayesinde hayalinizdeki anne olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Supermom temalı tişörtler ile hamileliğinize güç katabilirsiniz. Mavi, gri ve pembe renk; baskılı ve pullu seçenekleriyle her gününüzü aynı tişört ile geçirmez, hayatınıza farklılık katarsınız.

En Uygun Hamile Tişört Fiyatları ebebek’te!

Hamilelik demek hem bebeğin hem de sizin kişisel masraflarınızın çoğalması demek. E-bebek olarak bunun farkındayız ve bütçenize göre her kalemden ürünler ile karşınızda olmaya gayret gösteriyoruz. Hamile tişört fiyatları dudak uçuklatmayan ve her keseye uygun seçenekleriyle ebebek’te!

Lisanslı ürünleri dahil tüm tişörtler her bütçeye uygundur ve kaliteli kumaşlarla üretilir. %70 indirim fırsatıyla her bütçeye uygun tişörtlerimizden satın alın, hem hayatınız renklensin hem de göbeğiniz özgürce büyüsün. Hamile tişörtü, hamileliğiniz boyunca sizi ne giyineceğim derdinden kurtaracak. Giyineceğiniz tayt, pantolon veya etek ile günlük kıyafetinizi çeşit çeşit hamile tişörtleri ile tamamlayabilirsiniz. Hamilelere uygun bol ve sentetik olmayan kumaşlardan tercih ederseniz tüm gününüz ferah geçer.