SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Hamile Taytı

HAMİLE TAYTI

Günlük hayatımızda dar kot pantolonlar ya da vücudumuzu sıkıca saran elbiseler tercih ediyor olabiliriz; ancak hamile olunca bu seçeneklerin bir kısmını geride bırakmamız gerekiyor. Elbette hamileyken de dar kot pantolon ya da elbise giyebiliriz. Tabii bu giysilerin karın bölgesinin esnek olması koşuluyla. Böylece hem hamileliğin şişkinlik yaratan semptomlarından daha az rahatsızlık duyarız hem de bebeğimiz karnımızda daha huzurlu olur. Hamileyken en rahat edebileceğimiz kıyafet çeşitlerinden biri olan hamile taytı, normal kullanımda da çok rahat ettiğimiz bir kıyafet çeşididir. Eğer henüz kendinize bir alışveriş listesi yapmadıysanız elinize kâğıt ve kalem alın. Hamile taytları için de listenizdeki üst sıralarda yer açın.

Hamilelikte Tayt Giymek Rahatlık Seviyenizi Üstlere Çıkaracak 

Gencinden yaşlısına her kadının mutlaka en az bir taytı vardır. Günlük hayatta olsun sporda olsun taytlar ilk kıyafet tercihlerimizden biridir. Özellikle spor ya da yürüyüş yaparken, esnek yapıları sayesinde her hareketimizi kolayca yapabilir, vücudumuzu esnetebiliriz. Bebeğin anne karnında çok rahat ve güvende olduğunu biliyoruz; ancak bazen giydiğimiz kıyafetlerin bel lastikleri sıkı olabilir. Bu şekilde farkında olamasak da bebeğimiz huzursuzlanır. Kendinizi onun yerine koyun. Kim bir sıvı içinde rahat rahat yüzerken dışarıdan baskı yapılarak sıkışmak ister ki?

Belimizi sıkan o kıyafetleri çıkardığımızda, içindeyken aslında ne kadar rahatsız olduğumuzu anlarız. Bu nedenle, hamilelikte tayt giymek fikri oldukça cazip bir fikirdir. Tayt, vücudumuzu tamamen saran bir giyecektir. Bu şekilde dışarıdan sizi gören biri çok dar bir giysi giydiğinizi ve içinde huzursuz olabileceğinizi düşünebilir. Ancak tam aksine dar bir görüntüye sahip olması nedeniyle şık duran bu taytlar, güzel olduğu kadar rahattır da. Üstelik bu taytlar içinde daha ince görüneceğinizden hiç kuşkunuz olmasın. Rahat korse özellikleri, taytları hamilelerin bir numaralı tercihi yapmaktadır. Taytların içinde kendinizi gün boyu rahat hissedeceksiniz. Tayt giymenin bir diğer avantajı da çok kolay bir şekilde kombin yapabilecek olmanızdır. İster üzerine uzun bir tunik giyip şık bir görünüm oluşturun isterseniz de bir tişört ve spor ayakkabısı ile spor bir görünüm oluşturun. Her şekilde şık bir hamile olacağınızdan hiç kuşkumuz yok.

Farklı Hamile Tayt Modelleriyle Kombinlerinizi Çoğaltın

Hamileyken biz kadınların hormonları alt üst olur. Çoğu zaman sevinci de üzüntüyü de doruklarda yaşarız. Hamile bir kadının moralini yerine getirebilecek en önemli şeylerden biri de aynadan baktığında kendini güzel görmesidir. Bazen regl dönemlerimizde aynaya baktığımızda kendimizi çirkin görürüz. Peki, size bir ip ucu vermemizi ister misiniz? Böyle durumlarda kendinize bakım yapmanız ve şık kıyafetler giymeniz moralinizi yerine getirecektir. Hamileyken, giydiğinizde kendinizi şık hissedebileceğiniz kıyafetler dolabınızda mevcut değilse ne duruyorsunuz? Hemen ebebek’ten hamile tayt modelleri bakarak alışverişe başlayın ve dolabınıza birkaç güzel, kaliteli giysi katın. Üstelik yerinizden bile kalkmadan.

İster yaz hamilesi olun ister kış hem mevsimine hem de zevkinize uygun bir taytı ebebek’te muhakkak ki bulacaksınız. Uzun bel kesimi ve göbek kısmının esneyen kumaşı sayesinde hamileliğinizin sadece birkaç haftasında değil, göbeğinizin çıkmaya başladığı dönemden doğuma kadar ki uzun zaman diliminde bu taytları kullanabilirsiniz. Hatta lohusa dönemizde de ellinizin altında olmasını isteyeceksiniz. Sık sık rahatlıkla yıkayabileceğiniz bu ürünler çabucak eskimeyecektir. İleride bir çocuk daha düşünüyorsanız muhakkak saklamanızı öneririz. Dilerseniz hamile tayt modellerinden birkaç renk alarak farklı renkte tişört ve tuniklerinizle çok fazla kombin yapabilirsiniz. Bu şekilde aynı kıyafeti tekrar tekrar giyiyormuş hissine kapılmadan rahat ve şık olabilirsiniz.

Hamile Tayt Fiyatları Hiç Gözünüzü Korkutacak Cinsten Değil!

Ailenize yeni bir birey geliyor. Kafanızda bebeğinizi nasıl büyüteceğinizden tutun hangi okula göndereceğinize kadar uzanan birçok düşüncenin canlandığının farkındayız. Aranıza katılacak bu minik bireyin güzellikleri elbette düşüncelerinizde daha baskın; ancak zaman zaman kendinizi maddi olarak bu işin nasıl altından kalkacağınızı düşünürken bulabilirsiniz. Bebeğinize birçok kıyafet alırken kendinizi geri planda bırakabilirsiniz; ancak unutmayın ki bebeğinizin öncelikle mutlu bir anneye ihtiyacı vardır. Bu nedenle kendi ihtiyaçlarınızı geri planda bırakmak yerine ebebek’te bütçenize uygun şeyleri alın. Hamile taytı alarak az parça ile fazla kombin yapın. Üstelik sitemizi sürekli takip ederseniz tahmin ettiğinizden çok daha ucuz hamile tayt fiyatları göreceksiniz.