SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Hamile Pijama Takımı

HAMİLE PİJAMA TAKIMI

Hamilelik pijaması isteyen anneler rahatsız etmeyen, pamuklu bir kumaştan yapılmış ve lohusa pijama olarak da kullanılabilen iki parçadan oluşan pijamalar aramalıdır. Annenin büyüyen vücudunu rahatça saran ve aşırı ısınmasına neden olmadan onu sıcak tutan hamile pijama takımı tercih edilmelidir. Bu kıyafet türü, genellikle gece boyunca ihtiyaç duyulan emzirme döneminin ilk aşamalarında kullanılacak şekilde tasarlanabilir. Böylelikle lohusalığın ilk dönemlerinde de rahatça giyebilirsiniz. Bu pijamalara, ebebek’ten uygun fiyatlarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hamile Pijamaları Nasıl Olmalı

Annelik pijamaları öncelikle çok dar ve sıkı olmamalıdır. Hamileliğin tüm evrelerinde annenin kasığındaki kan akışı engellenmemelidir ki bebek yeterince beslenebilsin ve sağlıklı bir biçimde büyüyebilsin. Anne adayı gece uyumak için yattığı zaman, bebeğin ağırlığı genellikle annenin bacaklarındaki sinirlere ve sırtına baskı uygular. Bu nedenle hamile kadının uzun süre yatarken giydiği herhangi bir kıyafet, kan dolaşımını olumsuz etkilememelidir. Annenin göbeğinin altına sarkan ve vücuduna oturması için tasarlanan hamile pijamaları ve geceliklerinin, annenin bacaklarının ve sırtının kritik noktalarına baskı uygulayıp kan akışını engellemesinden kaçınılmalıdır.

Tabii ki özellikle hamile kadınlar için tasarlanmış pijamalar bulabilirsiniz. Eğer bunlardan bir çiftine yatırım yapmaya karar verirseniz, doğumdan sonra da kullanabileceğiniz ürünlere bakmalısınız. Çift parçadan oluşan hamile ve lohusa pijaması alacaksanız, ayarlanabilir bele sahip olan tasarımları arayın. İsterseniz bir geceliği tercih edebilirsiniz, ama aynı zamanda emzirme sırasında da kullanabileceğinizden emin olun.

Lohusa Takımlar Lohusalığınızı Daha Rahat Geçirmenize Yardımcı Olacak

Pamuk, hamile ve lohusa pijamalarının birçok tarzlarında da kullanılan mükemmel bir malzemedir. Birçok kadın, hamileliğinin son aşamalarında sıcak basmasından şikâyet eder. Doğal pamuk lifleri ile üretilen hamilelik pijamaları ise iyi nefes alır ve uyurken annenin vücudu etrafında hava dolaşımını teşvik eder. Bu sayede anne aşırı derecede sıcaklayıp terlemekten kurtulur. Bu tip giysiler için uygun olan diğer kumaş türü ise esneyen pamuklu kumaşlardır. Bu kumaşlar, annenin karnını saracak şekilde esneyebilir ve doğumdan sonra bozulmadan eski şekline dönebilir. Böylelikle anne, bu çeşit kumaştan yapılan lohusa takım almayı düşünürse doğum öncesi ve sonrası da rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca bu tarz esnek kumaşla yapılan pijamalar ve gecelikler ile anne rahat edecek ve mis gibi bir uyku çekecektir. Lohusalıkta en önemli şeylerden biri de annenin rahatça uyuyup dinlenmesidir. Bu nedenle seçilecek lohusa takımlarında rahatlık ve konfor ön planda tutulmalıdır.

Lohusa Pijamalarının Tasarımları Çok Kullanışlı

Doğumdan sonra bebeklerini emzirmeyi planlayan hamile kadınlar, kolayca açılan göğüs kısmına sahip lohusa pijamaları alarak fayda sağlayabilirler. Bu tür pijamalar, genellikle bir bebek bakım öğesi olarak etiketlenir ve anneye hem hamilelik sırasında hem de bebeğin hayatının ilk ayları veya ilk yıllarında emzirme esnasında hizmet edebilir. 

Tasarım, genellikle göğüslerin altında esnek ve dayanıklı bir kumaş türü kullanılarak ve üst gövdeyi kapsayan çift kumaş ile emzirme bölümü yapılmış şekildedir. Annesi, yeni doğmuş bebeğini beslemek için gece boyunca bir kanadı kolayca açabilir ve işini bitirdiğinde yerine geri takabilir. Bu pijamalar, annenin kıyafetini değiştirmesine gerek duymadan bebeğini kolayca emzirmesine katkı sağlar. İlk zamanlardaki emzirme sıklığı göz önünde bulundurulacak olursa bu bölmelerin ne kadar işe yarayacağı ortadadır.

Lohusa Pijama Takımları Uyum Yakalamanıza Yardımcı Oluyor

Hamilelik, kendinizi şımartmak için iyi bir zamandır. Ve lohusa pijamalarıyla şımarmaktan daha iyi ne olabilir? Hamilelik ve emzirme hayatınızın en güzel zamanları arasında yer alacaktır. Bu dünyadaki hiçbir anne bebeği ile ilgilenirken giydiği şey yüzünden rahatsızlık duymak istemez. Bu nedenle, lohusa pijama takımları size ve bebeğinize büyük rahatlık sağlamak için tasarlanmalıdır. Dokuz yoğun aydan sonra vücudunuzun rahatlamaya gerçekten ihtiyacı var!

Lohusa pijamalarında bedeninize uygun takımlar seçmek oldukça önemlidir. Bir bebeği henüz doğurmanız, çok bol kıyafetlerle saklanmak gerektiği anlamına gelmez. Lohusa takımlarını seçerken hamilelik öncesi bedeninizi göz önünde bulundurun, çünkü zaten bu ürünlerin çoğu esnek kumaşlarla üretilmektedir. Bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyen yumuşak kumaşlarla üretilen pijamaları seçmeyi unutmayın. Emzirirken bebeğiniz güzel bir kucaklamayı hak ediyor değil mi?

Üçlü Lohusa Pijama Takımı Oldukça Avantajlı

Lohusalık dönemi için kadınlara özel olarak üretilen, farklı zevk ve beğenilere, aynı zamanda da ihtiyaçlara yönelik oluşturulan hamile pijama takımı tasarımlarını seçkin markalarla ebebek’te bulabilirsiniz. Lohusa pijama takımlarına bir de sabahlık ekleyerek üçlü lohusa pijama takımı oluşturabilirsiniz. Kolsuz, uzun veya kısa kollu modeller; fırfırlı ve farklı detaylarla süslenmiş lohusa pijamalar; şortlu takımlar, kışın sizi sıcacık tutacak yumuşacık pamuklu pijamalar ve daha birçok lohusa ve hamile pijama takımı modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.