450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

YardımYardım
SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Fotoğraf Albümü

Aradığınız kelimeye / kritere uygun bir sonuç bulunamamıştır.

BEBEK FOTOĞRAF ALBÜMÜ

 

Bebek dünyaya getirmek, bir kadın ve bir erkeğin hayatlarındaki en büyük olaylardan biridir. Artık yaşamlarına bir kişi daha eklenecek ve tüm hayatları değişecektir. Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz ilk anki heyecanınız eminiz daha dün gibi aklınızda. Gün be gün büyüyen karnınız ise size mucize nedir sorusunun cevabını veriyor. Her hafta büyüyen karnınızı fotoğraflamak ya da bir fotoğrafçı ile anlaşarak hamile çekimi yapmak, bu anları ölümsüzleştirmeniz için harika bir fikir olabilir. Devamında doğacak bebeğiniz içinse yenidoğan çekimi yaptırabilir, o el kadarki halini sonsuza dek ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu hoş hatıraları bir yerde toplamak ve bebeğinizi görmeye gelen sevdiklerinizle paylaşmak içinse şık bir bebek fotoğraf albümü yeterli olacaktır.

 

Baby Shower Partinizi Güzel Bir Albümde Toplayın!

 

Bebeğiniz dünyaya gelmeye hazırlanırken, siz de farklı hazırlıklar içerisine girersiniz. Kafanız yavaş yavaş doğum stresiyle boğuşmaya başlamışken, sizi kendinize getirecek bir baby shower partisi düzenlemek harika bir fikir değil mi? Anneliğinizin ilk ayları biraz yoğun geçeceğinden sevdiklerinizle aynı sıklıkta görüşemeyebilirsiniz. Bu parti, doğumunuz öncesi tüm sevdiklerinizi bir araya getirerek harika vakit geçirmenizi sağlayacak. Harika yiyecekler, süslemeler ve hediyeler de cabası! Peki, o güne dair çekeceğiniz fotoğrafları bir albümde toplayıp bebeğiniz biraz büyüdüğünde ona göstermeye ne dersiniz? Onu karnınızda ne zorluklarla, fakat ne büyük mutlulukla taşıdığınıza tanık olacak; size bir kez daha minnet duyacaktır.

 

Yenidoğan Çekimlerinizi Koymak İçin Bir Bebek Albümü Şart

 

Doğum henüz gerçekleşmeden yerinizi ayırtsanız iyi olur. Çünkü yenidoğan çekimleri bir harika! Masum meleğinizin dünyaya gözlerini açtığı o ilk günlerde yapılan bu çekimlere bayılacaksınız. Farklı kostümler giydirilen, minicik sepetlerde adeta bir meyve gibi duran bebeğinizin; esnerken, uyurken ve hatta gülerken çekilmiş bu fotoğrafları yıllar sonra bakarken size iç geçirtecektir. Siz de bebeğiniz için bu tarz fotoğraflar çektirebilir ve onları bir albümde toplayabilirsiniz. Böylece hem bebeğinizi görmeye gelen misafirlerinize bu hoş albümü gösterebilirsiniz, hem de yıllar sonra çocuğunuzla birlikte bu fotoğraflara bakarak geçmişi güzelce anabilirsiniz. Bebek albümü ile tüm güzel anılarınız yıllarca sizinle birlikte yaşar.

 

Bebeğinizin El ve Ayak İzlerini Bir Ömür Saklayın

 

Bebeğinizin el ve ayak izlerini adeta bir sanat eseriymişçesine saklayıp asmanıza olanak tanıyan hatıra albümlerine bayılacaksınız. Kızınız için pembe, oğlunuz içinse mavi rengini tercih edebileceğiniz bu albümün içindeki el ve ayak izi kalıpları bebeğinizin cildine zarar vermeyen malzemeden üretilmiştir. Toksik olmayan bu malzemeye bebeğinizin elini, ayağını bastırın ve hava ile temas ederek kurumasını bekleyin. Sonrasında ister albüm kapağınızda isterseniz de evinizin bir köşesinde sergileyin. 30 adet acid-free iç sayfaları ile birçok fotoğrafı saklama imkânını sunan bu ürün ile anılarınız ölümsüzleşsin.

 

En Güzel Hatıralar: İlk Yaş Günü

 

Göz açıp kapayıncaya kadar 1 yıl geçmiş bile… Şimdi miniğinize birinci yaş partisi yapma zamanı geldi. Bebeğinizin sevdiği kahramanlarla bezenmiş süsler, renkli tabak ve bardaklar, bebeğinizin isminin yazılı olduğu özenle yapılmış doğum günü pastası bu partinin olmazsa olmazlarıdır. Tüm sevdiklerinizi davet ederek bebeğinizin ilk yaşına bastığı bu özel günü bir parti ile kutlayabilirsiniz. O ilk mumunu üflerkenki anı ölümsüzleştirmek, yıllar sonra dönüp baktığınızda size iyi ki dedirtecektir. O gün yanınızda olan tüm sevdiklerinizin bir arada olduğu ve minik yavrunuzun sevimli kostümüyle poz verdiği doğum günü anılarınız için bir fotoğraf albümü alarak hepsini bir yerde toplayabilirsiniz. Böylece çocuğunuz büyüdüğünde ne kadar çok sevildiğini bu albümlere bakarak bir kez daha anlayacaktır. Siz de zaman zaman o günlere özlem duyacak, dönüp tek tek bakmak isteyeceksiniz. Bu albümler sayesinde tek bir fotoğrafınız bile kaybolmayacak, yıllarca sizinle birlikte yaşayacaklardır.

 

Anı Ölümsüzleştiren Bebek Fotoğraf Albümleri ebebek’te

 

Bebeğinizin cildine zarar vermeyen, yüksek kaliteli deri bebek fotoğraf albümü çeşitleri ebebek ile bir tık kadar uzağınızda! Çok uygun bebek albümü fiyatları ile ister mavi, isterseniz de pembe renkte bir fotoğraf albümü sahibi olabilirsiniz. Siz de fotoğraflarınızın kaybolmasını istemiyor ve belli bir kategoride bir arada durmalarını istiyorsanız, şık bir albümle onları ölümsüzleştirin!