SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Lohusa Korsesi

LOHUSA KORSESİ

Hamilelik bir kadının hayatında yaşayabileceği harika bir deneyimdir. Ancak, hamilelik öncesi vücut ölçülerine geri dönmek için büyük bir toplumsal baskı altında olduğumuzu söylesek pek de abartmış olmayız. Hamilelik öncesi vücudunuzu geri kazanmanın bir yolu da lohusa korsesi kullanımıdır. Ünlülerin de bu tekniği kullandığı bilinmektedir. Doğumdan sonra tekrar forma girmek isteyenler için bu yöntemi seçmek iyi bir fikir olabilir.

Doğum Sonrası Korse ile Bedeninize Destek Sağlayın

Özel olarak tasarlanmış göbek çevresini saran lohusa korseleri, yeni anneler tarafından etkili bir şekilde kullanılabilir. Annelerin, doğum sonrası korse kullanarak karınlarına destek sağlamalarına yardımcı olacaktır. Lohusa korseleri sadece kozmetik amaçlı kullanılmamaktadır. Doğum sonrası korseler, doğumun ardından annelerin sırt problemlerine yardımcı olması için doktorlar tarafından da önerilmektedir. Ayrıca doğum sonrası duruşunuzda size yardımcı olabilir.

Doğum Öncesine Hızlı Dönüş

Doğum sonrası korseler, karın kaslarınızı yavaşça sıkıştırarak çalışır. Bu, rahminizin normal boyutuna daha hızlı dönmesine yardımcı olur. Lohusa korsesini birkaç farklı boyutta satın almanız gerekebilir. Bu düzenli bir kullanıma sebep olur ve karın çevreniz daha hızlı biçimde daralır.  Eski lohusa korselerinin aksine, modern lohusa korselerini kullanmak güvenlidir. Kullanmaya başlamadan önce yine de doktorunuzla konuştuğunuzdan emin olun.

Hamilelik Sonrası Korse Çeşitleri İçin Ebebek’e Bir Göz Atın

Bebeğiniz doğduktan sonra lohusa korsesi ek destek sağlamaya yardımcı olabilir. Karnınız hamilelik sırasında gerilir ve doğumdan sonra gevşer. Gevşek deriye, doğru destek olmazsanız sarkmaya başlayabilir. Lohusa korseleri, gebelik sonrası göbeğinizi sıkıca tutmanıza destek olur. Bu, cildinizi düzgün bir şekilde germeye yardımcı olur ve ayrıca duruşunuza destek sağlar. Hamilelik sonrası korse çeşitleri için ebebek’e şöyle bir göz gezdirdiğinizde doğum sonrası inceltici korse, lohusa korsesi ve diz kapaklarına kadar uzanan doğum sonrası korsesini göreceksiniz. Sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Sezaryen Sonrası Korse Kullanımı Lohusa Anneye Yarar Sağlar mı?

Birçok kültürde, yeni anneler doğum öncesi görünümlerini yeniden kazanma çabasıyla, doğumdan sonraki ilk birkaç ay içinde bir lohusa kuşağı, göbek bandı veya lohusa korsesi kullanacaktır. Sezaryen doğum yapan kadınlar, kesi için destek ve koruma sağlayabileceği düşüncesiyle de kuşak kullanabilirler. Sezaryen sonrası korse kullanımının öksürme, gülme, hatta yataktan içeri girip çıkarken ek destek sağlayabileceği doğrudur. Yani eğer bir lohusa korsesi sizi daha güvenli ve karnınızı desteklenmiş hissettirirse, onu kullanmaya devam edebilirsiniz. Bununla birlikte, unutmayın ki bunu destekleyecek bilimsel bir kanıt yok.

Takması ve Çıkarması Kolay Olsun

Sezaryen sonrası korse kullanmaya başlamadan önce doktorunuzla konuştuğunuzdan emin olun. Eğer bebeğinizi sezaryen ile doğurduysanız, kesiyi iyileştirmek için destek sağlayan bir marka satın alın. Takılması ve çıkarılması kolay bir tip lohusa korsesi seçtiğinizden emin olun. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin. Birini seçmeden önce birkaçını denemek için tereddüt etmeyin. Başkaları için işe yarayan sizin için uygun olmayabilir.

Doğum Sonrası Toparlayıcı Korse ile Kilolara Kolayca Veda Edin!

Doğumun ardından fazla kiloları vermeyi planladığınızda, muhtemelen spor salonunda saatlerce kalacağınızı düşünebilirsiniz. Ama bebeğinizi büyütürken buna fazla zamanınız yok. Dünyaya yeni gelen bebeğin tüm sorumlulukları ile uğraşan yeni annelerin egzersiz için zaman ayırmaları genellikle zordur. Doğum sonrası toparlayıcı korse, spor yapmadan ince bir bele kavuşmak için iyi bir alternatiftir. Sadece tak ve hemen hamilelik sonrası vücuduna geri dön. Akılda tutulması gereken önemli faktörler de vardır. Bunlar, sağlıklı ve dengeli bir diyet, şanslı genetik yapı ve bebeğinizi emzirerek harcayacağınız kaloriler olarak sıralanabilir.

Eski Şekle Kavuşmayı Destekler

Düzenli egzersiz yapmanın yanı sıra doğum sonrası toparlayıcı korse kullanımı, doğumda şeklini kaybeden karnınızın hamilelik öncesine geri dönmesine yardımcı olmak için gereklidir. Sadece bu değil, aynı zamanda doğumdan sonra daha çabuk iyileşmenize yardımcı olabilir. Hamilelik sonrası sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzına öncülük etmek, vücudunuzun daha hızlı iyileşmesine izin vermenin yanı sıra şekillenmenize de yardımcı olacaktır. Küçük bebeğinize ve kendinize bakmak şimdilik en önemli şeydir.

Cebinizi Zorlamadan Alabileceğiniz Doğum Sonrası Korse Fiyatları Ebebek’te!

Bilindiği gibi, bu aşamada her yeni anne için hamilelikten sonra doğum kilolarına büyük bir meydan okuma başlar. Doğum sonrası karın yağı, yeni annelerin en sık karşılaşılan şikâyetlerinden biridir. Karındaki kaslar gebeliğe bağlı olarak büyür ve şekle geri dönmesi zaman alır. Önce vücudunuzun iyileşmesine izin verin ve sonra bu fazla yağı ve kiloyu vermek için mücadele edin. Hamileliğiniz sırasında yavaş yavaş kilo aldınız ve vücudunuz, lohusa korsesi ile birlikte olsun ya da olmasın eninde sonunda iyileşecek. Sağlıklı ve dengeli beslenme ile düzenli egzersiz yapmak, hamileliğinizin ağırlığını azaltmanıza ve karın kaslarınızı onarmanıza yardımcı olacaktır.

Doğum sonrası korse fiyatları için ebebek mağazalarına bakmak bütçeniz için uygun bir tercih olacaktır. Üstelik sitemizi takip ederek %70’e varan indirimleri yakalayabilirsiniz. Lohusa korsesi kullanmaya karar verdikten ve tüm avantajlarını, eksilerini okuduktan sonra sizin için en iyisini satın aldığınızdan emin olun. Hem ihtiyaçlarınız hem de bütçeniz için uygun olanı seçin.