SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Hamile Hırkası

HAMİLE HIRKASI

Hamile giyim denilince akla sadece robadan elbiseler ve bol tişörtler gelir; fakat günümüzde hamile modası diye bir şey var artık. Moda sayesinde gebe kadınlar, eskiden olduğu gibi vücut hatlarını saklayan kıyafetleri tercih etmiyor. Bazen anneler hamile kaldıkları andan itibaren sadece bebeklerinin ihtiyaçlarını düşünür ve ona göre alışveriş yaparlar. Hayatınızın tüm anlarını bebeğinizin giyimi, yemesi, sağlığı ve benzeri konuları düşünerek geçireceksiniz zaten; fakat yaşadığınız bu muhteşem 9 ayı bir daha geri alamayacaksınız. Fırsatınız varken hamileliğin size verdiği güzelliği kendinize zaman ayırarak, bakım yaptırarak ve şık kıyafetler giyerek doyasıya yaşayın. Jean pantolonlar, taytlar, etekler, elbiseler, desenli veya baskılı tişörtler artık anne adaylarının günlük kıyafetleri arasındadır. Bunların hepsini tamamlayan bir parça olan hamile hırkası ise kadınların vazgeçilmez bir parçası oluyor. Hem basit hem de şık olan bu hırkalar sayesinde kendinizi daha da güzel hissedersiniz. Ayrıca hamile hırkaları mevsim geçişlerinde sizi kalın montlar giyinmekten kurtarır.

Hamile Hırkası Modellerinin Çeşitliliğiyle Her Hava Koşulunda Sizi Koruyacak

Gebeliğiniz boyunca sürekli sıcak bastığından şikâyet edersiniz. Kalın giyinseniz çok ısınır, ince giyinseniz üşürsünüz. Bunun ortasını bulmanın en güzel yolu hamile hırkasından geçer. Bu hırkalar, mont giyinemeyeceğiniz kadar sıcak olan havalarda kıyafetinizi tamamlayıcı unsur olur. Ayrıca evde, işte veya yürüyüşte sizi çok daraltmadan ama yeterince sıcak tutarak günü ferah geçirmenizi sağlar.

Gebeyken bağışıklık sisteminiz daha zayıf olabilir. Sadece soğuk havalarda değil sıcak yaz günlerinde de klimalı ortamdan korunmalısınız. Eğer çalışan bir anne adayı iseniz, klimalı ortamda sizi ince bir hamile hırkası daha iyi koruyacaktır. Bazı toplu taşıma araçlarının kliması da sizi etkileyebilir. Bu sebepten dolayı yanınızda size yük olmayacak incelikte bir hamile hırkası gününüzü kurtarır.

Doğum sonrası hastanede ve evde kendinize dikkat etmeniz gerekir. Eğer kış aylarında doğum yaptıysanız, bebek ve kendiniz için hazırladığınız hastane çantanıza hamile hırkası koymayı unutmayın. Genelde hastane koşulları sıcaklık bakımından hem anne hem de bebek için uygundur; fakat odada sıkıldığınızda ve hastane içinde yürüme ihtiyacı duyduğunuzda bu hırkalar sizin imdadınıza koşacaktır. Bol ve düğmesiz olmaları sebebiyle de bebeğinizi rahatlıkla emzirebilirsiniz.

Evde hali hazırda var olan hırkalarınızı gebelik süresince giyinebilirsiniz. Sadece unutmayın ki örgü kumaş bir esnedi mi bir daha eski haline dönmez. O yüzden hırkanızın düğmelerini göbeğiniz büyüdüğünde iliklerken iki kez düşünün deriz.

Hamile hırkaları genelde düğmesiz, bol ve uzun olur. Düğme olmadığı için “Göbeğim büyüdü artık giyinemeyeceğim.” derdine düşmenize gerek yok. Hem bebeğinizi karnınızda taşırken hem de doğum sonrası bu hırkaları rahatlıkla giyinebilirsiniz.

Farklı renk ve bedenlerde bulabileceğiniz hamile hırkası modelleri için e-bebek’i ziyaret etmeyi unutmayın. GeBe markasının hamileler için özel ürettiği, ham maddesi organik, hem konforlu hem de şık kıyafetleri ile bu güzel sürecin tadına varabilirsiniz.

Hamile Ceketi Serin Havalardaki Dostunuzdur

Gebelikte yürüyüş çok önemlidir. Kolay bir doğum geçirmeniz ve pozitif bir ruh sağlığı için gün içinde hareket etmeniz, mümkünse dışarıda temiz hava alarak yürüyüşler yapmanız gerekir. Her yürüyüş sizde mutluluk hormonunun salgılanmasına yardımcı olur ve bu sayede bebeğiniz karnınızda huzurla ve mutlulukla büyür; fakat dikkat etmeniz gereken nokta serin havalarda parka, sahile veya ormanlık alana gittiğinizde yanınıza kalın bir mont almak yerine büyüyen göbeğinize uygun trençkot tarzı ceketler almanızdır. Hamile ceketi hem sizi soğuktan korur hem de kalın kıyafetlerin verdiği rahatsızlık hissini giderir.

Ebebek’te bulacağınız hamile ceketleri, hem rengi hem de kalitesi açısından sizi tatmin edecektir. Göğüs altından geçen ince kemeri ve göbek kısmında bollaşan modeli sayesinde gebeliğinizin her aşamasında ve doğum sonrası rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mevsim geçişleri ve hafif serin havalar için çok ideal olan bu ceketler, günlük kıyafetlerinizin üstüne size şık bir görünüm sağlayacaktır.

Çok Şık Hamile Hırkaları ebebek’te

Kalite, konfor ve şıklığın bir arada olduğu ürünler özel fiyatlarla e-bebek’te. Kalitesi sayesinde uzun süre giyinebileceğiniz, bütçenize uygun hamile hırkası fiyatları için sizleri bekleriz. Anne ve bebek dostu hamile hırka ve ceketlerinin kampanyalı fiyatlarını kaçırmamak için mutlaka internet sitemize göz atın. Dar bir jean pantolon veya tayt üstüne basit bir tişört ve hamile hırkası ile kıyafetinizi tamamlar, hem şıklığın hem de konforun tadını çıkarırsınız.