SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Hamile Etekleri

HAMİLE ETEKLERİ 

Hamileyken kıyafetleriniz, normal zamanlarda giydiğiniz giysilerden daha çok esnek olmalı ve sizi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmalıdır. Büyüyen bir karnınızın olduğunu hesap ederseniz, hamile etekleri ve pantolonlarının bel kısmının geniş elastik bel bandı ile kuşatılması gerektiğini anlarsınız. Böylelikle kan dolaşımını kısıtlamaz, bebeğinizin gelişimini olumlu yönde etkilersiniz. Konforlu ve şık hamile etekleri ile kendinizi güzel hissedersiniz. Duyduğunuz özgüven ve olumlu duygular ile bebeğinizin ruhsal açıdan da gelişimini desteklemiş olursunuz.

Hamilelik Eteği İle Tuvalette Daha Az Zaman Harcayın

Etek giymek hamilelik esnasında sizin için rahat bir seçim olacaktır, çünkü hamile etekleri gebeyken annelere özgürlük sunarlar. Hamilelikte kilo alımı ve buna bağlı ödem şişlikleri ile pantolonun bacaklara ve kalçaya oturması gebelerde sıkça rastlanan bir durumdur. Hamilelik sürecinde giydiğiniz etek, bu açıdan sizin özgürlüğünüzü kısıtlamamış olur. Hamile eteklerinin bir de şöyle bir yararı vardır; büyüyen fetüs, annenin idrar kesesine baskı yapar ve tuvaleti sıkça ziyaret eden gebe bu süreçte hamilelik eteği ile daha rahat eder. Hamilelik eteği, özellikle son üç ayı yaz dönemine gelen gebelerin en çok tercih edeceği giysilerden biri olacaktır. Bu kıyafet, hava dolaşımı sayesinde anneyi serin tutacak ve ferahlatacaktır. Hamile kadınların hamilelik eteği giyememesinin bir nedeni yoktur.

Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz andan itibaren, anne karnında gelişmeye başlayan bebeğiniz için rahat kıyafetler giymeye başlamalısınız. Hamilelik sırasında etek giymenin kesinlikle güvenli olduğunu bilmenizde yarar var. Aslında gebelik döneminde bu, sizin ve bebeğinizin sağlıklı gelişimi için harika bir seçenek olacaktır. Elbette hamile eteğinin çok sıkı olmaması ya da kan dolaşımınızı kesmesi önemlidir. Hamile eteklerinin en çok ihtiyaç duyulan özelliği, gebe kadınların karnını desteklemek için dizayn edilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Bu etekler, bel kısmında geniş esnek bir bölüm ile karnınızı sarıp sarmalar şekilde tasarlanmalıdır ki ihtiyaç duyulan desteği sağlayabilsin.

İster Günlük Kullanım İsterseniz Özel Bir Gün İçin Hamile Etek Modelleri

Göbeğiniz büyüdükçe, muhakkak bir hamilelik eteği seçmek ve almak isteyeceksiniz. Bugünün anneleri için çok güzel hamile etek modelleri var, ebebek’te bunlardan bazılarına bakıp kendiniz için uygun olanı alabilirsiniz. Uyaralım ki siz, sadece tek bir etek seçmekte zorluk çekebilirsiniz. Hamile eteklerini seçerken ne zaman kullanacağınız, seçeceğiniz model için gerekli bir unsur olacaktır. İster iş için ya da günlük kullanımda, ister bir düğün veya özel bir olay için daha şık bir görünümde, size uygun bir tasarım illaki bulunacaktır. Hamile etekleri gebelik sırasında rahat bir seçimdir, çünkü sizi kısıtlama gibi bir durumu yoktur. Seçeceğiniz güzel bir kesim etek sayesinde sadece modaya uygun bir ürün elde etmez, hamilelik sırasında rahat bir seçim de yapmış olursunuz. 

Hamilelik etekleri kısa, orta ve uzun boyları içeren bir dizi stil ve tasarıma sahiptir. Uzun etekler, kadınların gebeliğin tüm aşamalarında arzu ettiği tarz ve konforu sunar ve tüm hamilelik boyunca ya da sonrasında giyilebilir. Kısa etekler de annenin zevkine ve isteğine göre yine tercih edilebilir. Hamilelik sırasında kadınların çoğu, kalçalarının etrafından daha fazla kilo alır. Bu yüzden pilili ve A kesim etekler geniş kalça yapısına sahip gebeler için en iyi seçim olur. Peki pilili ya da A kesim etek nasıl bir kumaştan seçilmelidir? Şifon ve ipek gibi kumaşlardan yapılmış etekler seçerseniz, üzerinizde tiril tiril duracaklar ve dikkati vurgulamak istemediğiniz alandan uzak tutacaklardır. Hamilelik sırasında etek giymek vücut oranlarınızı dengeli bir şekilde gösterebilir. Seçeceğiniz hamile kalem etek modeliyle bol üstler giydiğinizden emin olun. Geniş kesim etek modellerini ise sizi çok sıkmayacak uygun üstler ile tamamlarsanız şık ve alımlı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Hamile Etekleri Hamilelikten Sonra da Kullanılabilir

Hamilelikte yeni kıyafetlere ihtiyaç duyacağınız süre çok az olabilir; ancak hamilelik gardırobunda nokta atışlarla seçeceğiniz kıyafetler almak, yolculuğun zevkli hale getirilmesinin önemli bir parçasıdır. Doğum yaptıktan sonra, hamilelik öncesi bedeninize dönemiyorsanız dahi hamilelik sırasında kullandığınız kıyafetlerinizi tekrar giyebilirsiniz. Bazı hamile etekleri, hamilelikten sonra bile bedeninize uyacak şekilde yeniden boyutlandırılabilir.

Gebe hamile giyim markasına ait hamile etekleri fiyatları için ebebek’e bakmanızda yarar var. Kullandığı organik ham maddeler ile anne ve bebek sağlığını destekler. Her cebe uygun fiyatlar sayesinde ise bütçenizi sarsmadan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo