2000x130-cekilis-ustbant.jpg

Ürün Özellikleri


UVC STERİLİZASYON CİHAZI

VİRÜS VE BAKTERİLERİ YOK EDER!

Ultraviyole (UVC) ışığı endüstri, sağlık ve hijyen sistemlerinde uzun yıllardır kullanılmaktadır. Düşük basınçlı UVC ampullerinin oluşturduğu 254 nm dalga boyuna sahip UVC ışıma, virüs ve bakterilerin DNA yapısını bozarak virüs ve mikroorganizmaların ölümüne veya aktivitelerinin bozulmasına neden olmaktadır. UVC ışınlarının penetrasyon özelliği çok sınırlıdır. Bu nedenle çoğu zaman sadece yüzey, hava ve bir miktar derinlikte su dezenfeksiyonu için de kullanılmaktadır.

UVC STERİLİZASYON CİHAZI ÖZELLİKLER

Dokunmatik panel, UVC ile Sterilizasyon ve Kurutma, Üçlü fanlı kurutma sistemi, iki UVC lamba ile güvenli sterilizasyon,

  • UV modunda tek bir dokunuşla 5 dakika UV sterilizasyon, 5 dakika havalandırma yapılır, ya da 10 dakika UV sterilizasyon, 5 dakika havalandırma seçilir.
  • Saklama moduna aldığınızda 2 saatte bir 1 dakika sterilizasyon ve bir dakika havalandırma yaparak 10 saate kadar malzemeleri steril tutabilme özelliğine sahiptir.
  • Auto modunda ıslak malzeme 10 dakika, 20 dakika veya 30 dakika kurutulur, 5 dakika UVC sterilizasyon, 5 dakika havalandırma yapılır.
  • Kurutma modunda 10, 20 veya 30 dakika sadece kurutma işlemi yapılır.

Nazik ısı ve etkili UVC ışınları ile her türlü malzemeye güvenle sterilizasyon yapabilirsiniz. Özellikle bebek ürünleri, diş fırçaları, mutfak eşyaları, tekstil vb. ürünleri, maske, anahtarlık, cep telefonu, gıda ambalajı, ilaç ambalajı, eldiven, mücevher, elektronik cihazlar, para, güneş gözlüğü, su ve gıdalar (sıvı veya katı), biberonlar, çocuk oyuncakları kısacası her şeyin sterilizasyonu yapılabilir.

Çalışma ortasında cihazın kapısı açabilir ve steril edilecek eşyaları ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. Kapıyı tekrar kapatırsanız, program çalışmaya devam edecektir

PTC Isıtıcı Sistemi - Sıcaklık belirli bir seviyenin üzerine çıktığında, akım miktarını kendiliğinden azaltır, uygun sıcaklığı korur ve mikropları yok eder.

Çift UVC ampuller güvenli ve verimli bir şekilde Covid-19 virüsü, E. Coli, Salmonella, Staph ve diğer zararlı bakterileri verimli bir şekilde DNA’sını bozarak ortadan kaldırırlar.

MENŞEİ: GÜNEY KORE


Genel Özellikler
Marka Spectra
Stok Kodu SSP-071
Üretim Yeri Güney Kore
(0)

Ürün Yorumları

Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

Garanti ve İade Koşulları

Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


 1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

 2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

 3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

 4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

 5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

 • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

 • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

 • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

 • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

 • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

 • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

 • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

 • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

 • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


 • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

 • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

 • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

 • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

 • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

'