İçeriğe Geç

Very Important Baby Park Yatak


VERY IMPORTANT BABY PARK YATAK

 

Bebeklerin huzurlu bir şekilde uyuyup kendilerini güvende hissettiren park yataklar anne ve babalar için de büyük kolaylık sağlar. Çünkü yeni doğan bebeğiniz sık sık uyanır ve uyandığında  sizi yanında görmek ister. Bu nedenle anneler bebekleriyle birlikte uyumak ister. Fakat bu durum bebeğiniz için tehlikeli olabilir. Very Important Baby park yatak, iki ayağında yer alan frenli tekerlekleri sayesinde her yere kolayca taşınabilir. Böylece minik yavrunuz hem kendi yatağında güvende hem de yanıbaşınızda olur. Çift katlı olması sayesinde doğumdan itibaren kullanılabilir. 70x110 cm ölçülerinde olan ara kat özelliği bebeğinizi çok fazla eğilmeden yatağından rahatça alıp koyabilmeniz için önemli bir özelliktir. Bebeğiniz biraz büyüyüp dönmeye ve tutmaya başladığında ise alt kata alarak uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

 

Evin Her Köşesine Kolayca Taşıma İmkanı

 

Bebeğinizin kendi odası olsa bile evinizde bir Very Important Baby park yatak olması önemli avantajlar sağlar. Tekerlekleri sayesinde bulunduğunuz her odaya kolayca taşınabilir. Gün içinde siz ev işi yaparken, mutfakta vakit geçirirken ya da bilgisayar başında çalışırken minik bebeğinizin gözünüzün önünde olması hem onun hem de sizin daha huzurlu hissetmenizi sağlar. Gece uyurken sık sık emzirmeniz gereken minik yavrunuzu park yatağı ile yanınıza taşıyarak rahatça yatağından alıp emzirip, sonrasında kolayca uyumasını sağlayabilirsiniz. Size de bebeğinize de büyük rahatlık sağlayan Very Important Baby park yataklar sayesinde yavrunuz sizi hep yanında ve güvende hisseder.

 

Yazlıkta veya Otelde En Büyük Kurtarıcınız

 

Very Important Baby park yatakların kolay katlanabilir özelliği, katlandığında az yer kaplaması ve fermuarlı taşıma çantası sayesinde yanınızda her yere götürebilirsiniz. Bu yataklar yazlığınızda ya da otel tatilinizde en büyük kurtarıcınız olur. Yazlıklarımızda çok fazla mobilya olmasını istemeyiz. Bu yüzden bebeğiniz için sürekli bir yatak bulundurmaktansa ihtiyacınız olduğunda park yatağını yanınızda götürebilirsiniz. Aynı şekilde otelde de bebeğinizi kendi yatağında yatırmanız hem daha güvenli hem de daha hijyenik olacaktır.

 

Anneanne-Babaanne Evinde de Kendi Yatağında Uyuyacak

 

Kendi evinizin dışında başka bir yerde kalmak durumunda olduğunuzda bebeğinizin nerede uyuyacağı ve vakit geçireceği konusunda endişe duyabilirsiniz. Çünkü bebeğinizi yatırdığınız koltuğun kenarlarına sandalye dizmek, minder koymak gibi önlemler alsanız bile yine de aklınız onda kalır. Oysa Very Important Baby park yatağını yanınızda götürmeniz güvenli bir şekilde uyuması ve rahatça oyun oynayabilmesi için yeterlidir.

 

Çocuğunuz İçin İdeal Bir Oyun Parkı

 

Büyüyen ve tek başına oyuncakları ile oynayabilen yavrunuz için Very Important Baby park yatak aynı zamanda mükemmel bir oyun alanıdır. İçerisine koyacağınız oyuncakları ve rengarenk oyun havuzu topları ile miniğinizin eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kısa kenarında çocuğunuzun rahat girip çıkmasını sağlayan fermuarlı giriş kapısı bulunmaktadır. Ayrıca oyun oynarken rahatça görülmesini sağlayan fileli transparan yan pencereleri sayesinde her an ne yaptığını izleyebilirsiniz. Islak mendil, yedek bez veya oyuncak gibi çeşitli eşyalar koyabileceğiniz yan cepleri fazlalıklar için ekstra yer açar. Kız ve erkek bebeklere özel tasarlanmış farklı renk ve desen seçenekleri bulunur. Kolay silinebilen kumaşı ve dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım sağlar. Yatağın kenar kısımları ışıklı veya ninnili dönenceler takılabilmesi için uygundur. Hem uyku hem de oyun için kullanabileceğiniz bu çok özellikli ürünü yavrunuz da siz de severek kullanabilirsiniz.

 

ebebek Fırsatlarını Takip Ederek Kazançlı Çıkın

 

Very Important Baby park yatak ürünlerini internet sitemiz üzerinden veya ebebek mağazalarından indirimleri takip ederek uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Unutmayın, ebebek her zaman sağlıklı ve kaliteli anne bebek ürünlerini aile bütçenizi gözeterek uygun fiyatlarla sizinle buluşturur. Siz de ebebek’i takip edin, bütçenizi sarsmadan ihtiyacınız olan ürünlere kavuşun.